PříjemPříjem  PortálPortál  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  PřihlášeníPřihlášení  RegistraceRegistrace  

Pozdravy nových členů

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Anorie
Královna celé Anglie, Dánska, Norů a některých Švédů, císařovna severu

loajalita :
počet příspěvků : 283
renomé : 184
vyznání : heathenství
přesvědčení : environmentalismus

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   19.04.16 17:26

Lucifer Cimeries napsal:
Zdravím vás ve jménu Satana "Heil, Satan! "
Nejlepšího přítele, jakého kdy církev měla, jelikož ji po celá ta léta pomáhal!
Víte ani nevím, jak jsem došel na tento web, ale řeknu vám jedno. Já na boha pěkně a zhluboka kašlu. Já nevěřím na boha, protože kdyby byl, tak by nedokázal se koukat na to, jak se lidstvo pěkně kurv...
Můžu jen říct.., škoda těch, co už jsou od dětství vedeni svými fanatickými rodiči k viře v Ježíse Krista, Jehovovi a dalším falešným iluzionistům...

In nomine Dei nostri Satanas Luciferi excelsi

Ale, koho nam tu čerti přinesli. ďábelský
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://zrcadlo.mysteria.cz.prx.us.teleport.to
Franz
Anonymní

PříspěvekPředmět: Militia Dei   21.04.16 20:47

Teda tady se dějí věci šokovaný

Když jsem tu byl naposled tak Ithron von Kremsier byl loupežník a dostal Ban.

Wilhelm Gottfried alias Jan... byl císař a nejvyšší autorita.

Dnes je to vše přesně naopak, další bývalý velmistr řádu německých rytířů je najednou kacířem, a loupežník se stavá císařem ...

Tohle fórum mě nepřestává udivovat šokovaný
Návrat nahoru Goto down
Ithron von Kremsier
císař Římské říše, král římský, italský, český, španělský a uherský, vévoda rakouský
císař Římské říše, král římský, italský, český, španělský a uherský, vévoda rakouský

loajalita :

skupiny :
počet příspěvků : 1638
renomé : 478
věk : 40
vyznání : římskokatolictví
přesvědčení : klerikalismus

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   21.04.16 21:19

A ty sem přijdeš se vždy jen někomu posmívat?
Kdyby jsi měl jinou motivaci, možná by Jan zrušil tvůj ban.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Franz
Anonymní

PříspěvekPředmět: Militia Dei   22.04.16 7:17

Nemělsi pravdu jako templář, a nemáš pravdu ani jako císař.

Které slovo, věta, či odstavec se někomu posmívá?

Engel si mě sem zase pozval, tak jsem se přišel na vás podívat.

Congratulations,

You have been added to the "Kacíři exkomunikovaní z církve" group on Orbis Militum Dei.
Návrat nahoru Goto down
Fulco de Miravet
Komtur Tripolisu

loajalita :
skupiny :
počet příspěvků : 364
renomé : 226
vyznání : tradiční katolictví FSSPX
přesvědčení : monarchismus

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   22.04.16 10:05

Franz napsal:

Dnes je to vše přesně naopak, další bývalý velmistr řádu německých rytířů je najednou kacířem, a loupežník se stavá císařem ...

Protože jsi asi neviděl film Goyovy přízraky. Tam se zpátečnický španělský inkvizitor a odpůrce Voltaira stal pokrokový jakobín, stoupenec francouzské revoluce a fanoušek Voltaira, a pak, když byla obnovena Španělská inkvizice, odmítl se kát a byl jako kacíř odsouzen k smrti a popraven garotou. Holt cesty Boží jsou někdy nevyzpytatelné. usměvavý

Návrat nahoru Goto down
Johann von Pabienitz
říšský hrabě (Reichsgraf), Excelence

loajalita :
počet příspěvků : 804
renomé : 265
věk : 28
vyznání : východní pravoslaví
přesvědčení : konzervatismus

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   22.04.16 13:19

Fulco de Miravet napsal:
Protože jsi asi neviděl film Goyovy přízraky. Tam se zpátečnický španělský inkvizitor a odpůrce Voltaira stal pokrokový jakobín, stoupenec francouzské revoluce a fanoušek Voltaira, a pak, když byla obnovena Španělská inkvizice, odmítl se kát a byl jako kacíř odsouzen k smrti a popraven garotou. Holt cesty Boží jsou někdy nevyzpytatelné. usměvavý

Hmm, nevidím v tom žádnou souvislost. Nejsem žádný přelétavec, který by měnil strany jak se mu hodí, to si jen někdo opožděně začal všímat toho, že píši nepohodlnou pravdu o církvi a papeži, který je tajným spojencem mohamedánů a o jeho apostazi, že se chová jako antikrist. Snaží se svést křesťany k nepravosti a odvést je od pravé cesty. Doufám že jej brzy stihne Boží trest, kéž by zhebnul. zhnusený

Franz napsal:

Jak můžeš tohle všechno vědět? usměvavý

Prý se nemůžeš dostat nikam jinam než-li na kupeckou stezku.

Orthodoxia Christiana
Johann Graf Woracziczky-Bissingen von Pabeinitz
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://bozi-bojovnici.heavenforum.com
Franz
Anonymní

PříspěvekPředmět: Militia Dei   23.04.16 11:51

Ano, Boží cesty jsou někdy nevyzpytatelné, najednou jsme si s Wilhelmem Gottfriedem rovni usměvavý

Ne, film Goyovy přízraky jsem neviděl, ale zato jsem četl knihu Kronika města Kocourkova, ta mi sem pasuje víc.

Papež František je filantrop. Přát si, aby zhebnul je naprosto amorální!
Návrat nahoru Goto down
Ithron von Kremsier

loajalita :

skupiny :

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   23.04.16 16:38

Pes se lekl, když žena zakašlala, a zabil třídenní dítě

Rodinnou tragédii vyšetřují policisté v americkém San Diegu. Dvouletý pes napadl a pokousal tři dny starého novorozence, který na následky zranění zemřel. Podle informací vyšetřovatelů se pes zřejmě lekl, když jeho majitelka zakašlala a dítě napadl.
Z vyšetřování plyne, že rodiče leželi spolu se svým novorozeným synem v posteli a sledovali televizi. V jejich blízkosti se nacházel i dvouletý pes, kříženec německé dogy a amerického stafordšírského teriéra.
Tragédie se stala chvíli poté, co matka chlapce hlasitěji zakašlala. To vyvolalo u psa nečekanou reakci, která vyústila v napadení dítěte, uvedl pro Daily Mail vyšetřující seržant Tu Nguyen. Rodiče ihned odvezli dítě do nemocnice, tam chlapce prohlásili za mrtvého.
„Celou věc aktuálně šetříme jako nešťastnou událost,” uvedl policista a dodal, že byla nařízena soudní pitva k prokázání přesné příčiny úmrtí novorozence.
Zvířecího útočníka, dvouletého kastrovaného samce Pola, policie odvezla na záchytnou stanici. V karanténě bude nejméně deset dní, aby se zjistilo, zda netrpěl například vzteklinou.
O osud psa pak budou moci rozhodnout sami majitelé, dodal Dan DeSousa, zástupce ředitele krajského odboru společnosti Animal Services.

Zdroj: Noviky.cz

Kdo je podle vás vinen smrtí toho novorozence?
Pes nebo jeho majitelé?
Návrat nahoru Goto down
Franz
Anonymní

PříspěvekPředmět: Militia Dei   23.04.16 21:25

Císař řeší v topicku Pozdravy nových členů zakousnuté dítě psem v americkém San Diegu šokovaný

Ale já už se ničemu nedivým. Odpověď zní Rodiče. Rodiče svojí velikou nezodpovědností, lehkomyslností a hloupostí učinili tuto tragédii.

To mě ale nepřekvapuje. Někteří lidé jsou už takový.

Mě překvapuje, že nezasáhli andělé strážní a duchovní průvodci toho miminka. Jistě bylo v jejich silách ho zachránit, ale neučinili tak. To miminko se pravděpodobně narodilo, aby za pár dnů zemřelo, aby rodiče poznali ten pocit, jakým je přijít o dítě. Jinak si to neumím vysvětlit. Bůh dal, Bůh vzal.
Čára života toho miminka byla příliš krátká, byl to jeho osud.
Návrat nahoru Goto down
Ithron von Kremsier

loajalita :

skupiny :

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   24.04.16 13:21

Zajímala mne tvá odpověď, je to veřejný topic, kdybych to dal do uzavřené části fóra, nemohl by jsi odpovědět a zakládat kvůli jedinému článku nový topic by nebylo zrovna efektivní.
Jinak, pes je podle tebe zcela zproštěn viny?
Návrat nahoru Goto down
Franz
Anonymní

PříspěvekPředmět: Militia Dei   24.04.16 17:37

Pochopitelně.

Pes je zvíře a reaguje zvířecími instinkty.
Návrat nahoru Goto down
Ithron von Kremsier

loajalita :

skupiny :

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   24.04.16 23:11

Mezi psí zvířecí instinkty ovšem nepatří zabíjení kojenců.
Zabít lidské dítě by mohl pes jedině kdyby jej to dítě ohrožovalo na životě nebo kdyby ten pes trpěl hladem a nemohl si jinou cestou získat potravu.
Ani jeden případ ovšem nenastal.
Onen pes napadl a zabil lidské dítě z jiného důvodu, než jsou psí pudy a instinkty.

Návrat nahoru Goto down
Franz
Anonymní

PříspěvekPředmět: Militia Dei   25.04.16 7:27

Ať už se pes jenom bál, a pes který se bojí kouše, a nebo třeba cítil ohrožení svého pána, a tedy ho chtěl bránit, jednal podle svých zvířecích instinktů.
Tedy následně klidně zabíjení kojenců mezi zvířecí instinkty patří.

My dva se prostě neschodnem usměvavý .
Návrat nahoru Goto down
Johann von Augsburg
biskup
biskup

loajalita :
počet příspěvků : 38
renomé : 15
vyznání : luteránství
přesvědčení : křesťanský fundamentalismus

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   25.04.16 10:11

Franz napsal:
Ano, Boží cesty jsou někdy nevyzpytatelné, najednou jsme si s Wilhelmem Gottfriedem rovni usměvavý

Ne, film Goyovy přízraky jsem neviděl, ale zato jsem četl knihu Kronika města Kocourkova, ta mi sem pasuje víc.

Papež František je filantrop. Přát si, aby zhebnul je naprosto amorální!

Nepřehledný Kocourkov z dálky očima nezúčastněného pozorovatele a přitom jsou věci ve skutečnosti o dost jednoduší a prostší. Někteří z nás žijí v duchovní slepotě a možná dříve nebo později objeví pravdu, obsaženou v Písmu a Evangeliu, ale která se bude absolutně rozcházet s katolickou církví. To se katolíkům samosebou nelíbí, protože římská duchovní mašinérie a továrna na zázraky jim poskytuje vše, co potřebují, duchovní útěchu, ritualismus, modly, sliby spásy, křesťanství s pokrouceným Desaterem, takže falešné evangelium, božskou Matku místo Otce, falešné proroky a tak dále, jisté že každý, kdo se postaví této všemocné instituci vydávající se za křesťanskou církev, se brzy může objevit na jejich černé listině, každý z nás se může stát heretikem v očích římské instituce, ale Bohu se můžeme zavděčit jen věrným plněním Božích přikázání a to často znamená jít proti přikázáním lidským, včetně těch, co zavedla církev katolická. Proto se všichni vydejme cestou novou, cestou čisté biblické víry a křesťanské reformace! Ano, je to těžké, vzhledem ke všem těm sladkým lákadlům, které nám ďábel nachystal všude okolo, dokonce i v katolické církvi, ale s pomocí Boží to není nemožné.
Návrat nahoru Goto down
Franz
Anonymní

PříspěvekPředmět: Militia Dei   25.04.16 11:54

Já ale nejsem nezúčasněný pozorovatel, jsem Franz von Sachsen, dřívější velmistr řádu Německých rytířů, mohl bych psát kroniku o Militia Dei usměvavý

Píšeš hezky a zhruba s Tebou souhlasím. Ale neházejme všechny katolíky do jednoho pytle, jsem také katolík usměvavý

Tím kocourkovem jsem myslel spíš, že císař se stává kacířem a loupežník se stává císařem.

A čeho jsou schopni a kolik mají lidskosti? No posuď sám, tady jen malá ukázka:

Anastasius de Pannonia napsal:

Franz von Sachsen byl kacíř a falešný prorok posedlý démony. Rozvracel slovo Boží falešnými naukami a ďábelskou lží, aby nás všechny odvrátil od pravé víry a vykonal tak vůli svého pána Belzebuba... ale zpět k tvému dotazu. Příčinnou nebyl pouze jeho úzký vztah k satanovi, ale také jeho hitlerovský syndrom, k jehož naplnění bylo zapotřebí se dostat do čela hierarchie jako neomylný vůdce. Obklopil se svými přáteli a využíval je na své cestě k moci jako svou podporu, své oponenty tupil a zastrašoval svými výlevy a patosem přeplněnými proslovy a přítomným divákům předváděl nestoudně dramatickou show. Také zapíral existenci svých dřívějších tvrzení, které ho usvědčovaly z viny nebo nepravosti, a když začal pociťovat, že střet nemůže vyhrát, začal se uchylovat k nejrůznějším podlým trikům, jako třeba: některé roztržky vyvolával záměrně a cíleně, vymýšlel demagogie k popření skutečnosti, či se vyhýbal přímým odpovědím, a nebo se stáhl do ústraní na několik dní a tvářil se, že je nedostupný, zaneprázdněný a nepřítomný, aby pak v brzké budoucnosti našel další vhodnou příležitost k úderu. To vše je typické chování Adolfa Hitlera na jeho cestě k moci, lecos jsem přečetl o Hitlerově osobnosti a zde vidím výraznou shodu.

Ithron von Kremsier napsal:
To je správné rozhodnutí, neboť ať už jde o duševní chorobu rozštěpení osobnosti nebo o zákeřnou a podlou špionáž s jasným úcelem rozvrátit celé fórum MD, není omluvy pro tak špatné činy a těžké prohřešky.
Hrají si na rytíře a křesťany a přitom jednají v přímém rozporu se vším čemu věřili skuteční rytíři a čemu učí křesťanství.
"Podle skutků poznáte je."
Jejich podlé skutky je usvědčují ze zločinů proti ideám rytířství, proti víře křesťanské a dokonce i proti obyčejné lidské slušnosti.
Pošpiňují vše čemu zde všichni věříme, ať už jsme křesťané nebo pohané, všichni považují takové jednání za podlé a špatné.
Vrána k vráně sedá a rovný rovného si hledá.
To že se bratříčkují s Franzem a tvoří s ním "skutečný řád" mluví samo za sebe.
Návrat nahoru Goto down
Gođlauss-Ragnarr
jarl

loajalita :
počet příspěvků : 88
renomé : 6
vyznání : ateismus
přesvědčení : anarchismus

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   26.04.16 10:38

nejistý, zmatený šťastný smích

Hádky o Bohu jsou věčné. Zásadně neuznávám žádného boha nebo bohy, jenom ženy, pivo, zpěv a mou sekeru! opilý

Tak pravím já, váš král!! zkažený, hříšný

Uvidíme, jak obstojí má sekera proti vašim modlitbám. smích
Návrat nahoru Goto down
Lucifer Cimeries
cizinec

loajalita :
počet příspěvků : 2
renomé : -1
vyznání : satanismus
přesvědčení : neznámé

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   26.04.16 23:17

Pravím Vám...Prezentování Satanismu jako zla a jeho členů jako magorů, mučedníků, posedlých démonem, to je k smíchu!
Křesťanská církev (Opus Dei), magoři co se plácají bičíkem po prd*li, nosí silicium, aby se jim vesele kulhalo, nedivil bych se, kdyby si kousali do žaludů. Satanismus uznává svobodu, samoučení, touhu, lásku, radosti těla. Člověku, který se vydá na tuhle cestu, jsou skýtány velké možnosti a pomoc dobrých démonu. Ale ovšem najdou se blbečci, co to berou zcela jinak, ale tak to je u každé víry.

Znáte tento vtip?
Přijde chlapík do kostela, klekne si a ptá se:
"Pane můj, pověz mi, proč mi všichni říkají, že jsem kokot?"
Ježíš: "Sundej mě z toho kříže a já ti to povím..."
Tak chlapík, celý vylekaný z toho, že Ježíš na něj promluvil, mu začne vytahovat hřebíky z rukou. Po chvíli se shora ozve: "Nejdřív nohy, ty kokot!!!"

škodolibý šťastný
Návrat nahoru Goto down
Ithron von Kremsier

loajalita :

skupiny :

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   27.04.16 14:07

Tohle ti opravdu připadá inteligentní a naplňuje tě to štěstím? kroutí očima

Návrat nahoru Goto down
Tyrion Lannister
trpaslík

loajalita :
skupiny :
počet příspěvků : 15
renomé : 2
vyznání : víra v Sedm (Hra o trůny)
přesvědčení : liberalismus

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   27.04.16 16:39

Lucifer Cimeries napsal:
Pravím Vám...Prezentování Satanismu jako zla a jeho členů jako magorů, mučedníků, posedlých démonem, to je k smíchu!
Křesťanská církev (Opus Dei), magoři co se plácají bičíkem po prd*li, nosí silicium, aby se jim vesele kulhalo, nedivil bych se, kdyby si kousali do žaludů. Satanismus uznává svobodu, samoučení, touhu, lásku, radosti těla. Člověku, který se vydá na tuhle cestu, jsou skýtány velké možnosti a pomoc dobrých démonu. Ale ovšem najdou se blbečci, co to berou zcela jinak, ale tak to je u každé víry.

Znáte tento vtip?
Přijde chlapík do kostela, klekne si a ptá se:
"Pane můj, pověz mi, proč mi všichni říkají, že jsem kokot?"
Ježíš: "Sundej mě z toho kříže a já ti to povím..."
Tak chlapík, celý vylekaný z toho, že Ježíš na něj promluvil, mu začne vytahovat hřebíky z rukou. Po chvíli se shora ozve: "Nejdřív nohy, ty kokot!!!"

škodolibý šťastný

Což o to, švihání bičíkem přes obnažené hýždě může být vesměs příjemné... ale berme to z jiné stránky. Proč nějaký pošahanec musí někomu zakazovat bičíky, silicia a kousání do žaludů? šťastný Ať si každý dělá co chce, když je mu to příjemné. Ani tobě nikdo nezakazuje různé praktiky, které používáš a vsadil bych se, že jich určitě znáš spoustu, nevypadáš moc jako slušný nevinný hoch. Ten vtip je dobrý a korunuje tomu jako třešnička na dortu. mrknutí
Návrat nahoru Goto down
Theodora Evangelovna
císařovna (basileiovna) a samovládkyně (autokratka) Římanů

loajalita :
počet příspěvků : 14
renomé : 12
vyznání : řecké pravoslaví

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   28.04.16 11:34

Jan Woracziczky-Bissingen napsal:
Hmm, nevidím v tom žádnou souvislost. Nejsem žádný přelétavec, který by měnil strany jak se mu hodí, to si jen někdo opožděně začal všímat toho, že píši nepohodlnou pravdu o církvi a papeži, který je tajným spojencem mohamedánů a o jeho apostazi, že se chová jako antikrist. Snaží se svést křesťany k nepravosti a odvést je od pravé cesty. Doufám že jej brzy stihne Boží trest, kéž by zhebnul. zhnusený

Co ti to provedli můj drahý? šokovaný Ty už nejsi císař naší sjednocené říše a já? Co si počneme. velice smutný
Návrat nahoru Goto down
Daiv de Anglor
velmistr (Summus Magister, Minister Generalis) a kníže z Boží vůle
velmistr (Summus Magister, Minister Generalis) a kníže z Boží vůle

loajalita :
skupiny :
počet příspěvků : 617
renomé : 178

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   28.04.16 11:55

Theodora Evangelovna napsal:

Co ti to provedli můj drahý? šokovaný Ty už nejsi císař naší sjednocené říše a já? Co si počneme. velice smutný

Císař Ithron nemá choť, co ty na to ? zkažený, hříšný
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://bozi-bojovnici.heavenforum.com/index.htm
Theodora Evangelovna

loajalita :
počet příspěvků : 14
renomé : 12
vyznání : řecké pravoslaví

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   28.04.16 13:43

Daiv de Anglor napsal:

To zní nechutně. Jak můžu vyměnit svého partnera za jiného jenom tak, jsme ve spořádané křesťanské společnosti a Bůh je přece naším svědkem? šokovaný
To je konec. Odejdu do kláštera a budu abatyší. uplakaný
Návrat nahoru Goto down
Johann von Pabienitz

loajalita :

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   28.04.16 21:21

Daiv de Anglor napsal:

Co je to tady za nemravné návrhy?! šokovaný nesouhlas

Lásko má, selhal jsem, už nejsem císař, skončilo období vlády a byl jsem nařčen z kacířství Svatou inkvizicí, prý kvůli zpochybňování katolické církve a papeže. O papeži a katolické církvi jsem psal jenom pravdu. nejistý, zmatený

Nejsem na sebe vůbec pyšný. Kéž bych dokázal pro tebe udělat víc. smutný

Orthodoxia Christiana
Návrat nahoru Goto down
Ithron von Kremsier

loajalita :

skupiny :

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   29.04.16 9:47

Odejdu do kláštera a budu abatyší. uplakaný

Klášter je místem modliteb, meditací a studia, místem setkávání se s Bohem.
Žádná světská potěšení, ni sex, ni světské pocty, se nemůžou srovnávat se slávou a štěstím, které získává duše ve spojení se svým nebeským manželem, Ježíšem Kristem.

O papeži a katolické církvi jsem psal jenom pravdu.

Nikoli pravdu, ale své názory, názory které jsou v rozporu s vírou katolickou a proto jsi byl z církve exkomunikován.
Pravdu hlásá víra katolická, a tu nejenže odmítáš, ale ještě vedeš kampaň proti této pravdě.
Pokud nevěříš v pravdu katolické církve, nemusíš ji vyznávat, na výběr máš tolik různých křesťanských sekt nebo pohanských náboženství.
Nikdo tě nenutí být kacířem.
Je to tvá volba.
A pokud sis dosud nevybral víru která by zrcadlila tvé přesvědčení, můžeš být agnostikem.
Mít svou víru je každého věc, ale něco jiného je se k nějaké víře hlásit a přitom ji horlivě slovy odsuzovat. Pro tento rozpor jsi byl exkomunikován. Je to jako kdybys chtěl nosit rytířský titul a přitom jsi psal neustále o tom jak byli rytíři špatní a jak je tato ideologie nesprávná.

Daiv de Anglor napsal:
Císař Ithron nemá choť, co ty na to ?

Jsem spokojen s tou kterou mám doma. vzývat, radovat se
Mít ještě další ženu, byť virtuální, by bylo v rozporu s vírou katolickou. křesťanská liturgie
Návrat nahoru Goto down
Anselm von Konstanz
cizinec

loajalita :
počet příspěvků : 6
renomé : 0
přesvědčení : neznámé

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   29.04.16 13:33

To zní nechutně. Jak můžu vyměnit svého partnera za jiného jenom tak, jsme ve spořádané křesťanské společnosti a Bůh je přece naším svědkem? šokovaný

Nesmutni pro toho heretika, je zbytečné se kvůli tomu trápit. Tebe čeká nebeské království a jeho jenom věčné peklo. Raději zasvěť svou duši a tělo Bohu nebo když tohle nedokážeš, poohlédni se po nějakém lepším muži. Tak či onak, není dobré pro mladou ženu, aby zůstávala dlouho sama, mohla by podlehnout ďáblovým svodům a páchat hříchy nebo černou magii. usměvavý
Návrat nahoru Goto down
Gođlauss-Ragnarr
jarl

loajalita :

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   01.05.16 23:38

Daiv de Anglor napsal:

Já také ne. zkažený, hříšný

Vykašli se na křesťanskou společnost, v naší vikinské společnosti pohanů a gođlaussů ti bude mnohem líp. Jsem k dispozici. Uvažuj o tom. zkažený, hříšný
Návrat nahoru Goto down
Johann von Pabienitz

loajalita :

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   05.05.16 18:42

Nikoli pravdu, ale své názory, názory které jsou v rozporu s vírou katolickou a proto jsi byl z církve exkomunikován.
Pravdu hlásá víra katolická, a tu nejenže odmítáš, ale ještě vedeš kampaň proti této pravdě.
Pokud nevěříš v pravdu katolické církve, nemusíš ji vyznávat, na výběr máš tolik různých křesťanských sekt nebo pohanských náboženství.
Nikdo tě nenutí být kacířem.
Je to tvá volba.
A pokud sis dosud nevybral víru která by zrcadlila tvé přesvědčení, můžeš být agnostikem.
Mít svou víru je každého věc, ale něco jiného je se k nějaké víře hlásit a přitom ji horlivě slovy odsuzovat. Pro tento rozpor jsi byl exkomunikován. Je to jako kdybys chtěl nosit rytířský titul a přitom jsi psal neustále o tom jak byli rytíři špatní a jak je tato ideologie nesprávná.

Agnostik je člověk, který nevěří v Boha, ale ani jeho existenci nevylučuje, protože neexistují hmotné důkazy pro ani proti. Agnostik ale žádnou víru nemá, je to jen jeho určitý postoj. Já ale věřím v Boha, věřím v Ježíše Krista i církev a proto nemůžu být agnostikem. To že tam mám mimo jiné uvedeno i pohanské náboženství jako velkou překážku nevidím, víru v Boha mi spíše potvrzuje než vyvrací. usměvavý

Jsem spokojen s tou kterou mám doma. vzývat, radovat se
Mít ještě další ženu, byť virtuální, by bylo v rozporu s vírou katolickou. křesťanská liturgie

To nevím, virtuální svět není svět skutečný, takže jsem to takto nikdy nevnímal. Na druhou stranu bych se nedivil, že by skutečné ženě mohly nějaké podivné virtuální manželství vadit, je to docela i pochopitelné. usměvavý

Orthodoxia Christiana
Návrat nahoru Goto down
Ithron von Kremsier

loajalita :

skupiny :

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   05.05.16 23:01

Já ale věřím v Boha, věřím v Ježíše Krista i církev a proto nemůžu být agnostikem. To že tam mám mimo jiné uvedeno i pohanské náboženství jako velkou překážku nevidím, víru v Boha mi spíše potvrzuje než vyvrací. usměvavý

Pohanství nepotvrzuje víru v Boha, pohanství existenci Boha popírá, neboť věří v bohy, tedy různé personifikované přírodní nebo okultní síly, popř. personifikované archetypy, a odmítá se klanět přímo Stvořiteli, jež celou přírodu s vesmírem stvořil.
Pohanství také odmítá Ježíše s jeho poselstvím, že je jedinou cestou k Bohu.
Tím, že věříš i pohanství popíráš víru v Krista a v to, že jedině On je cestou, pravdou a životem, že jedině skrze Něj můžeme být spaseni, a že pohanům má být hlásáno evangelium, mají se dát pokřtít ve jméno Otce, Syna i Ducha Svatého a dodržovat všechno, co nám Ježíš přikázal.
Uctívání pohanských bohů zakazuje Tóra, proroci, i Nová smlouva (Nový zákon).
Nelze vyznávat pohanství, klanět se jejich modlám a přitom tvrdit, že věříš v Hospodina, jenž tyto věci zakazuje.
Návrat nahoru Goto down
Johann von Pabienitz

loajalita :

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   06.05.16 8:21

Pohanství nepotvrzuje víru v Boha, pohanství existenci Boha popírá, neboť věří v bohy, tedy různé personifikované přírodní nebo okultní síly, popř. personifikované archetypy, a odmítá se klanět přímo Stvořiteli, jež celou přírodu s vesmírem stvořil.

To je dost nepřesné a zavádějící. Všechna indo-evropská náboženství od hinduismu až po evropská před-křesťanská náboženství mají svého nebeského Otce-Stvořitele, který vládne panteonu nižších bohů. Stejně tak Abrahámovská náboženství mají jednoho Stvořitele-Otce, ale doplňují ho andělské kůry, katolicismus a pravoslaví k nim připadává ještě světce a Pannu Marii vládnoucími nadpřirozenou mocí. Nic tedy divného ani nového, je to pořád stejné.

Asi to netušíme, ale v Boha věří možná dokonce i opice. usměvavý

http://www.lidovky.cz/veri-opice-v-boha-simpanzi-maji-nabozenstvi-a-svatyne-spekuluji-vedci-1kw-/zpravy-svet.aspx?c=A160408_111858_ln_zahranici_msl

Možná je to jen otázka času, než nějaký kněz či biskup přijde s originálním nápadem křtít opice a vodit je do kostela. šťastný
Na druhou stranu si nenalhávejme, že by opice kvůli svému mdlému rozumu byly schopny to všechno pochopit a rozumově přijmout, fakticky jsou chuděry k opičímu životu odsouzeny. Stejné je to s pohany, ti sice již chápat dokážou, ale někdy je lepší, aby zůstali u své původní víry. Jinak by to také mohlo dopadnout takto:

http://promuze.blesk.cz/clanek/pro-muze-extrem/391712/vesnicane-nasli-pouzitou-nafukovaci-pannu-oblekli-ji-hidzab-a-uctivaji-ji-jako-andela.html

Pohanství také odmítá Ježíše s jeho poselstvím, že je jedinou cestou k Bohu.
Tím, že věříš i pohanství popíráš víru v Krista a v to, že jedině On je cestou, pravdou a životem, že jedině skrze Něj můžeme být spaseni, a že pohanům má být hlásáno evangelium, mají se dát pokřtít ve jméno Otce, Syna i Ducha Svatého a dodržovat všechno, co nám Ježíš přikázal.
Uctívání pohanských bohů zakazuje Tóra, proroci, i Nová smlouva (Nový zákon).
Nelze vyznávat pohanství, klanět se jejich modlám a přitom tvrdit, že věříš v Hospodina, jenž tyto věci zakazuje.

Klid, nikdy jsem nehlásal spásu skrze pohanství ani se žádným modlám neklaněl. Pohanství je zaniklé náboženství a jeho novodobou formu novopohanství nepraktikuji. Je to pozůstatek z dřívějších dob, kdy jsem poslouchal pagan a viking metal. šťastný

Orthodoxia Christiana
Návrat nahoru Goto down
Ithron von Kremsier

loajalita :

skupiny :

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   07.05.16 14:17

To je dost nepřesné a zavádějící. Všechna indo-evropská náboženství od hinduismu až po evropská před-křesťanská náboženství mají svého nebeského Otce-Stvořitele, který vládne panteonu nižších bohů. Stejně tak Abrahámovská náboženství mají jednoho Stvořitele-Otce, ale doplňují ho andělské kůry, katolicismus a pravoslaví k nim připadává ještě světce a Pannu Marii vládnoucími nadpřirozenou mocí. Nic tedy divného ani nového, je to pořád stejné.

Ano, indo-evropská náboženství mají svého Otce-Stvořitele, ale jen toho svého, čili svou představu nejvyššího Božství.
Je to právě ďábel, který vnukává lidem takové představy Boha, představy které nejen neodpovídají pravdě, ale jsou spíše parodií na Boha.
Ďábel vytváří různá náboženství jako atrapu pravého náboženství, vnuká lidem různé představy Boha aby pak lidé klaněli se těmto svým představám a tím úctu, kterou jsou povinováni vzdávat pravému Bohu, vzdávají bohu falešnému, falešné představě Boha.
Je to případ nejen indo-evropského pohanství, ale i pohanství arabského - islámu.

Církev uchovala zjevené pravdy Boží a hlásá je světu, aby všichni na zemi mohli dojít spásy.
Ďábel pak překrucuje pravdy Boží, vytváří její atrapu, zakládá četná náboženství (zmatení jazyků) a svádí lid k uctívání model, mezi něž patří hlavně uctívání falešné představy o Bohu.

Asi to netušíme, ale v Boha věří možná dokonce i opice. usměvavý

Všechna zvířata (i rostliny) se modlí k Bohu a vzdávají mu úctu, a proto si Kristus přál aby jeho evangelium bylo hlásáno všemu stvoření, tedy ne jenom všem lidem, ale všemu stvoření.

Je to pozůstatek z dřívějších dob, kdy jsem poslouchal pagan a viking metal. šťastný

I hudba se může stát nebezpečnou protože působí ne jen na naše vědomí ale i na podvědomí.
Špatná hudba je zkázou mladé generace.
I tam má ďábel své pole působnosti.
Návrat nahoru Goto down
Areum
cizinec

loajalita :
počet příspěvků : 4
renomé : 1
vyznání : mahájána

PříspěvekPředmět: Vyslanci z Koreje   21.07.16 0:10

Ahoj ve spolek, přicházím k vám z daleka, ze vzdáleného království tam odkud vychází slunce,
můžeme zahájit diplomatické rozhovory. usměvavý
Návrat nahoru Goto down
Ithron von Kremsier

loajalita :

skupiny :

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   22.07.16 0:09

Jakožto císař Svaté říše římské tě u nás vítám.
Návrat nahoru Goto down
Areum
cizinec

loajalita :

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   11.08.16 10:25

Jakožto císař Svaté říše římské tě u nás vítám.

Jsem převelice poctěna vznešený vládce. usměvavý
Návrat nahoru Goto down
Franz von Sachsenburg
panoš

loajalita :
počet příspěvků : 11
renomé : 5

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   12.08.16 10:11

Také zdravím, dobrý lide. Franz von Sachsenburg je vám k službám. Nabízím svůj meč a své služby rytíře. usměvavý
Návrat nahoru Goto down
Gođlauss-Ragnarr
jarl

loajalita :

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   12.08.16 16:35

Areum napsal:
Ahoj ve spolek, přicházím k vám z daleka, ze vzdáleného království tam odkud vychází slunce,
můžeme zahájit diplomatické rozhovory. usměvavý

Diplomatická jednání s pohlednými velvyslankyněmi začínám vždy jen zásadně ve své ložnici. zkažený, hříšný  

Areum napsal:
Jsem převelice poctěna vznešený vládce. usměvavý

Tohle není vládce, to je jenom Jarda. Já jsem tady nejvyšší vládce. cool
Návrat nahoru Goto down
Shiroyama
samuraj

loajalita :
počet příspěvků : 5

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   17.08.16 11:35

Gođlauss-Ragnarr napsal:
Diplomatická jednání s pohlednými velvyslankyněmi začínám vždy jen zásadně ve své ložnici. zkažený, hříšný

Velvyslankyně Koreje bude ochráněna mým oddílem samurajů. Ty nemytý barbare! mrknutí
Návrat nahoru Goto down
Heinrich von Braunschweig
vévoda (Herzog)
vévoda (Herzog)

loajalita :
skupiny :
počet příspěvků : 35

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   18.08.16 11:22

Shiroyama napsal:
Velvyslankyně Koreje bude ochráněna mým oddílem samurajů. Ty nemytý barbare! mrknutí

Pane, upřímně se modlím k Všemohoucímu Bohu, abych s vámi nikdy nebyl nucen zkřížit meče. Vaše důmyslně vyrobené zbraně vypadají velice nebezpečně. modlit se
Návrat nahoru Goto down
Girolamo da Genova
kondotiér

loajalita :
počet příspěvků : 2

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   14.09.16 0:39

Heinrich von Braunschweig napsal:
Pane, upřímně se modlím k Všemohoucímu Bohu, abych s vámi nikdy nebyl nucen zkřížit meče. Vaše důmyslně vyrobené zbraně vypadají velice nebezpečně. modlit se

Posero. šťastný
Návrat nahoru Goto down
Ithron von Kremsier

loajalita :

skupiny :

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   18.09.16 0:23

Návrat nahoru Goto down
Johann von Pabienitz

loajalita :

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   19.09.16 8:57

Rytíři, samurajové a vikingové změří své síly v nové hře For Honor. škádlit

Orthodoxia Christiana
Návrat nahoru Goto down
Shiroyama
samuraj

loajalita :
počet příspěvků : 5

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   20.09.16 0:27

Pro Ithron:

To je hodně nevyvážený souboj, meč se štítem proti osamocenému meči. Samuraj by si taky mohl vzít štít.

Rytíři, samurajové a vikingové změří své síly v nové hře For Honor. škádlit

Vypadá to jako dobrá konina. smích
Návrat nahoru Goto down
Ithron von Kremsier

loajalita :

skupiny :

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   21.09.16 0:12

Dobrá, tedy zanechme snění a přibližme se realitě.
Myslím, že je to docela vyrovnané.
Návrat nahoru Goto down
Berenguer de Pamiers
Jeho Eminence kardinál-inkvizitor
Jeho Eminence kardinál-inkvizitor

loajalita :
počet příspěvků : 3

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   06.11.16 9:56

Jmenuji se Berenguer de Pamiers. Jsem strážce víry ve službám naší svaté církve katolické, mým poslání je pronásledovat kacíře a jsem lovcem čarodějnic. zlý

Po mnoho let jsem stíhal katary v Languedoku a Provence, zhoubnou kacířskou nákazu. V ulicích města Toulouse jsem já a moji zbrojnoši pronásledoval Černé bratrstvo a mnoho z nich přivedl k odpovědnosti za jejich zločiny proti církvi. Jsem postrach kacířů a tyto cenné zkušenosti teď nabízím vám. rozhněvaný, šílený
Návrat nahoru Goto down
Gođlauss-Ragnarr
jarl

loajalita :

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   06.11.16 16:49

Berenguer de Pamiers napsal:
Jmenuji se Berenguer de Pamiers. Jsem strážce víry ve službám naší svaté církve katolické, mým poslání je pronásledovat kacíře a jsem lovcem čarodějnic. zlý

Po mnoho let jsem stíhal katary v Languedoku a Provence, zhoubnou kacířskou nákazu. V ulicích města Toulouse jsem já a moji zbrojnoši pronásledoval Černé bratrstvo a mnoho z nich přivedl k odpovědnosti za jejich zločiny proti církvi. Jsem postrach kacířů a tyto cenné zkušenosti teď nabízím vám. rozhněvaný, šílený

Už zase ty retardovaný kecy o víře, to je furt dokola. To je nějaká nemoc bo co. Bože, ty jsi kokot. Táhni do hajzlu, retardovaný mentále. šťastný
Návrat nahoru Goto down
Anorie

loajalita :

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   06.11.16 18:19

Berenguer de Pamiers napsal:

Vítám tě i když né s otevřenou náruči.
Já jsem strážce pohanských tradic, přírodní magie. Věřim v pohanské božství.
Doufám, že se budeš pohybovat daleko od mého kralovství nebo na tebe pošlu Godlausse Ragnarruse v čele s Dány. šťastný rohatý
Návrat nahoru Goto down
Areum
cizinec

loajalita :

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   08.11.16 13:31

Anorie napsal:
Vítám tě i když né s otevřenou náruči.
Já jsem strážce pohanských tradic, přírodní magie. Věřim v pohanské božství.
Doufám, že se budeš pohybovat daleko od mého kralovství nebo na tebe pošlu Godlausse Ragnarruse v čele s Dány. šťastný rohatý

Souhlas, tahle osoba taky ať je od mého království raděj dál. Máme svoje vlastní tradice a žádné takovéhle nepotřebujeme. usměvavý
Návrat nahoru Goto down
Johann von Pabienitz

loajalita :

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   09.11.16 18:50

Gođlauss-Ragnarr napsal:
Už zase ty retardovaný kecy o víře, to je furt dokola. To je nějaká nemoc bo co. Bože, ty jsi kokot. Táhni do hajzlu, retardovaný mentále. šťastný

Mírni slovník, příteli. Tady nejsi na nádraží. podezřívavý

Orthodoxia Christiana
Návrat nahoru Goto down
Kelturan
pocestný

loajalita :
počet příspěvků : 1
vyznání : keltské náboženství
přesvědčení : liberalismus

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   29.11.16 21:17

Mírni slovník, příteli. Tady nejsi na nádraží. podezřívavý

Ten člověk ví moc dobře, co je správné. usměvavý
Návrat nahoru Goto down
Anorie

loajalita :

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   21.12.16 17:48

Pokloň te se, královna se vrátila. pfft  Jak pak se mate moji rytíři ? usměvavý Nějak je tu smutno a ticho. Že by se tu už rozjímálo? křesťanská liturgie
Návrat nahoru Goto down
Ithron von Kremsier

loajalita :

skupiny :

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   22.12.16 23:54

Překrásná panno, raději společně poklekněme před Pánem Ježíšem Kristem, jehož narození si v těchto časech připomínáme a jemuž obětujeme své tělo i duši.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Pozdravy nových členů   

Návrat nahoru Goto down

Pozdravy nových členů
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Pozdravy nových členů

Povolení tohoto fóra:Můžete odpovídat na témata v tomto fóru