PříjemPříjem  PortálPortál  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  PřihlášeníPřihlášení  RegistraceRegistrace  

Pozdravy nových členů

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Ithron von Kremsier
císař Římské říše, král římský, italský, český, španělský a uherský, vévoda rakouský
císař Římské říše, král římský, italský, český, španělský a uherský, vévoda rakouský

loajalita :

skupiny :
počet příspěvků : 1638
renomé : 478
věk : 40
vyznání : římskokatolictví
přesvědčení : klerikalismus

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   16.08.14 21:53

Hledáme aktivní členy se zájmem diskutovat o historii nebo náboženství.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Ioannes Florianus SJ
novic

loajalita :
počet příspěvků : 3
renomé : 0
přesvědčení : neznámé

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   18.08.14 11:34

Ithron von Kremsier napsal:
Hledáme aktivní členy se zájmem diskutovat o historii nebo náboženství.

V tom případě tu jsem nejspíš správně.
Návrat nahoru Goto down
Martin Ateista
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   20.08.14 10:43

Já jsem zapřisáhlý ateista, tak se radši nebudu ani registrovat, když to tady vidím, moc se tu neohřeju, je tu asi hodně zastánců, ale můj názor je, že církev je jednou z nejzločinnějších organizací na světě, pánbíčkáři jsou nenažranci a pasou po majetku, který jim nikdy nepatřil, takový je fakt. Historici to mají ověřené, ale oni přesto žádají majetek, který nikdy nebyl jejich, je to nenažraná církev a přitom jejich přínos je nulový, jenom przní děti a užívají si života v luxusu, slouží u zlatých oltářů a staví si pro sebe nákladné rezidence a jezdí v drahých limuzínách, to vše z peněz svých poslušných oveček. Nemyslím si o nich nic dobrého a nikdy jsem si nic dobrého nemyslel, je to můj názor, možná se budu jevit jako zlý nebo nepřejícný, ale při vší úctě, raději dám své peníze svým dětem a vnoučatům, než abych živil nějaké chrámové povaleče, hlavně nepřeju dobám, kdy církev kradla a ve jménu Boha upalovala lidi, jsou to vlci v rouše beránčím, nikdy jsem jim nedůvěřoval a nikdy nebudu.
Návrat nahoru Goto down
Ithron von Kremsier

loajalita :

skupiny :

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   21.08.14 4:03

Hmm, tolik závisti, nenávisti a nevědomosti v jediném příspěvku se jen tak nevidí.
Návrat nahoru Goto down
Martin Ateista
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   21.08.14 15:05

Já jenom věřím, že každý člověk, pokud je slušný a chce pracovat, si může poctivou prací vydělat na své živobytí a své peníze pak užitečně investovat. Nemám rád vyžírky a nemakačenka, takže to asi bude fakt nenávist, že nechci živit žádné budižkničemu. To je přesně i případ téhle organizace zvané církev, která neprodukuje vůbec nic, je to továrna na sliby a na zázraky, ale čeká s nataženou dlaní na finanční příspěvky a dary od svých oveček, které než aby si něco koupily užitečného do domácnosti nebo to darovaly svým dětem, tak to raději dávají téhle organizaci, aby její duchovní mohli žít v dobrém rozmaru..... ve drahých rezidencích a luxusních automobilech, aby se proháněli po dálnicích a ohrožovali své ovečky nepřiměřenou rychlostí. Dávat jim peníze, to je jako je splachovat do záchodu, nebo potřebné jídlo házet do kanálu, výsledek je stejný; nenávratně to mizí v peněžence nějakého pedofilního kněze. Takže podporovat církev je asi vážně projev nenávisti, bez nenávisti by totiž nikdo ničeho takového nebyl schopen. Tihle lidé, kteří jim na to přispívají, jako rodiče asi musí své děti fakt hodně nenávidět, když takhle dokážou vyhazovat peníze oknem, a nebo mají dost peněz na rozdávání, pak si přijdou na své i tihle obtloustlí kněží, alespoň si arciotec Dominik Duka a další jemu podobní mohou pořídit zbrusu nový hábit do svého šatníku, v dnešním světě už tak jako tak vypadají, jako kdyby přišli z maškarního. Ode mě ale nedostanou ani vindru, a jistě i od spoustu dalších, tak se nás aspoň pokouší ožebračit přes církevní restituce, fujtajxl církev.  usměvavý
Návrat nahoru Goto down
Ithron von Kremsier

loajalita :

skupiny :

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   22.08.14 0:36

Mohu se tě zeptat jak konkrétně tobě církev ublížila?
Znásilnil tě nějaký kněz když jsi byl dítě?
Okradla tě nějaká církevní osoba o tvůj majetek?
Nebo když jsi byl bez domova a ohladu tak ti církevní charita odmítla dát zadarmo jídlo a odmítla tě pustit do církví placeného domova pro lidi bez přístřeší?
Nebo nějak takto ublížila církev tvým rodičům nebo tvým dětem? Či tvým sourozencům?
Návrat nahoru Goto down
Heinrich von Braunschweig
vévoda (Herzog)
vévoda (Herzog)

loajalita :
skupiny :
počet příspěvků : 35
renomé : 6
přesvědčení : monarchismus

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   22.08.14 9:34

Martine Ateisto! Už jen tvé jméno se zdráhám vyslovit, až tak je mi zle z tebe a tvého projevu. Co ty můžeš být za charakter, když z tvých úst vycházejí jen samé lži a pomluvy, měl by ses stydět a zpytovat své svědomí, zdalipak vše, o čem jsi zde referoval, je vůbec založeno na pravdě, nebo jen na něčích domněnkách. Je snadné tvrdit to či ono, ale nemít o tom žádné zkušenosti a tvrdit to jen tak, že to řekl dříve někdo jiný, to je vyloženě podvodné.
Návrat nahoru Goto down
Anorie
Královna celé Anglie, Dánska, Norů a některých Švédů, císařovna severu

loajalita :
počet příspěvků : 283
renomé : 184
vyznání : heathenství
přesvědčení : environmentalismus

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   22.08.14 16:19

Radím ti, přestaň číst Novinky.cz, dívat se moc na televizi Nova, nebo víš co, nejlepší bude, když vypneš počítač, televizor a mobil. Teprve potom přestaneš naslouchat těm blbostem bez své osobní zkušenosti. Sám si musíš ověřit, kde je pravda.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://zrcadlo.mysteria.cz.prx.us.teleport.to
Engel
administrátor
administrátor

loajalita :
počet příspěvků : 190
renomé : 73
vyznání : neznámé nebo bez vyznání

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   17.10.14 11:49

Část diskuze byla přesunuta do Krčmy z důvodu velkého počtu osobních příspěvků, pro ochranu vašeho soukromí.

Oddělené diskuzi jsem dal název „Klábosení z Kupecké stezky“. Děkuji za pochopení. usměvavý

Administrátor
Návrat nahoru Goto down
Constant de Fontenay
novic

loajalita :
počet příspěvků : 2
renomé : 1

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   13.11.14 9:18

Pán s vámi.

Jsem rád, že jsem nalezl toto fórum zasvěcené historii a víře.
Návrat nahoru Goto down
Ithron von Kremsier

loajalita :

skupiny :

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   13.11.14 18:49

Vítej, snad se ti mezi námi bude líbit.
Návrat nahoru Goto down
Constant de Fontenay
novic

loajalita :
renomé : 1

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   20.11.14 19:14

Vítej, snad se ti mezi námi bude líbit.

Děkuji za vřelé přivítání.
Návrat nahoru Goto down
Anna Kalet
dvorní dáma

loajalita :
počet příspěvků : 44
renomé : 62
vyznání : anglikánství

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   29.01.15 23:44

Ahoj, chtěla bych se představit, mé jméno je Anna, a Mám ráda historií, „jako takovou“. Zajímám se momentálně hlavně o téma reformace církve.
Protože tady chybělo, jedno ze základních témat z reforem cirkve v Anglií, „viz.i moje víra“ ,tak jsem si toto téma, dovolila sem přidat i přes to, že je zde převážná část Vás římských katolíku.

Jinu, tato diskuzní stránka mě byla doporučena a těším se, že se tu svámí zdržím na nějaký ten čas. usměvavý
Návrat nahoru Goto down
Johann von Pabienitz
říšský hrabě (Reichsgraf), Excelence

loajalita :
počet příspěvků : 804
renomé : 265
věk : 28
vyznání : východní pravoslaví
přesvědčení : konzervatismus

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   29.01.15 23:56

Anna Kalet napsal:
Ahoj, chtěla bych se představit, mé jméno je Anna, a Mám ráda historií, „jako takovou“. Zajímám se momentálně hlavně o téma reformace církve.
Protože tady chybělo, jedno ze základních témat z reforem cirkve v Anglií, „viz.i moje víra“ ,tak jsem si toto téma, dovolila sem přidat i přes to, že je zde převážná část Vás římských katolíku.

Jinu, tato diskuzní stránka mě byla doporučena a těším se, že se tu svámí zdržím na nějaký ten čas. usměvavý

Ahoj, vítej na našem fóru. Ty žiješ asi ve Spojeném království že? Zaměřila ses na zajímavé téma, opravdu je tady toho poskrovnu.

Budem se těšit na tvoje příspěvky. Snad se ti tu bude alespoň trochu líbit. usměvavý

Orthodoxia Christiana
Johann Graf Woracziczky-Bissingen von Pabeinitz
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://bozi-bojovnici.heavenforum.com
Anna Kalet
dvorní dáma

loajalita :

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   30.01.15 0:07

Jan Woraczicky-Bissingen napsal:

Ahoj, vítej na našem fóru. Ty žiješ asi ve Spojeném království že? Zaměřila ses na zajímavé téma, opravdu je tady toho poskrovnu.

Budem se těšit na tvoje příspěvky. Snad se ti tu bude alespoň trochu líbit. usměvavý

Děkuji sire
"Žiju", jak se to veme. Jsem zde na jazykovým pobytu, studium ve Wolverhamptonu, ale jen na krátký čas. usměvavý Uvidím, co bude v mých silách.
Návrat nahoru Goto down
Johann von Pabienitz

loajalita :
počet příspěvků : 804
renomé : 265
věk : 28
vyznání : východní pravoslaví

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   30.01.15 0:24

Anna Kalet napsal:
Děkuji sire
"Žiju", jak se to veme. Jsem zde na jazykovým pobytu, studium ve Wolverhamptonu, ale jen na krátký čas. usměvavý Uvidím, co bude v mých silách.

Já si myslím, že budeme rádi za každý příspěvek, ať už milý nebo poučný. Na kvantitě nezáleží, nemáme tu žádné speciální nároky či požadavky. Hlavní je, že tě baví historie a také, aby se ti tu líbilo. usměvavý

Orthodoxia Christiana
Johann Graf Woracziczky-Bissingen von Pabeinitz
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://bozi-bojovnici.heavenforum.com
Ithron von Kremsier

loajalita :

skupiny :

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   30.01.15 4:18

Já považuji každou církev, kromě římsko a řecko-katolické, za herezi.
To že s něčím nesouhlasím ovšem není totéž jako nepřátelství - znamená to jen to že s tím nesouhlasím.
Tedy vítej.
Historie tady baví všechny, a náboženské diskuze jsou zde také na úrodné půdě - někdy dost horké - což je ovšem podle mne lepší než na studené nebo suché. mrknutí
Návrat nahoru Goto down
Morwyn Banríon na Cnoic
druidka (drusada)

loajalita :
počet příspěvků : 207
renomé : 190
vyznání : keltské náboženství

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   30.01.15 10:48

Ahoj Anno Kalet,

těší mě, že sem zavítala další zajímavá osoba. Možná znáš Roberta de Eotsheny, žije také v Anglii, ale možná ses setkala i s místními druidy, kteří tam působí. Docela mě zajímají.  usměvavý

To že s něčím nesouhlasím ovšem není totéž jako nepřátelství - znamená to jen to že s tím nesouhlasím.

No jó, to musíš hned v prvním příspěvku napsat tohle? Nebo to říkáš každému, kdo k tobě přijde na návštěvu? By jsi tím mohl někoho polekat. kroutí očima
Návrat nahoru Goto down
Anna Kalet
dvorní dáma

loajalita :

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   30.01.15 12:37

Jan Woraczicky-Bissingen napsal:

Já si myslím, že budeme rádi za každý příspěvek, ať už milý nebo poučný. Na kvantitě nezáleží, nemáme tu žádné speciální nároky či požadavky. Hlavní je, že tě baví historie a také, aby se ti tu líbilo. usměvavý

Ju děkuji vážený sire, důležité je, že nás to opravdu baví a také je důležité mít nějaký svůj názor, zkrátka mít svoje přesvědčení. Potom můžeme teprve spolu zde polemizovat, debatit a to je přece oč tu běží. usměvavý

Tedy vítej.
Historie tady baví všechny, a náboženské diskuze jsou zde také na úrodné půdě - někdy dost horké - což je ovšem podle mne lepší než na studené nebo suché. mrknutí

Děkuji, sire za uvítání,
Nebojte, nebudu šahat holou rukou lvovi do tlamy. Respektuji Katolickou církev, přece jen máme společného jednoho Pána. usměvavý

Morwyn Banríon na Cnoic napsal:
Ahoj Anno Kalet,
těší mě, že sem zavítala další zajímavá osoba. Možná znáš Roberta de Eotsheny, žije také v Anglii, ale možná ses setkala i s místními druidy, kteří tam působí. Docela mě zajímají. usměvavý

Ahoj lady Morwyn,
děkuji za tak milé přivítaní. Roberta de Eotsheny asi neznám. Jinu potkat zde svého mentora, to by bylo... šťastný
Četla jsem zde některé jeho odpovědi na jisté příspěvky a připadá mi jako velice vzdělány jeho lordstvo. Těším se, až sem zavítá a přispěje taky něco do témat, které mě zajímájí.

Mimochodem, možná jednu druidku znám. Nevím, jestli je druidka, ale podle toho, jak se oblíká a má přizpůsobený obchod, znak (Tree Lore), tak možná ty kořeny tam budou. Chodíme k ní kupovat bezvadné bylinné, mátové čaje. usměvavý
Návrat nahoru Goto down
Robert de Eotsheny
velkokomtur

loajalita :
počet příspěvků : 1723
renomé : 426
věk : 53
vyznání : presbyteriáni (kalvinismus)

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   31.01.15 16:45

Anna Kalet napsal:

Dovoľ, aby som Ťa na fóre MD privítal aj ja. Už len preto, lebo ja tu naozaj trvalo žijem, neďaleko Southamptonu.
Návrat nahoru Goto down
Hassalaha
Al-Malik an-Nasir, sultán Egypta a Sýrie, Ochránce dvou svatých mešit

loajalita :
počet příspěvků : 184
renomé : 15
vyznání : sunnitský islám
přesvědčení : islámský fundamentalismus

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   31.01.15 22:46

Vítej na tomto islámském foru, kde je cítit vůně tabáku po sladkých datlích... Mám rád Anglií, hodně velká rodina, tam. Pokud budeš chtít zkusit šejka emíra, řekni. Moc zlata a velký harém. škodolibý
Návrat nahoru Goto down
Robert de Eotsheny
velkokomtur

loajalita :

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   01.02.15 15:52

Hassalaha napsal:
Vítej na tomto islámském foru, kde je cítit vůně tabáku po sladkých datlích... Mám rád Anglií, hodně velká rodina, tam. Pokud budeš chtít zkusit šejka emíra, řekni. Moc zlata a velký harém. škodolibý

Nebol o nich aj film 4 levy ? (Four Lions).... Vieš,pakistanskí džíhádisti  z Manchestru....

Naposledy upravil Robert de Eotsheny dne 03.02.15 19:46, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Anna Kalet
dvorní dáma

loajalita :

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   01.02.15 22:34

Robert de Eotsheny napsal:

Dovoľ, aby som Ťa na fóre MD privítal aj ja. Už len preto, lebo ja tu naozaj trvalo žijem, neďaleko Southamptonu.

Děkuji za tak milé přivítaní.
Před par roky byl plán jet do Portsmouth, jak je University of Portsmouth, to je kousek od Southamptonu. Nakonec planý se změnily.
Jinu, V Southamptonu musí byt příjemné bydlení, nemýlím se? usměvavý

Hassalaha napsal:

Ahoj, díky za přivítaní...
Možná se stavím na šálek čaje. šťastný
Návrat nahoru Goto down
Siegfried von Bamberg
velkokomtur (Großkomtur)

loajalita :
počet příspěvků : 232
renomé : 87

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   02.02.15 13:19

Hassalaha napsal:

Ty nejsi emír, ale obyčejný loupežník, jako ten tvůj idol Mohamed. tichý
Návrat nahoru Goto down
Daiv de Anglor
velmistr (Summus Magister, Minister Generalis) a kníže z Boží vůle

loajalita :
skupiny :
počet příspěvků : 617
renomé : 178

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   02.02.15 13:45

Za templáře z Tripolisu, Vás zde Vítám lady Anno Kalet. Konečně přišla nějaká trošku normální křesťanská duše. Poslední dobou se to zde pomalu plnilo jen barbary. rohatý
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://bozi-bojovnici.heavenforum.com/index.htm
Sönam Zangpo
láma
láma

loajalita :
počet příspěvků : 98
renomé : 45
vyznání : tibetský buddhismus
přesvědčení : liberalismus

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   02.02.15 14:31

Anna Kalet napsal:

Vítejte, lady Anno,

podobně jako Vy jsem i já na toto fórum přicházel s velkým očekáváním, ale i obavou. Nyní musím říct, že s obavou naprosto zbytečnou. Lidé tu jsou skvělí, jsou tolik tolerantní a otevření k buddhismu a Buddhově nauce, až jsem z toho upřímně žasl. Jinde bych adepty pro toto učení hledal marně, ale zde jsem nalezl ohlasy více než pozitivní. usměvavý

Proto věřím, že ovoce anglické reformace bude jako Buddhova nauka podobně prospěšné a všichni bez rozdílu budou moci svobodně čerpat z jeho moudrosti a pravd. modlit se
Návrat nahoru Goto down
Anna Kalet
dvorní dáma

loajalita :

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   02.02.15 15:32

Sönam Zangpo napsal:

Vítejte, lady Anno,
podobně jako Vy jsem i já na toto fórum přicházel s velkým očekáváním, ale i obavou. Nyní musím říct, že s obavou naprosto zbytečnou. Lidé tu jsou skvělí, jsou tolik tolerantní a otevření k buddhismu a Buddhově nauce, až jsem z toho upřímně žasl. Jinde bych adepty pro toto učení hledal marně, ale zde jsem nalezl ohlasy více než pozitivní. usměvavý
Proto věřím, že ovoce anglické reformace bude jako Buddhova nauka podobně prospěšné a všichni bez rozdílu budou moci svobodně čerpat z jeho moudrosti a pravd. modlit se

Děkuji milý Zangpo
Já, ale nepřišla zde reformovat tohle fórum.
Možná jen kdybych zde nalezla podporu, tak bych osobně pokračovala v reformaci, co začala v Tudorovské královské dynastii.
Slíbila bych, že bych nikomu nevyhrožovala ohněm pekelným, nenadávala nikomu do kacířů, bezvěrců či odpadlíků…
„vtip“ šťastný
Né, Já jsem tolerantní člověk.
K anglikánské víře jsem se dostala prostřednictvím nejlepšího kamaráda a jsem za to moc ráda. Tenkrát jsem hledala úlevu a odpočinek, který jsem zde taky našla. Je nás poměrně málo(známých), v ČR obzvlášť, protože koho znám, tak je buď ateista, katolík anebo jiného vyznání víry co chodí spíše do baptistických nebo do pentekostálních chrámů, případně do mešity.

Nechám apelovat na vaší moudrost drahý Zangpo a zkusím se přiučit, porozumět i této pro mě vzdálené Buddhově nauce.

Daiv de Anglor napsal:
Za templáře z Tripolisu, Vás zde Vítám lady Anno Kalet. Konečně přišla nějaká trošku normální křesťanská duše. Poslední dobou se to zde pomalu plnilo jen barbary. rohatý

Děkuji, rytíři sire Daive – komture z Tripolisu, za tak milé přivítaní, které si snad ani nezasloužím. usměvavý
Návrat nahoru Goto down
Daiv de Anglor

loajalita :
skupiny :
počet příspěvků : 617
renomé : 178

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   03.02.15 0:12

Anna Kalet napsal:

Děkuji, rytíři sire Daive – komture z Tripolisu, za tak milé přivítaní, které si snad ani nezasloužím. usměvavý

Milady usměvavý
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://bozi-bojovnici.heavenforum.com/index.htm
Barbar Conan
domorodec

loajalita :
počet příspěvků : 17
renomé : -4
vyznání : šamanismus

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   03.02.15 11:36

Hassalaha napsal:

Roz**dám ti lebku ty prasopsí hermafrodite! rohatý
Návrat nahoru Goto down
Robert de Eotsheny
velkokomtur

loajalita :

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   03.02.15 19:51

Anna Kalet napsal:

Děkuji za tak milé přivítaní. Před par roky byl plán jet do Portsmouth, jak je University of Portsmouth, to je kousek od Southamptonu. Nakonec planý se změnily.
Jinu, V Southamptonu musí byt příjemné bydlení, nemýlím se? usměvavý

Nesťažujem sa, anglický vidiek je pre nás akokeby potopený v lese. Klasická anglická dedina s malebným (neo)gotickým kostolom, pár obchodmi, blízko je zátoka s výhľadom na časť veľkého prístavu. Mimochodom,akurát dnes som v Portsmounthe bol vybaviť nejaké úradné záležitosti.
Návrat nahoru Goto down
Anna Kalet
dvorní dáma

loajalita :

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   03.02.15 22:29

Robert de Eotsheny napsal:
Nesťažujem sa, anglický vidiek je pre nás akokeby potopený v lese. Klasická anglická dedina s malebným (neo)gotickým kostolom, pár obchodmi, blízko je zátoka s výhľadom na časť veľkého prístavu. Mimochodom,akurát dnes som v Portsmounthe bol vybaviť nejaké úradné záležitosti.

Zní to jako zajímavé místečko na odpočinkové bydlení. I really envy you, Robert. šťastný
Já bydlím v městě obchodní čtvrti, kousek od středu, kde je celkem rušno, ale nestěžuji si, protože mám vše kousek.
I malebné kostelíky taky zde máme (St Peter's Collegiate a St. John's). usměvavý

Daiv de Anglor napsal:

Milady usměvavý

květina
Návrat nahoru Goto down
Adamek
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   04.04.15 15:47

Ahojky vy kluci buci jedni ušatí šťastný <3
Návrat nahoru Goto down
Friedrich von Königsberg
novic

loajalita :

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   03.05.15 12:38

Zdravím vás,

zajímá mě historie a Řád německých rytířů. Něco snad napíši později.
Návrat nahoru Goto down
Ithron von Kremsier

loajalita :

skupiny :

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   03.05.15 22:01

Kreuzritter napsal:
Zdravím vás,
zajímá mě historie a Řád německých rytířů. Něco snad napíši později.

Nová tvář se zájmem o historii a rytířské řády je tady vždy vítaná!
Návrat nahoru Goto down
Sestra Marie
novicka

loajalita :

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   29.03.16 22:34

Pochválen buď Pán Ježíš Kristus, pokorní služebníci. Jsem poctěna a velice ráda vás podpořím v naší společné víře katolické.  modlit se
Návrat nahoru Goto down
Roman von Budweis
velmistr (Hochmeister, magister generalis) a říšský kníže
velmistr (Hochmeister, magister generalis) a říšský kníže

loajalita :
počet příspěvků : 1382
renomé : 649
věk : 55

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   29.03.16 22:56

Sestra Marie napsal:
Pochválen buď Pán Ježíš Kristus, pokorní služebníci. Jsem poctěna a velice ráda vás podpořím v naší společné víře katolické.  modlit se

Vítej mezi námi Sestro Marie.
Návrat nahoru Goto down
Bernhard von Mainz
Jeho Excelence arcibiskup a kurfiřt (Kurfürst)
Jeho Excelence arcibiskup a kurfiřt (Kurfürst)

loajalita :
skupiny :
počet příspěvků : 33
renomé : 8

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   29.03.16 23:05

Sestra Marie napsal:

Až na věky, milá sestřičko, vítej u nás, buď tu jako doma. usměvavý modlit se
Návrat nahoru Goto down
Gođlauss-Ragnarr
jarl

loajalita :
počet příspěvků : 88
vyznání : ateismus
přesvědčení : anarchismus

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   31.03.16 14:44

Sestra Marie napsal:

Roman von Budweis napsal:
Vítej mezi námi Sestro Marie.

Bernhard von Mainz napsal:
Až na věky, milá sestřičko, vítej u nás, buď tu jako doma. usměvavý modlit se

Nejraději bych vás všechny do jednoho nabodl na oštěp, vy pojídači těla Kristova a pijáci krve Kristovi, haha. ďábelský
Návrat nahoru Goto down
Anorie

loajalita :

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   31.03.16 18:33

Kdy že budu vládnout místo Ragnara ? šťastný
Návrat nahoru Goto down
Gođlauss-Ragnarr
jarl

loajalita :
počet příspěvků : 88
vyznání : ateismus
přesvědčení : anarchismus

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   31.03.16 21:03

Anorie napsal:
Kdy že budu vládnout místo Ragnara ? šťastný

Ty se ptáš kdy budeš vládnout místo Ragnara? šokovaný To nevim, možná to bude až padnu mrtev v nějaké velké bitvě nebo až zestárnu a natáhnu brka v nějakém domově pro seniory, to ty už budeš taky stará. To si asi ještě hodně počkáš, pokud budeš mít štěstí a dožiješ se toho, nebo třeba taky nikdy. Mám před sebou ještě hodně dlouhou vládu. šťastný
Návrat nahoru Goto down
Haraldr Óláfsson
jarl a kněz-obětník (godi)

loajalita :
počet příspěvků : 177
renomé : 200
přesvědčení : nacionalismus

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   02.04.16 1:20

Gođlauss-Ragnarr napsal:
Ty se ptáš kdy budeš vládnout místo Ragnara? šokovaný To nevim, možná to bude až padnu mrtev v nějaké velké bitvě nebo až zestárnu a natáhnu brka v nějakém domově pro seniory, to ty už budeš taky stará. To si asi ještě hodně počkáš, pokud budeš mít štěstí a dožiješ se toho, nebo třeba taky nikdy. Mám před sebou ještě hodně dlouhou vládu. šťastný

Ale co když tě třeba sesadíme? Nejsme s tvou vládou příliš spokojeni. mrknutí
Návrat nahoru Goto down
Sestra Marie
novicka

loajalita :

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   06.04.16 13:15

Děkuji vám za velmi milé přivítání. Bůh vám žehnej všem. usměvavý
Návrat nahoru Goto down
Anorie

loajalita :

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   08.04.16 17:50

Sestra Marie napsal:
Děkuji vám za velmi milé přivítání. Bůh vám žehnej všem. usměvavý

Tak to né... Svlékni své tmavé roucho. Nemuč své tělo. Společně půjdem pravou cestou. červenat se
Návrat nahoru Goto down
Anastasius da Aquileia
latinský patriarcha v Jeruzalémě a velmistr Řádu Božího hrobu
latinský patriarcha v Jeruzalémě a velmistr Řádu Božího hrobu

loajalita :
skupiny :
počet příspěvků : 63
renomé : 51

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   11.04.16 10:46

Anorie napsal:
Tak to né... Svlékni své tmavé roucho. Nemuč své tělo. Společně půjdem pravou cestou. červenat se

Sestra Marie složila řeholní slib, musí nosit tmavé roucho svého řádu a mučit své tělo bičováním důtkami kvůli jeho hříšnosti. Ty bys měla činit totéž. modlit se
Návrat nahoru Goto down
Ithron von Kremsier

loajalita :

skupiny :

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   12.04.16 23:40

Anorie napsal:
Společně půjdem pravou cestou. červenat se

Jediná pravá cesta je ta kterou si žádá Bůh.
A Bůh sestoupil z nebe v lidské podobě Pána Ježíše Krista a pravil: "Následuj mne!"
Neřekl: "Dělejte si co chcete!", ani neřekl: "Buďte pohany!".
To co řekl, je: "Následuj mne. Já jsem ta Cesta, Pravda i Život. Nikdo nemůže dojít k (Bohu) Otci, nežli skrze mne. Já (Ježíš) a Otec (Bůh) jedno jsme."
Návrat nahoru Goto down
Hassalaha

loajalita :
počet příspěvků : 184
renomé : 15
vyznání : sunnitský islám
přesvědčení : islámský fundamentalismus

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   16.04.16 0:15

Neřekl: "Dělejte si co chcete!", ani neřekl: "Buďte pohany!".

Přesně tak „Není božstva kromě Boha a Muhammad je posel Boží.“
ALE!!!
My muslimové jsme bezesporu nejúspěšnější společenství v historii světa! Židé jsou neúspěšní proto, že nedodržují příkazy Boha Abrahámova, kdežto my muslimové je dodržujeme!

Nyní se podívejme na křesťany, co furt mluví o křesťanských kořenech Evropy... HAHA
Křesťanství do Evropy přicválalo až kolem 10.století a dá se říct, že "stejnou formou jakési postupné náboženské imigrace".

Křesťanství jako takové hned ve svých začátcích se rozdělili na tři vzájemně nepřátelská uskupení – na katolíky, na pravoslavné a na protestanty a mnoho mnoho sekt. Samozřejmě se mezi sebou začali zabíjet. Znáte přeci ten výrok papežského legáta, který pronesl: „Zabijte je všechny, však Pánbůh si je probere.“ ... To mluví za vše.
V dnešní době, v křesťanství nejsou silné kořeny, ale spíše pouhé nedomrlé kořínky.
My muslimové bereme Evropu jako zemi zaslíbenou, je potřeba zasadit zdravé kořeny.

Jo a prosím o změnu hlavního baneru, přidáním saracenského bojovníka. Momentálně ten křižák vyvolává jakýsi rasistický a xenofobní postoj k naší víře a k nám samotným.

Alláhu Akbar! kyj, mrskat, tlouci
Návrat nahoru Goto down
Ithron von Kremsier

loajalita :

skupiny :

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   16.04.16 0:50

Návrat nahoru Goto down
Sestra Marie
novicka

loajalita :

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   16.04.16 22:35

Anorie napsal:

To já nemohu, drahá, nemám pod tím rouchem vůbec žádné oblečení. šťastný vyvedený z míry
Návrat nahoru Goto down
Lucifer Cimeries
cizinec

loajalita :
renomé : -1
vyznání : satanismus

PříspěvekPředmět: 666   17.04.16 23:51

Zdravím vás ve jménu Satana "Heil, Satan! "
Nejlepšího přítele, jakého kdy církev měla, jelikož ji po celá ta léta pomáhal!
Víte ani nevím, jak jsem došel na tento web, ale řeknu vám jedno. Já na boha pěkně a zhluboka kašlu. Já nevěřím na boha, protože kdyby byl, tak by nedokázal se koukat na to, jak se lidstvo pěkně kurv...
Můžu jen říct.., škoda těch, co už jsou od dětství vedeni svými fanatickými rodiči k viře v Ježíse Krista, Jehovovi a dalším falešným iluzionistům...

In nomine Dei nostri Satanas Luciferi excelsi
Návrat nahoru Goto down
Ithron von Kremsier

loajalita :

skupiny :

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   18.04.16 13:02

Pokud by neexistoval Bůh, tak jak by mohl existovat satan? otazník
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content