PříjemPříjem  PortálPortál  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  PřihlášeníPřihlášení  RegistraceRegistrace  

Share | 
 

 Proč papež František podlézá nepřátelům Krista?

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Friedrich von Czeikowitz
komtur
avatar

loajalita :
skupiny :
počet příspěvků : 106
renomé : 150
vyznání : římskokatolictví
přesvědčení : neznámé

PříspěvekPředmět: Proč papež František podlézá nepřátelům Krista?    02.04.13 8:14

O pravém a falešném ekumenismu a nenávisti k hříchu a lásce k hříšníkům

Autor: Lukáš Karel Václav Petřík

Papež František poprosil římskou židovskou (náboženskou) obec o modlitbu. Proč takto podlézá nepřátelům Krista? (Papež František prosí římskou židovskou obec o modlitbu.)

Vyznavači judaismu jsou duchovními dědici a následovníky těch, kteří nespravedlivě na základě křivých obvinění ukřižovali Bohočlověka, Mesiáše, Spasitele, Ježíše Krista. Oni Ježíše označují za podvodníka a Pannu Marii za děvku.


Talmud: Marie děvka a Ježíš ve výkalech

V Talmudu je takových výroků celá řada. Sanhedrin 106a : „Je řečeno, že Ježíšova matka byla děvka : Ona byla potomek princezen a guvernérů a spala s tesařem jako děvka“. Gittin 57a : „Ježíš je v pekle a vaří se v horkých výkalech“. Sanhedrin 90a : „Kdo četl Nový Zákon nemá žádnou účast ve světě budoucím“ či Shabbath 116 : „Židé musí zničit knihy křesťanů, to jest Nový Zákon“.

Na amerických webových stránkách židovské chasidské skupiny Lubavitch - největší židovské skupiny na světě - najdeme tato svědectví spolu s citacemi z Talmudu: 1) on a jeho učedníci provozovali čarodějnictví a černou magii, chtěl svést židy k modlářství a byl pod ochranou cizí pohanské mocnosti, aby podvracel židovskou bohoslužbu (Sanhedrin 43a). 2) Byl nemravný, uctíval sochy, odloučil se od židovského národa pro svou špatnost a odmítal se kát (Sanhedrin 107b. 3) Naučil se kouzelnictví v Egyptě a vykonával zázraky, užíval svého masa k tajemným procedurám, které jsou v Bibli zakázány (Shabbos 104b).


Modlitba k falešným bohům

Judaismus je falešné náboženství, které odmítlo pravého Mesiáše prorokovaného ve Starém zákoně. Judaisté (ve smyslu vyznavačů judaismu, tedy židů) nevyznávají jediného pravého Trojjediného Boha. Františkova prosba je podobná tomu, jako kdyby poprosil satanisty, aby se za něj u Satana přimlouvali, či hinduisty, aby se modlili k Višnovi, Šivovi či nevím, jak se ti jejich další démoni nazývají.

Má to být spíše naopak. Ježíš Kristus nás učil, abychom se modlili za své nepřátele a on sám se modlil za židy-farizeje, kteří ho nechali ukřižovat.Tím, co zde píšu, nechci vyvolávat nějakou nenávist k židům, spíše naopak. Křesťané mají nenávidět hřích a milovat hříšníky. Nenávidět judaismus a milovat židy a modlit se za ně.

Chceme, aby měli možnost být spaseni, tak se jim snažíme ukázat jedinou pravou katolickou víru a oni se dle své svobodné vůle mohou rozhodnout, stejně tak jako jejich předchůdci před dvěma tisíci lety. Někteří Židé, kteří následovali apoštoly, se vydali správnou cestou předpovězenou ve Starém zákoně, judaisté-židé se od pravého Trojjediného Boha odloučili a tápou v bludu.


Aby všichni byli jedno

Jediný správný ekumenismus jak ve smyslu styku s protestantskými heretiky a pravoslavnými schismatiky je, aby se vrátili zpět do jediné (katolické) Církve, kterou založil Ježíš Kristus. To platí i pro židy. A vyznavače pohanských falešných náboženství musíme přesvědčit, aby dobrovolně opustili víru ve své démony a poklonili se Kristu. To má být hlavním účelem „dialogu“ a „ekumeny“.

Dalším smyslem dialogu má být samozřejmě uspořádání mírových vztahů mezi příslušníky jednotlivých náboženství. Nemám nic proti tomu, aby se představitelé Církve sešli s představiteli falešných náboženství a dohodli s nimi mírové soužití a respekt k jednotlivým lidským bytostem a jejich přirozeným právům. Urážkou Boha a blasfémií však jsou společné modlitby k démonům a jejich sošky na katolických oltářích, jak se tomu dělo v Assisi.


„Občanská ekumena“

Podobně nemám nic proti jakési „občanské ekumeně“, tedy spolupráci s jinověrci na těch etických věcech a věcech přirozeného dobra, ve kterých se shodneme. Zde si naopak myslím, že by spolupráce měla být užší. Klidně udělat společnou manifestaci se protestanty či židy proti homosexualismu či potratům.

V tomto smyslu si myslím, že i Pochod pro život by měl mít co nejméně katolický charakter. Měl by být otevřen všem obhájcům nenarozeného života. I ateistům. Procesí a poutě se mohou udělat jindy a boj za ochranu lidského života není monopolem katolíků.

Znovu zdůrazňuji, že to, co jsem výše napsal, není vyjádřením nenávisti k lidem, nýbrž falešným naukám. Podobně říkám, že papež Jan Pavel II. neměl políbit Korán-knihu plnou nenávisti, ale muslima či muslimku jako výraz naší lásky k našim nepřátelům či lidem žijícím v omylu.


Příklad Pia XII.

Znám se osobně s vyznávajícími židy i sekulárními Židy, někteří jsou mými přáteli a mám je rád. Stejně tak mám rád i své ateistické či protestantské přátele. Ale i jako součást své lásky je musím upozorňovat na blud, ve kterém žijí. Při veškerém respektu k jejich svobodné vůli, jejich občanským svobodám a toleranci k těm falešným náboženstvím, které nejsou proti státu a nejzákladnějším zásadám přirozeného zákona. (Podobný příklad je, že nezačneme některé své příbuzné či přátele nenávidět kvůli tomu, že propadli bludu komunismu či fašismu, ale měli bychom se je snažit laskavě přesvědčit, aby již nežili v bludu.)

Papež Pius XII., díky němuž bylo zachráněno zhruba 800 tisíc Židů během druhé světové války, také nepodporoval žádnou falešnou synkretistickou modernistickou ekumenu. Jeho praktická láska k lidem naopak vedla některé židy, jako například vrchního římského rabína Zolliho, aby konvertovali ke katolicismu. Já osobně bych byl první, kdo by se postavil proti tomu, kdyby chtěl někdo pronásledovat Židy, židy kvůli jejich původu či náboženství a chtěl omezovat jejich občanské svobody, občanská práva i povinnosti.

Modleme se tedy i my, za židy, kteří zradili a zrazují Ježíše Krista, jak i on se za ně modlil, protože on zemřel, aby i oni měli šanci být spaseni a učil nás, abychom milovali své bližní i své nepřátele.

http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/2772-proc-papez-frantisek-podleza-nepratelum-krista-.aspx


Naposledy upravil Fredericus de Scheykwiz dne 30.04.13 23:01, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Ithron von Kremsier
císař Římské říše, král římský, italský, český, španělský a uherský, vévoda rakouský
císař Římské říše, král římský, italský, český, španělský a uherský, vévoda rakouský
avatar

loajalita :

skupiny :
počet příspěvků : 1649
renomé : 478
věk : 40
vyznání : římskokatolictví
přesvědčení : klerikalismus

PříspěvekPředmět: Re: Proč papež František podlézá nepřátelům Krista?    02.04.13 17:22

Budu se opakovat, ale autor onoho článku je tak plný nenávisti že mu nejen zaslepila rozum, ale dohnala jej i ke lžím. Doporučuju všem přečíst si Talmud a přesvědčit se že v něm nic takového není. Jsou to prostě jen výmysly nenávistí prolezlého člověka. Odkud jeho nenávist pochází? Snad z Boha? Určitě ne, protože Bůh je láska. Nenávist je ďábelská vlastnost a proto také lidé plní nenavisti nekonají nic dobrého, ale jenom zlého: jsou lháři, agresivní, pošvávají člověka proti člověku. Tito lidé jsou tak oslepeni svou nenávistí, že přehlížejí fakt že Ježíš Kristus tak jeho učedníci byli Židé, a přehlížejí i Boží výrok ve kterém v bibli říká jasně že si židovský národ vyvoluje ze všech pokolení a to navěky. Nemluvě ani o Ježíšových vlastních slovech: Spása vzejde z Židů.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Andreas von Aussig
nezvěstný/á (dlouhodobě neaktivní)
nezvěstný/á (dlouhodobě neaktivní)
avatar

loajalita :
počet příspěvků : 190
renomé : 106
věk : 25
vyznání : římskokatolictví
přesvědčení : neznámé

PříspěvekPředmět: Re: Proč papež František podlézá nepřátelům Krista?    06.04.13 21:13

Krásně řečeno bratře. Naprosto souhlasím s tvými slovy. Avšak obávám se, že je zde náboženství, k němuž nelze být takto schovívavý. Agresivita, zloba a násilí, jež plodí islám zasluhuje pouze nenávist. Takto odporné náboženství by mělo být smeteno z tohoto světa. Avšak samozřejmě si uvědomuji, že zlým a zkaženým jej činí hlavně jeho uctívači, kteří si jej jistě vykládají po svém a v jeho jméně škodí a ubližují.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Ithron von Kremsier
císař Římské říše, král římský, italský, český, španělský a uherský, vévoda rakouský
císař Římské říše, král římský, italský, český, španělský a uherský, vévoda rakouský
avatar

loajalita :

skupiny :
počet příspěvků : 1649
renomé : 478
věk : 40
vyznání : římskokatolictví
přesvědčení : klerikalismus

PříspěvekPředmět: Re: Proč papež František podlézá nepřátelům Krista?    06.04.13 22:05

Ano, islám je skutečným nepřítelem, a zlým jej nečiní pouze jeho vyuznavači ale zlé je toto náboženství již v samé podstatě.
Nicméně ani v boji proti tomuto nepříteli bysme se neměli nechat unášet nenávistí, protože to je špatná zaslepující vlastnost a pod jejím vlivem pak člověk v přílišném rozhorlení může vykonat i skutky kterých by posléze velmi litoval.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Friedrich von Czeikowitz
komtur
avatar

loajalita :
skupiny :
počet příspěvků : 106
renomé : 150
vyznání : římskokatolictví
přesvědčení : neznámé

PříspěvekPředmět: Re: Proč papež František podlézá nepřátelům Krista?    01.05.13 0:05

Ithron von Kremsier napsal:
Budu se opakovat, ale autor onoho článku je tak plný nenávisti že mu nejen zaslepila rozum, ale dohnala jej i ke lžím. Doporučuju všem přečíst si Talmud a přesvědčit se že v něm nic takového není. Jsou to prostě jen výmysly nenávistí prolezlého člověka. Odkud jeho nenávist pochází? Snad z Boha? Určitě ne, protože Bůh je láska. Nenávist je ďábelská vlastnost a proto také lidé plní nenavisti nekonají nic dobrého, ale jenom zlého: jsou lháři, agresivní, pošvávají člověka proti člověku. Tito lidé jsou tak oslepeni svou nenávistí, že přehlížejí fakt že Ježíš Kristus tak jeho učedníci byli Židé, a přehlížejí i Boží výrok ve kterém v bibli říká jasně že si židovský národ vyvoluje ze všech pokolení a to navěky. Nemluvě ani o Ježíšových vlastních slovech: Spása vzejde z Židů.

Ježíš měl pravdu: Spása vzejde z Židů, ale otázka spíše zní, kdo jsou ti Židé a koho myslí těmi Židy? Židé jsou národ. Autor článku ale o Židech jako o národu vůbec nemluví, autor hovoří pouze o judaismu a Židech-judaistech, vyznavačích judaismu. Neříkáš pravdu, autor se nemýlí a nenávist mu nezaslepila rozum jak se může na první pohled zdát, vůbec se nezabývá židovským národem nebo dokonce rasou jak by se na rasistu slušelo a patřilo, ale vírou.

Židovská víra neexistuje, tak je to zhruba v článku napsáno. Je pouze jen jedna jediná skutečná židovská víra - to je ta pravá-křesťanská, protože Ježíš je židovský mesiáš. Judaismus či přesněji řečeno "farizejství" je umělé náboženství farizejů - Ježíšových vrahů, která se formovala z pozdější rabínské literatury, vzniklé až mnohem později po Ježíšově smrti a nanebevzetí. Evangelia hovoří zcela jasně o tom, že Ježíš židovskou víru své doby nejen neuznával, poněvadž již za jeho času sešla z pravé cesty, vzdálila se od pravé podstaty, takže to nemůže již být židovská víra, ale víra farizejů a zákoníků, Ježíšových vrahů, ale že naopak Ježíš usiloval o to, aby Židům zjevil pravdu a pravou cestu spásy. Židé-judaisté byli také prvními pronásledovateli křesťanů. Ochraňovat a bránit židovství (přesněji farizejství) je tedy v rozporu se samotným Ježíšem a Ježíšovým učením. Člověk který judaismus brání a dává ho na roveň s křesťanstvím tak dokonce nepřímo dává najevo, že Ježíšovi spory s židovskými veleknězi byly zbytečné, že Ježíš se vůči nim choval jen malicherně, a že tedy i celý příchod Božího syna i jeho oběť byly nepodstatné, nedůležité a postradatelné! kroutí očima

Obranář Židů-judaistů se tak nevědomky dopouští vůči Bohu rouhání. modlit se

Ďábel se ukrývá v detailech, dávejme si na něj pozor, ďábelský
jeho lsti jsou všude, nenaleťme jeho lžím.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Ithron von Kremsier
císař Římské říše, král římský, italský, český, španělský a uherský, vévoda rakouský
císař Římské říše, král římský, italský, český, španělský a uherský, vévoda rakouský
avatar

loajalita :

skupiny :
počet příspěvků : 1649
renomé : 478
věk : 40
vyznání : římskokatolictví
přesvědčení : klerikalismus

PříspěvekPředmět: Re: Proč papež František podlézá nepřátelům Krista?    04.05.13 19:08

Ďábel je ve tvém srdci a ponouká tě k nenávisti k Židům.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Friedrich von Czeikowitz
komtur
avatar

loajalita :
skupiny :
počet příspěvků : 106
renomé : 150
vyznání : římskokatolictví
přesvědčení : neznámé

PříspěvekPředmět: Re: Proč papež František podlézá nepřátelům Krista?    04.05.13 23:33

Ithron von Kremsier napsal:
Ďábel je ve tvém srdci a ponouká tě k nenávisti k Židům.

Už jen tím, že mě takto křivě obviňuješ, sám sebe shledáváš ze lži. Budu raději dělat, že jsem z toho nic nečetl.

Nikde jsem nic o nenávisti k Židům nenapsal, ale pouze že judaismus není židovská víra. Bráníš tedy Židy a nebo bráníš falešné rabínsko-farizejské náboženství, které ke křesťanům cítí tolik nenávisti? Kdyby judaisté milovali křesťany stejně tak jako sebe, nepovažovali by se za vyvolený národ, ale to oni dělají pořád. Jsou vůbec ochotni přijmout představu, že budou nebe sdílet společně s námi „nežidy“ neboli „pohany“ či „gojim“? Já myslím, že vůbec ne. Cožpak by i Bůh ve svém království rozděloval celý svůj lid na Židy a na ty ostatní?

Jeden bezbožník kdysi řekl, že nemůže přijmout křesťanskou víru a Ježíše Krista z důvodu, že Ježíš byl Žid a Židé budou jakožto vyvolený národ mít v nebi před Bohem vždycky přednost. To co tvrdil byl hluboký omyl, ale pouze interpretoval ze své pozice to, co mnozí pomýlení lidé nepřímo a nevědomky hlásají.

Je mi líto, nemůžeš mě přinutit, abych judaismus neboli farizejství považoval za rovnocenné s Kristem a křesťanstvím, byla by to zrada Boha, protože Kristus ani křesťanství nikdy nic takového nehlásali a nehlásají. Nikdy nehlásali ani existenci dvou protichůdných pravd, dvojí morálku nebo dvojí metr, nic z toho.

Tohle jsem ohledně tvé reakce napsal v Templu. Nerad bych se opakoval. Jsi moudrý a máš v mnoha věcech pravdu, jsi pro nás inspirací, ale i ty se můžeš mýlit tak jako každý smrtelník.

V našem Templu jsem napsal:
Náš Pán Ježíš Kristus řekl, že on je ta cesta, pravda i život, a když tvrdíš, že je i jiná cesta možná, že kromě pravdy je i jiná pravda, tak musíš zaručeně lhát, protože si odporuješ s pravdou Kristovou a snižuješ tak (znevažuješ) význam jeho oběti. Nevím kde čerpáš představu, že je možné kromě uctívaní skrze Syna Otce i uctívání opačné, tady budeš muset asi uvést zdroj, jinak to nemohu přijmout, myslím že tohle není nikde v Písmu uvedeno. Nezlob se mne, nechci s tebou bojovat, jenom jsem si jistý ve své přesvědčení a nikde jsem nenapsal, že Židy nenávidím, rozhodně nechci tebe ani nikoho jiného ponoukat k nenávisti a lhaním o Židech. To je přesně to, čeho se snažím vyvarovat. Pokud mě křivě obviňuješ z nenávisti a antisemitismu, pak jsi asi správně nepochopil smysl této diskuse.

Jen je prostě zřejmé, že Bůh křesťanů a Bůh farizejů-judaistů není jeden a tentýž. Kristus jim řekl, že jejich otcem je ďábel a že chtějí konat jeho vůli. Kdyby uctívali stejného Boha, nedopouštěli by se tolika nepravostí a zla, neukřižovali by ani Syna Božího. Čti prosím víc Evangelium a rozjímej nad jeho pravdami. Zkus si k tomu ještě zjistit něco víc o tom, jak vypadala židovská víra v době Ježíšova příchodu a proč zrovna Ježíšův příchod byl pro Židy tolik důležitý.

Domnívám se rovněž, leč si to možná neuvědomuješ, že v tvých slovech jsou ukryty ďábelské lži, že je z tvého pohledu zcela normální a pochopitelné, že člověk který se narodí jako Žid automaticky přijímá židovskou víru judaismus jen proto, že je Žid, což je vyložený nesmysl, protože to znamená, že člověk který se narodí jako Žid se bez Krista klidně obejde, čili zkrátka že se Žid díky svému původu zcela obejde bez vykoupení obětí Ježíše Krista. To je nesmysl, to by byla nespravedlnost, Bůh nerozlišuje lidi podle původu, ale podle víry. V dalším tvrzení říkáš, že je možno dojít spásy jen uctíváním Boha JHVH, ale to je též nesmysl, protože to opět znamená, že příchod a oběť Božího Syna byly zbytečné a že Ježíšova oběť se Židů netýká, tedy že Ježíšova oběť pro Židy nic neznamená, tj. že nemá žádný vliv na jejich spasení. To co tedy říkáš si vzájemně odporuje a nedává smysl. Nemůžou existovat dvě pravdy, to by byla schizofrenie.

Musíš se tedy rozhodnout, buď budeš následovat skutečnou pravdu zjevenou Kristem, a nebo se přikloníš k démonům humanismu, kteří ponoukají k toleranci a rovnosti náboženství, aby tak skrze relativizaci a degradaci Kristova učení mohli lidstvo svádět k myšlence, že existuje více druhů "pravd" a tak jej mohli uvést ve zmatek a následnou zhoubu.

Já vím, že moderní svět humanismu a katolická církev II. vatikánského koncilu v posledních letech nabádají k toleranci a vzájemnému respektu mezi světovými náboženstvími, že uctívání křesťanského Boha je totéž jako uctívání židovského Boha, muslimského Boha, zoroastriánského Boha, hinduistického Boha, buddhistického Boha, pohanského Boha... a že je možno také i skrze ně dojít stejné spásy, ale je to blud, ve skutečnosti tím jen odpírají smysl Kristova příchodu a tak znehodnocují vlastní učení i Evangelium. Ježíš řekl, že je poznáme podle ovoce, což je pravda, protože jejich nové učení vyneslo pouze plody zkažené v podobě obrovské vlny apostaze. Panna Maria ostatně v mnoha ze svých zjeveních varovala, že se církve na nějaký čas zmocní ďábel a měla pravdu.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Ithron von Kremsier
císař Římské říše, král římský, italský, český, španělský a uherský, vévoda rakouský
císař Římské říše, král římský, italský, český, španělský a uherský, vévoda rakouský
avatar

loajalita :

skupiny :
počet příspěvků : 1649
renomé : 478
věk : 40
vyznání : římskokatolictví
přesvědčení : klerikalismus

PříspěvekPředmět: Re: Proč papež František podlézá nepřátelům Krista?    05.05.13 16:07

Bráním ty kterým křivdíš, které obviňuješ a lživými výmysly pošpiňuješ.
Je to má rytířská povinnost.
A nenávist to je, láska k Židům by tě nanabádala k tomu zvěřejňovat tady články plných lživých výmyslů a konspiračních teorií.
Takové nutkání činí výhradně nenávist.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Andreas von Aussig
nezvěstný/á (dlouhodobě neaktivní)
nezvěstný/á (dlouhodobě neaktivní)
avatar

loajalita :
počet příspěvků : 190
renomé : 106
věk : 25
vyznání : římskokatolictví
přesvědčení : neznámé

PříspěvekPředmět: Re: Proč papež František podlézá nepřátelům Krista?    05.05.13 17:57

Naprosto souhlasím s bratrem Ithronem,

tyto a podobné projevy nenávisti nejsou hodny rytířské cti a pouze všechny, kdož smýšlejí správně přesvědčují o tvé až fanatické touze nalézt v židovské víře něco co tam není, co by se Ti však tolik hodilo k jejímu poškození, pak bys mohl nadále vést tyto nepřístojné diskuse. Divím se, že nejsi zahanben sám sebou, to jediné by Tě nyní mohlo omluvit.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Friedrich von Czeikowitz
komtur
avatar

loajalita :
skupiny :
počet příspěvků : 106
renomé : 150
vyznání : římskokatolictví
přesvědčení : neznámé

PříspěvekPředmět: Re: Proč papež František podlézá nepřátelům Krista?    06.05.13 0:06

Ithron von Kremsier napsal:
Bráním ty kterým křivdíš, které obviňuješ a lživými výmysly pošpiňuješ.
Je to má rytířská povinnost.
A nenávist to je, láska k Židům by tě nanabádala k tomu zvěřejňovat tady články plných lživých výmyslů a konspiračních teorií.
Takové nutkání činí výhradně nenávist.
Andreas von Aussig napsal:
Naprosto souhlasím s bratrem Ithronem,

tyto a podobné projevy nenávisti nejsou hodny rytířské cti a pouze všechny, kdož smýšlejí správně přesvědčují o tvé až fanatické touze nalézt v židovské víře něco co tam není, co by se Ti však tolik hodilo k jejímu poškození, pak bys mohl nadále vést tyto nepřístojné diskuse. Divím se, že nejsi zahanben sám sebou, to jediné by Tě nyní mohlo omluvit.
To nejsou projevy nenávisti ani lživý výmysly. Nevím odkud berete přesvědčení, že zpochybňovat rabínsko-farizejskou víru je nenávist k Židům a antisemitismus, pokud si toto myslíte, tak asi s vámi není něco v pořádku. Cožpak snad byli antisemity i apoštolové, když v Novém zákoně je psáno, že křesťanská církev je tvořena z Židů a pohanů? Měli by jste se podívat do slovníku cizích slov a zjistit si, co antisemitismus doopravdy znamená. Já tu rozebírám toto složité teologické téma bez jakýchkoli emocí a zatím tu nenávist rozséváte pouze vy z důvodu vlastní neznalosti, dštíte zlobu úplně zbytečně. Zkuste se jít nadýchat čerstvého vzduchu, trochu o tom popřemýšlet a začít diskutovat věcně, ne jenom napadat a urážet. Já s vámi mluvím slušně.

Je to prosté a jednoduché: Když bráníte víru, kterou náš Pán nehlásal a proti které náš Pán dokonce vystupoval, tak asi nejste dobrými křesťany a pokud se domníváte, že Kristův příchod a oběť byly zbytečné, že Židů se netýká, tak zřejmě nejste ani křesťany vůbec. Pokud tvrdíte, že Židé mohou dojít stejné spásy bez toho, aniž by přijali Krista, pak tvrdím, že konáte vůli Kaifášovu a rady velekněží, kteří způsobili Kristovo ukřižování, justiční vraždu. Měli by jste se rozhodnout na čí že to straně vlastně stojíte? Na straně Krista nebo na straně satana a Kristových pronásledovatelů? Proč Ithrone bráníš a uznáváš knihu sbírek rabínských textů zvanou Talmud, kterou křesťanství neuznává? Vždyť ono vůbec nezáleží na tom, zda je obsah Talmudu dobrý či zlý, on Talmud je zlý už jen z principu, že odvádí pozornost od původního Písma, Slova Božího, a že si nárokuje statut svaté knihy přestože to jsou jen spisky rabínů, nikoli Božích proroků, ale jen obyčejných lidí, už jen proto je Talmud špatný! Ježíš je mesiáš a židovský král a když bráníte zcestnou rabínsko-farizejskou víru, tak nebráníte Židy, ale pouze jim odepíráte jejich vlastního mesiáše a spásu která je možná pouze skrze něj, to vy jste ve skutečnosti nepřátelé Židů. Nemluvě ani o tom, že vaše bránění rabínsko-farizejské víry nemá oporu ani v Písmu. Náš Pán nehlásal rozmanitost víry, nemluvil o království se dvěma či více náboženstvími, ani nemluvil o tom, že existuje více cest, pravd a životů které lze vést bez něj. Vaše názory tedy nemohou pocházet od něj, ale od démonů humanismu, kteří chtějí lidstvo uvést ve zmatek a následnou zhoubu.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Andreas von Aussig
nezvěstný/á (dlouhodobě neaktivní)
nezvěstný/á (dlouhodobě neaktivní)
avatar

loajalita :
počet příspěvků : 190
renomé : 106
věk : 25
vyznání : římskokatolictví
přesvědčení : neznámé

PříspěvekPředmět: Re: Proč papež František podlézá nepřátelům Krista?    06.05.13 11:21

Zajímavé... Tvrdíš, jak Tě zde osočujeme, napadáme či snad urážíme a jen přečtu Tvůj příspěvek do poloviny, dozvím se, že nejsme dobří křesťané a již jen čekám, kdy budeme označeni za kacíře... Drahý bratře, čerstvý vzduch potřebuješ více, než kdokoli jiný. A pokud v tobě jeden hloupý článek postavený na bázi lží a smyšlenek dokáže vyprovokovat tolik zloby, pak ani nemáš co dělat v tak posvátném řádu jako jsou Chudí rytíři Krista a Šalomounova chrámu. To je jen můj názor, kterým se Tě nesnažím nijak poškodit ani urazit, pokud si však myslíš a dokonce hlásáš, že tolerance ostatních náboženství je špatná, pak s Tebou již nemám o čem mluvit a ani v nejmenším nechci... Jediné náboženství, které je zde zlé a prohnilé špatnostmi i ignorancí, které v žádném případě nezasluhuje toleranci, je islám.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sabateus Infernus
nezvěstný/á (dlouhodobě neaktivní)
nezvěstný/á (dlouhodobě neaktivní)
avatar

loajalita :
počet příspěvků : 9
renomé : -18
vyznání : neznámé nebo bez vyznání
přesvědčení : neznámé

PříspěvekPředmět: Re: Proč papež František podlézá nepřátelům Krista?    06.05.13 12:30

Andreas von Aussig napsal:
Zajímavé... Tvrdíš, jak Tě zde osočujeme, napadáme či snad urážíme a jen přečtu Tvůj příspěvek do poloviny, dozvím se, že nejsme dobří křesťané a již jen čekám, kdy budeme označeni za kacíře... Drahý bratře, čerstvý vzduch potřebuješ více, než kdokoli jiný. A pokud v tobě jeden hloupý článek postavený na bázi lží a smyšlenek dokáže vyprovokovat tolik zloby, pak ani nemáš co dělat v tak posvátném řádu jako jsou Chudí rytíři Krista a Šalomounova chrámu. To je jen můj názor, kterým se Tě nesnažím nijak poškodit ani urazit, pokud si však myslíš a dokonce hlásáš, že tolerance ostatních náboženství je špatná, pak s Tebou již nemám o čem mluvit a ani v nejmenším nechci... Jediné náboženství, které je zde zlé a prohnilé špatnostmi i ignorancí, které v žádném případě nezasluhuje toleranci, je islám.

Ha, ty bys místo toho kříže měl mít na tom kabátě radši Davidovu hvězdu z ostnatýho drátu, nejseš hoden se nazývat Kristovým otrokem. ďábelský
A ten druhej tragéd co tu píše ty dlouhý srance z Bible jako vzorný Kristův otrok, z toho by jeden blil, fakt se to nedá číst, fujtajxl. Bůh je mrtvý, ať žije Satan!!! zlý 666
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Andreas von Aussig
nezvěstný/á (dlouhodobě neaktivní)
nezvěstný/á (dlouhodobě neaktivní)
avatar

loajalita :
počet příspěvků : 190
renomé : 106
věk : 25
vyznání : římskokatolictví
přesvědčení : neznámé

PříspěvekPředmět: Re: Proč papež František podlézá nepřátelům Krista?    06.05.13 13:56

Ach tak. Vidím, že náš drahý rádoby satanista je skutečným znalcem historie, když by na mém rouchu z dvanáctého století rád viděl ostnatý drát. Jen drobné pobavení nad ubohostí v kontextu... usměvavý A čeho jsem hoden není ani v nejmenším zrovna ve Tvém právu posuzovat. Dle mého názoru, Ty bys měl mít zákaz dokonce svůj názor vyjadřovat. A tímto končím svou angažovanost v této diskusi, neboť zachvíli se zde kromě podivného, červeného kozlíka v červených trenkách a pláštíku snad dočkáme i pejska a kočičky posuzující míru zbožnosti. Toto forum upadá až na samé dno.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sabateus Infernus
nezvěstný/á (dlouhodobě neaktivní)
nezvěstný/á (dlouhodobě neaktivní)
avatar

loajalita :
počet příspěvků : 9
renomé : -18
vyznání : neznámé nebo bez vyznání
přesvědčení : neznámé

PříspěvekPředmět: Re: Proč papež František podlézá nepřátelům Krista?    06.05.13 14:27

Andreas von Aussig napsal:
Ach tak. Vidím, že náš drahý rádoby satanista je skutečným znalcem historie, když by na mém rouchu z dvanáctého století rád viděl ostnatý drát. Jen drobné pobavení nad ubohostí v kontextu... usměvavý A čeho jsem hoden není ani v nejmenším zrovna ve Tvém právu posuzovat. Dle mého názoru, Ty bys měl mít zákaz dokonce svůj názor vyjadřovat. A tímto končím svou angažovanost v této diskusi, neboť zachvíli se zde kromě podivného, červeného kozlíka v červených trenkách a pláštíku snad dočkáme i pejska a kočičky posuzující míru zbožnosti. Toto forum upadá až na samé dno.

Tak bacha, Kristův otroku, cítíš se asi hodně nesvůj
když nemáš za zádama ty svoje přicmrndávače a poskoky,
ale já jsem tu zaregistrovaný dýl než ty,
zřejmě ti chybí smysl pro humor, dospělý jsi jen chvíli
a mlíko ti ještě teče po bradě, rytíři suchare z dvanáctého století
ale líbí se mi ta tvoje podrážděnost a zloba, přesně podle satanova gusta.
Za to může asi ten tvůj bůh. zkažený, hříšný
Místo drsných slůvek si radši dávej bacha na bombarďáky, zhnusený
Když jsi tu byl poprvý, tak sis samim blahem málem ušprk do
trenek a teď ti to tu už není dost dobrý co??
Zkus si jít stěžovat svojí mamince.
Aspoň vysmrdíte a vládu konečně převezme SATAN,
s tim je větší sranda než s tím vašim ukřižovanym Žiďákem, haha škodolibý
budeš rád, když ti Satan alespoň dovolí abys mu políbil zadek otroku.
AVE Satanas!!!
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Friedrich von Czeikowitz
komtur
avatar

loajalita :
skupiny :
počet příspěvků : 106
renomé : 150
vyznání : římskokatolictví
přesvědčení : neznámé

PříspěvekPředmět: Re: Proč papež František podlézá nepřátelům Krista?    06.05.13 22:50

Andreas von Aussig napsal:
Zajímavé... Tvrdíš, jak Tě zde osočujeme, napadáme či snad urážíme a jen přečtu Tvůj příspěvek do poloviny, dozvím se, že nejsme dobří křesťané a již jen čekám, kdy budeme označeni za kacíře... Drahý bratře, čerstvý vzduch potřebuješ více, než kdokoli jiný. A pokud v tobě jeden hloupý článek postavený na bázi lží a smyšlenek dokáže vyprovokovat tolik zloby, pak ani nemáš co dělat v tak posvátném řádu jako jsou Chudí rytíři Krista a Šalomounova chrámu. To je jen můj názor, kterým se Tě nesnažím nijak poškodit ani urazit, pokud si však myslíš a dokonce hlásáš, že tolerance ostatních náboženství je špatná, pak s Tebou již nemám o čem mluvit a ani v nejmenším nechci... Jediné náboženství, které je zde zlé a prohnilé špatnostmi i ignorancí, které v žádném případě nezasluhuje toleranci, je islám.
Já jsem s tím nezačal, vložil jsem tu článek, jehož nejsem ani autor a Ithron mě okamžitě napadl, že mě ďábel ponouká k nenávisti a pak po dvou poklidných reakcích ses k němu přidal a začal mě kromě nenávisti obviňovat i z fanatismu, útoky vás obou pak neustávaly, takovéto chování sem nepatří a zřejmě máte i problémy se sebeovládáním, když se neumíte chovat slušně, tak se raději neprojevujte.

Byla tu řeč o křesťanské věrouce-teologii a křesťanském vztahu vůči Židům, jestli chcete debatovat o židovském národě, rase a antisemitismu, tak si založte jiné téma. Ani jeden z vás tomu nerozumíte a úplně žasnu odkud teprve dvacetiletý capart nachází tu drzost mě tu obviňovat, člověka kterého vůbec nezná. Nikdo z vás Talmud nečetl, protože je to obří kniha a ani většina Židů ji nikdy nepřečetla, zabralo by to spousty času a navíc je těch Talmudů více, jsou různé Talmudy. Ithron tak maximálně přečetl nějakou zkrácenou redukovanou verzi jednoho z nich a ty prý údajně prošly pečlivou cenzurou podobně jako český překlad Koránu.

Andreas von Aussig napsal:
pokud si však myslíš a dokonce hlásáš, že tolerance ostatních náboženství je špatná, pak s Tebou již nemám o čem mluvit a ani v nejmenším nechci... Jediné náboženství, které je zde zlé a prohnilé špatnostmi i ignorancí, které v žádném případě nezasluhuje toleranci, je islám.
A to nejlepší nakonec: Tolerance mezi náboženstvími zní moc pěkně, stejně jako ty představy o světovém míru a harmonii, jenomže je tu jeden problém, a to je ten, že tyhle vize nepochází z Písma, ale spíše z nějakého marxisticko-leninistického letáku, jedná se prokázaně o ďáblův podvod. Bylo ti řečeno naším Pánem, že je jedna pravda, cesta i život, stejně jako Pán také řekl zcela srozumitelně: "Nikdo nepřichází k Otci jinak, než skrze mne." a to tedy logicky znamená, že skrze jiná náboženství cesta k Otci nevede, protože to jsou ďáblovy náhražky a padělky. Opravdu chceš tolerovat ďáblovy náhražky, padělky, podvody a lži? Opravdu chceš tolerovat ďábla a jeho lsti? Cožpak jsi nikdy neslyšel o tom, že nekřesťanská náboženství jsou výtvory démonů sloužící ke klamání a odchytávání lidských duší do pekla? Ty a Ithron odpíráte Židům Kristovu spásu, skutečně tak chcete přát judaistům peklo? To vy nenávidíte Židy pokud jim přejete zatracení a věčné utrpení!

Ano, opravdu si nemáme co říct jestliže hodláš překračovat Písmo a tolerovat ďábla, pak nejsi hoden být ani bratrem johanitského řádu. Každý z nás by totiž měl vědět, že řádoví rytíři "bojují ve dvou válkách, v jedné proti protivníkům z masa a krve, v druhé proti duchovní armádě zla v nebi." (De laude novae militiae, sv. Bernard z Clairvaux) a sám jak je zřejmo v křesťanské pravdy asi už ani nevěříš, jinak bys mě tu tak sprostě nešpinil. Fórum neupadá na samé dno, ale to ty, protože kvůli své zaslepenosti už nejsi schopen se poučit a poznat základní pravdy. Ty i bratr Ithron se ke křesťanství hlásíte asi už jen formálně, protože oba jste očividně již konvertovali k falešnému světovému náboženství antikrista, který se pod rouškou náboženské tolerance a světového míru snaží zmocnit světa ve jménu své globální světovlády. Sabateus tu vědomě hlásí svou věrnost k antikristu, ale je to amatér a žabař, vy totiž na rozdíl od něj umíte antikristovu vůli prosazovat skrytě a rafinovaně tak zdařile, že ani vy sami o tom nevíte. Ještě ale máte dost času odhalit satanovu lest a napravit svůj omyl. Ti kdož budou stát na jeho straně, nakonec skončí spolu s ním v ohnivém jezeře. Někteří se na jeho stranu přidají vědomě, jiní se však na jeho straně octnou nevědomky či omylem, těch také bude víc, protože mnoho z nich se satanem nechají zmást a oklamat.

A ještě tu vkládám jeden článek, který potvrzuje moje názory zde i názory ostatních autorů.Hospodin změnil názor (I) Katolická církev na rozcestí

Autor: František Karel Ladislav | Publikováno: 29.4.2013 | Zdroj: http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/

Všeobecně je dnes rozšířený mylný názor, že křesťanský ekumenismus*, tolerance a úcta k jiným náboženským směrům je v katolické církvi výhradně záležitostí po druhém vatikánském koncilu. Tento modernistický směr, opouštějící tradiční katolicicmus, se sice od dob papeže Jana XXIII. projevuje viditelně (mediálně) jako jednolitý proud, reprezentující většinu katolíků, ale zvláště ve vztahu k židům** byl rozjížděn už v období předkoncilním. Za připomenutí stojí slavná věta, vyřčená papežem Piem XI. v roce 1938: "Antisemitismus je nepřípustný, neboť my všichni jsme duchovně semity.“

Samotný pojem antisemitismus je ve skutečnosti zúžený na antijudaismus. Potomky biblického Séma jsou přitom i další národy, včetně Arabů. Sebevražedný Palestinec, opásaný výbušninami, útočící na izraelské civilisty, těžko může býti antisemitou. To by musel nenávidět i svůj vlastní národ.

Účelem mého historického bádání je přijít na kloub dodnes nevyřešené a dogmaticky neukotvené nauce o tom, zdy byl Pán Ježíš Kristus národností Žid, náboženstvím žid a zda jím zůstal i poté, co jej Židé vydali na smrt. Chci se zabývat též otázkou veskrze současnou, jestli jsou dnešní Židé stále národem Bohem vyvoleným a má-li se k nim přistupovat jako ke "starším bratřím ve víře.“

Budu se přitom opírat o jediný pilíř víry, jichž má katolická církev tři. Nepovažuji se za duchovně natolik autoritativního, abych mohl zasahovat do úřadu magisteria či tradice. Přidržím se přitom oboru, kterému, dovolím si tvrdit, rozumím nejvíce, totiž biblistice. Ta je, dle mého, postačující k pochopení otázek ohledně Spasitelova židovství.

Katolická církev, ruku v ruce s protestanty, uvádí nynější své ovečky do fatálního bludu. Musím při jeho vyvracení částečně použít metodu, kterou v minulosti církev sama odsuzovala, výklad Písma Písmem. Zdůrazňuji částečně, neboť mám o Božím slově názor, že má-li mít smysl se Jím vůbec zabývat, má se bráti jen a pouze doslovně. K základům křesťanské víry je nezbytné vnímat Bibli tak, jak stojí a leží a nic v ní nezpochybňovat.

V souladu se starší katolickou tradicí soudím, že Kristus se stal Spasitelem všech národů, a Židé svou historickou úlohu ukončili Jeho odmítnutím. Věřící Žid může dojít spásy pouze skrze Krista, neb jak On sám pověděl: ,,Nikdo nepřichází k Otci jinak, než skrze mne.“ J 14:6

Jahveho, milého Pána – Hospodina, jak jej počeštili naši předci, vidím nejen jako nejvyšší bytost vesmíru, který sám stvořil, ale hlavně jako živého tvora. Nepředstavitelně mocného, inteligentního, nadčasového, věčného. Člověk, stvořený k Jeho obrazu, má vždy možnost volby. Vzhledem k nastalým situacím a novým skutečnostem může člověk měnit své názory. Bylo by nesolidní tuto možnost a schopnost brát Někomu, kdo udělal celý hmotný svět, včetně zvířat a lidí.

Hospodin změnil názor na pozemskou misi svého syna v průběhu Ježíšova veřejného vystupování. Jak k tomu došel, osvětlím v následujících kapitolách.

http://www.ostrava-online.cz

*oikumene (řec.) - osídlený svět

**žid – člen náboženské skupiny, Žid – příslušník národa

Zdroj: http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/2857-hospodin-zmenil-nazor-i-katolicka-cirkev-na-rozcesti.aspx
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Ithron von Kremsier
císař Římské říše, král římský, italský, český, španělský a uherský, vévoda rakouský
císař Římské říše, král římský, italský, český, španělský a uherský, vévoda rakouský
avatar

loajalita :

skupiny :
počet příspěvků : 1649
renomé : 478
věk : 40
vyznání : římskokatolictví
přesvědčení : klerikalismus

PříspěvekPředmět: Re: Proč papež František podlézá nepřátelům Krista?    07.05.13 21:00

Milý Fredericusi, pokračuješ ve svém lhaní dále a přestáváš už zde i maskovat své pohrdání skutečnými katolíky, kakoby nestačilo že pohrdáš katolickou církví a samotným papežem, zvoleným z Boží vůle!
Papež a celá římskokatolická církev totiž nesdílí tvé názory, ale naopak vybízí k ekumenismu, a oficiálně má k Židům a judaismu pozitivní vztah.
Nevěříš? Pak si nejprve přečti pár oficiálních knih, z řad římskokatolické církve, na toto téma a uvidíš.
Sám papež František nazývá Židy přáleteli a vede s Židmi náboženské debaty ze kterých jasně vyplývá že tato dvě náboženství uctívají stejného Boha a také vyznávají stejné mravní hodnoty. Doporučuji ti např. knihu O nebi a zemi která je dialogem mezi křesťanstvím a judaismem.

Lžeš o mě také že jsem sotva co přečet Talmud a navíc prý jeho upravenou verzi a spochybňuješ mou znalost judaismu.
Takže milý Fredy, aby bylo jasno, z otcovy strany mám německé předky, z matčiny pak židovské. Můj bratranec se kterým jsem doslova vyrůstal je ortodoxní Žid a velký znalec judaismu. Osobně znám dva rabíny, jednoho českého a jednoho Izraelského a mezi Židy mám pár dobrých přátel. Od svých čtrnácti let studuji hebrejštinu a čtu si plynule Tóru (Starý Zákon) v originále. Měl jsem mnohokrát možnost nahlédnout do Talmudu, dokonce do originálního tisku ze šestnáctého století, můj bratranec Talmud překládal a četl jsem jeho překlady a srovnával s hebrejsko/aramejským originálem a překlad byl přesný a doslovný. Judaismus též aktivně studuji od svých čtrnácti let, a to jak teologii, halachu tak jejich mystiku (kabbalu).
Takže za těch 21 let co studuji judaismus o něm určitě vím více než ty a proto také zcela jasně vidím jak o judaismu lžeš.
A kdo lže ten nemiluje, protože ke lhaní a pošpiňování druhých nabádá výhradně nenávist.
V templu jsi také napsal že Židé neuctívají stejného Boha jako křesťané.Nevím z jaké křesťanské heretické sekty jsi sem přišel, ale upozorňuju tě že římskokatolická církev oficiálně uctívá biblického Hospodina v hebrejském originále známém jako JHVH. Upozorňuju tě také na to že oficiální judaismus i všechny jeho neoficiální sekty uctívají biblického Boha JHVH neboli v češtině nazývaném Hospodin.
Nevím čemu se tedy klaníš, ale vím že neklaníš-li se stejnému Bohu jakému se klaní Židé, pak se neklaníš ani stejnému Bohu jakému se klaní římští katolíci a nejsi tedy podle římskokatolické víry křesťanem ale v lepším případě heretikem, v horším pohanem nebo satanistou.
Když v řádu německých rytířů Franz začal hlásat heretické nauky odporující římskokatolické víře, prohlásil jsem že kdybych já byl v řádu německých rytířů a měl moc jej vyhodit pak bych jej bez prodlení vyhodil, pokud bych tu moc neměl pak bych řád opustil neboť bych nemohl být členem stejné skupiny ve které jsou heretici nebo dokonce něco horšího.
Bohužel jsem se v templu dožil něčeho podobného, a já nemám moc tě z řádu vyhodit za tvé názory neslučitelné s římskokatolickou vírou, za tvé urážení papeže, za tvé urážení mé osoby a pravých katolíků, a za posměvačné zpochybňování mých znalostí judaismu. Nemohu-li tě vyhodit z řádu pak z něj já musím vystoupit, neboť nebudu se spolčovat s nepřáteli římskokatolické víry, včetně papeže, nebudu se spolčovat s někým kdo uctívá něco jiného než-li jediného pravého Boha Židů a křesťanů.
To je vše co ti k tomu napíšu.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Friedrich von Czeikowitz
komtur
avatar

loajalita :
skupiny :
počet příspěvků : 106
renomé : 150
vyznání : římskokatolictví
přesvědčení : neznámé

PříspěvekPředmět: Re: Proč papež František podlézá nepřátelům Krista?    07.05.13 22:49

Ithron von Kremsier napsal:
Milý Fredericusi, pokračuješ ve svém lhaní dále a přestáváš už zde i maskovat své pohrdání skutečnými katolíky, kakoby nestačilo že pohrdáš katolickou církví a samotným papežem, zvoleným z Boží vůle!
Papež a celá římskokatolická církev totiž nesdílí tvé názory, ale naopak vybízí k ekumenismu, a oficiálně má k Židům a judaismu pozitivní vztah.
Nevěříš? Pak si nejprve přečti pár oficiálních knih, z řad římskokatolické církve, na toto téma a uvidíš.
Sám papež František nazývá Židy přáleteli a vede s Židmi náboženské debaty ze kterých jasně vyplývá že tato dvě náboženství uctívají stejného Boha a také vyznávají stejné mravní hodnoty. Doporučuji ti např. knihu O nebi a zemi která je dialogem mezi křesťanstvím a judaismem.

Lžeš o mě také že jsem sotva co přečet Talmud a navíc prý jeho upravenou verzi a spochybňuješ mou znalost judaismu.
Takže milý Fredy, aby bylo jasno, z otcovy strany mám německé předky, z matčiny pak židovské. Můj bratranec se kterým jsem doslova vyrůstal je ortodoxní Žid a velký znalec judaismu. Osobně znám dva rabíny, jednoho českého a jednoho Izraelského a mezi Židy mám pár dobrých přátel. Od svých čtrnácti let studuji hebrejštinu a čtu si plynule Tóru (Starý Zákon) v originále. Měl jsem mnohokrát možnost nahlédnout do Talmudu, dokonce do originálního tisku ze šestnáctého století, můj bratranec Talmud překládal a četl jsem jeho překlady a srovnával s hebrejsko/aramejským originálem a překlad byl přesný a doslovný. Judaismus též aktivně studuji od svých čtrnácti let, a to jak teologii, halachu tak jejich mystiku (kabbalu).
Takže za těch 21 let co studuji judaismus o něm určitě vím více než ty a proto také zcela jasně vidím jak o judaismu lžeš.
A kdo lže ten nemiluje, protože ke lhaní a pošpiňování druhých nabádá výhradně nenávist.
V templu jsi také napsal že Židé neuctívají stejného Boha jako křesťané.Nevím z jaké křesťanské heretické sekty jsi sem přišel, ale upozorňuju tě že římskokatolická církev oficiálně uctívá biblického Hospodina v hebrejském originále známém jako JHVH. Upozorňuju tě také na to že oficiální judaismus i všechny jeho neoficiální sekty uctívají biblického Boha JHVH neboli v češtině nazývaném Hospodin.
Nevím čemu se tedy klaníš, ale vím že neklaníš-li se stejnému Bohu jakému se klaní Židé, pak se neklaníš ani stejnému Bohu jakému se klaní římští katolíci a nejsi tedy podle římskokatolické víry křesťanem ale v lepším případě heretikem, v horším pohanem nebo satanistou.
Když v řádu německých rytířů Franz začal hlásat heretické nauky odporující římskokatolické víře, prohlásil jsem že kdybych já byl v řádu německých rytířů a měl moc jej vyhodit pak bych jej bez prodlení vyhodil, pokud bych tu moc neměl pak bych řád opustil neboť bych nemohl být členem stejné skupiny ve které jsou heretici nebo dokonce něco horšího.
Bohužel jsem se v templu dožil něčeho podobného, a já nemám moc tě z řádu vyhodit za tvé názory neslučitelné s římskokatolickou vírou, za tvé urážení papeže, za tvé urážení mé osoby a pravých katolíků, a za posměvačné zpochybňování mých znalostí judaismu. Nemohu-li tě vyhodit z řádu pak z něj já musím vystoupit, neboť nebudu se spolčovat s nepřáteli římskokatolické víry, včetně papeže, nebudu se spolčovat s někým kdo uctívá něco jiného než-li jediného pravého Boha Židů a křesťanů.
To je vše co ti k tomu napíšu.
Pokud říkáš pravdu to s tím judaismem a Talmudem, pak je možné, že jsem tě... krapet... podcenil, ale což takhle nevytahávat třísky jenom z mého oka a pro změnu si taky vytáhnout ten svůj trámeček z toho svého? Lžeš tu o mě, že jsem heretik, že urážím papeže (nevím kde) a že se kláním nějaké modle či co, ale to jsou všechno lži. Ano, ta modla se jmenuje Ježíš Kristus a ta hereze se nazývá katolický tradicionalismus, opravdu děsivé, musel sis tohol všimnout, že se dovoláváš ekumenického modernismu, ale místo toho abychom tuto problematiku rozváděli, tak tu ze mě raději děláš nějaké monstrum. Rozepisuješ tu celé litanie o tom, jaká že to jsem strašná zrůda, abys měl záminku ty, Andreas či kdokoli jiný mě napadat a odsuzovat jako nějakou stvůru. To ti přijde správné a normální? Asi ti to dělá dobře kydat na někoho hnůj, k dokonalosti už jen snad chybí srovnání mě s Adolfem Hitlerem či nějakou jinou zrůdou, aby tvé dílo zkázy mohlo být dokonáno a abych byl už totálně vyřízen. To ti opravdu spravedlnost nic neříká? To ti přijde rytířské? Zkrátka jsi jen potvrdil, že místo argumentů a pouček raději kritizuješ a nadáváš, že místo klidné diskuse raději podněcuješ konflikty a že netoleruješ názor odlišný než jen ten svůj. Kdybys tu takhle nelhal, mohl jsi teď mít čistý štít a já bych musel alespoň částečně ti ustoupit a na hlavu si sypat popel, ale tys mi na ní raději vysypal kupu hnoje a ze sebe jsi udělal ublíženého chudáka, opravdu příkladné chování pro všechny, zvláště pro rytíře. Teď se chováš uraženě a ublíženě a pořádáš dramata (odchod z Templu jen kvůli mě, kde jsi členem několik let, je bláznivé bezvýznamné gesto) a to jsou všechno projevy, o kterých kdosi nedávno řekl, že to nejsou vlastnosti mužské a že dospělý muži se takto nechovají, ale vraťme se k tématu:

V Templu jsem napsal:
Náš Pán také řekl: "Nikdo nepřichází k Otci jinak, než skrze mne." (Jan 14:6), takže zaručeně se mýlíš a neříkáš pravdu. Ty sis snad Bibli začal svévolně vykládat podle sebe, já nestačím žasnout. Jestli hodláš nadále popírat Krista a Písmo svaté, tak tu pro tebe není již místo. Sám se rozhodni. Tady se křesťanství překrucovat ani zpochybňovat nebude. Nebudou se tu tolerovat ani žádné novoty s křesťanstvím neslučitelné.
Asi jsi se chtěl tohoto příspěvku vyhnout a proto jsi řád tak rychle opustil. Ježíšova slova tu mluví zcela jasně. Jestli opravdu křesťané, žide a muslimové uctívají jednoho stejného Boha JHVH, tak mi řekni laskavě, kde je v Bibli konkrétně napsáno, že Bůh plánuje pro sebe tři vzájemně si protiřečící náboženství, tři protiřečící si pravdy, která každá říká něco jiného a dohromady se neshodují. Kdyby to takhle skutečně bylo, tak by Bůh byl buď jen abstraktní pojem, nebo děsný schizofrenik. Buď se šeredně pleteš a nebo je Bůh JHVH opravdu takový schizouš? Nejhorší na celé věci je, že překračuješ Písmo, tvoje představy o shodných hodnotách a shodném Bohu nejsou založeny na učení Božím, nýbrž lidském (i před tím Bible důsledně varuje). Říkám to nerad, ale kdybys žil třeba ve středověkém Španělsku, tak bys měl na krku inkvizici, zvláště pokud by se provalilo, že ty jako křesťan (navíc s židovským původem) se zabýváš židovskou literaturou, bylo by to podezřelé. Inkvizice pronásledovala Židy, kteří konvertovali ke křesťanství a pak tajně od křesťanství odpadli a praktikovali potají judaismus. Ba co víc, do templářského řádu by tě vůbec nevzali, protože templář nesměl mít mohamedánské ani židovské předky, kteří vyznávali judaismus - kupodivu v té době zřejmě nikdo neviděl mezi Židy a muslimy rozdíl. Uchazeč musel prokázat, že nemá ve své rodině muslimské ani judaistické předky, a to nejméně po několik generací v rozpětí několik set let. Tohle ti teď nepíšu proto, abych tě naštval, ani abych ti templáře zprotivil, jenom chci dokončit tu naší neúplnou mozaiku o tom, jak to s tím přístupem k Židům tenkrát bylo. Dnes je přístup samozřejmě jiný, po II. vatikánském koncilu se vede náboženský dialog nejen s judaisty, ale i s muslimy, buddhisty, indiány a já nevím s čím vším ještě. Je to samozřejmě přístup podivný a pofidérní, protože není v souladu s Kristem, Písmem svatým ani církevními otci, ale se světskou globální mocí a možná svobodným zednářstvím, které mají velký zájem o internacionalizaci lidstva, tj. zkázu národů a suverénních států, je to plán satanský symbolizovaný pomyslnou stavbou Babylónské věže, takže je v rozporu s přirozeným řádem Božím. To že se tu snažím hájit Krista, Písmo a církevní otce ze mě nedělá heretika, nebo snad ano? V časté činnosti profilu máš napsáno "Věčný boj se silami temnot", ale nikde jsem ten tvůj boj nepostřehl. Jestliže katolíci neuznávají Krista, Písmo a církevní otce, tak už to asi nejsou katolíci. Zda jsem pro tebe heretik mě moc netrápí, nepotřebuji být populární a tvoje mínění mě nezajímá, protože se za Krista ani římskokatolickou víru nestydím. Navíc toto je středověké fórum a nikdy jsme tu modernismus nebo ekumenismus nikdy neprosazovali ani nepropagovali, naopak tu byly kritizováni a poukazovalo se na jejich negativní následky. Důkazy si každý může dohledat sám, viz. již třeba mnou zmíněná hromadná apostaze a zástupy katolických duchovních, kteří po několik desetiletí zneužili tisíce nezletilých dětí, převážně chlapců. Je to způsobeno tím, že ta tolerantní církev která má pozitivní vztah nejen k Židům, ale snad úplně ke všemu, si od šedesátých a sedmdesátých let minulého století vysvětila na kněze již stovky (možná tisíce) homosexuálů a pedofilů z celého světa, bylo jim umožněno vstoupit a ti církev doslova celou zamořili.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Jürgen von Lichtenstein
velkošpitálník (Großspittler)
avatar

loajalita :
skupiny :
počet příspěvků : 301
renomé : 239
vyznání : tradiční katolictví
přesvědčení : monarchismus

PříspěvekPředmět: Re: Proč papež František podlézá nepřátelům Krista?    08.05.13 14:16

Křesťané by se měli chovat přátelsky a láskyplně ke všem lidem bez ohledu na jejich náboženství, ale jen za účelem jejich vlastního obrácení, chválit jakoukoli nekřesťanskou víru a považovat ji za sobě rovnou je zrada vlastního přesvědčení. Ježíš je Spasitel, ale jen pro ty, kteří uvěřili a ti co v něj nevěří, neuznávají ho či se mu dokonce posmívají, tak ti nedosáhnou ničeho. V tomto nelze s bratrem Frederikem nesouhlasit.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Ithron von Kremsier
císař Římské říše, král římský, italský, český, španělský a uherský, vévoda rakouský
císař Římské říše, král římský, italský, český, španělský a uherský, vévoda rakouský
avatar

loajalita :

skupiny :
počet příspěvků : 1649
renomé : 478
věk : 40
vyznání : římskokatolictví
přesvědčení : klerikalismus

PříspěvekPředmět: Re: Proč papež František podlézá nepřátelům Krista?    08.05.13 16:33

Já nikde netvrdil nesmysly typu že je jedno jakou kdo vyznává víru, nikde jsem netvrdil nesmysl že islám (nebo pohané) uctívá stejného Boha jako Židé a křesťané, ani jsem nikde netvrdil že je možná spása mimo Ježíše.
To jsou všechno lži Fredericuse, jehož lhaní nebere od samého počátku konce.
Lže také že jsem z templu odešel jenom kvůli němu. Neodešel jsem jenom kvůli němu, ale odešel jsem protože není jediný z templu kdo takto smýšlí a proto že nikomu z templu nevadili jeho lživé výmysly. Hřích člena nějakého společenství jehož členové ono hříšné počínání neodsuzují se přenáší na celé společenství a já nehodlám nést hřích Fredericusův - proto jsem odešel.
Já patřím Bohu, jsem řádný křesťan a proto nemohu narozdíl od Fredericuse lhát.

Fredericus by do templu nepustil ani Ježíše, protože ta hrůza, byl to ŽID!
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Friedrich von Czeikowitz
komtur
avatar

loajalita :
skupiny :
počet příspěvků : 106
renomé : 150
vyznání : římskokatolictví
přesvědčení : neznámé

PříspěvekPředmět: Re: Proč papež František podlézá nepřátelům Krista?    08.05.13 17:42

Ithron von Kremsier napsal:
Já nikde netvrdil nesmysly typu že je jedno jakou kdo vyznává víru, nikde jsem netvrdil nesmysl že islám (nebo pohané) uctívá stejného Boha jako Židé a křesťané, ani jsem nikde netvrdil že je možná spása mimo Ježíše.
To jsou všechno lži Fredericuse, jehož lhaní nebere od samého počátku konce.
Lže také že jsem z templu odešel jenom kvůli němu. Neodešel jsem jenom kvůli němu, ale odešel jsem protože není jediný z templu kdo takto smýšlí a proto že nikomu z templu nevadili jeho lživé výmysly. Hřích člena nějakého společenství jehož členové ono hříšné počínání neodsuzují se přenáší na celé společenství a já nehodlám nést hřích Fredericusův - proto jsem odešel.
Já patřím Bohu, jsem řádný křesťan a proto nemohu narozdíl od Fredericuse lhát.

Fredericus by do templu nepustil ani Ježíše, protože ta hrůza, byl to ŽID!

Už zase lžeš, nic jiného neumíš. Psal jsem to tu už jednou a nebudu to psát pořád dokola, celou dobu je tu řeč o judaismu a ne o židovské národnosti, buď neumíš číst nebo nechápeš smysl těch vět, a nebo to úmyslně překrucuješ, protože nedokážeš přenést přes srdce, že rabínský judaismus v Ježíšově době vůbec nebyl. Kdybys Ježíšovi ukázal Talmud, tak by se asi hodně divil, protože v jeho době neexistoval. Možná nikde netvrdíš nesmysly typu, že je jedno jakou kdo vyznává víru, ale tvrdíš, že Židé můžou dojít spásy bez Krista a to je nesmysl, protože farizejský judaismus je v příkrém rozporu s křesťanstvím!

Budu si dál stát za názorem, že křesťanství je pravá reformovaná židovská víra - víra pro pravé Židy, kteří přijali židovského mesiáše, kterým jim byl předpovězen Starým zákonem a přislíben proroky. Judaismus je jen rabínský podvod farizejců živený židovským nacionalismem a marným čekáním na mesiáše, který již přišel. Vyznavači judaismu nepřijali mesiáše a tím porušili Starý zákon, proto nemohou být v pravdě a tudíž ani nemohou dojít spásy. Písmo mluví zcela jasně.

Jan 14:6 „Já jsem ta cesta, pravda i život. Nikdo nepřichází k Otci než skrze mne.“

Skutky 4:11-12 „Ježíš je ten kámen, který jste vy stavitelé odmítli, ale on se stal kamenem úhelným. V nikom jiném není spásy; není pod nebem jiného jména, zjeveného lidem, jímž bychom mohli být spaseni.“

Římanům 10:9 „Vyznáš-li svými ústy Ježíše jako Pána a uvěříš-li ve svém srdci, že ho Bůh vzkřísil z mrtvých, budeš spasen.“

2. Timoteovi 3:15 „Od dětství znáš svatá Písma, která ti mohou dát moudrost ke spasení, a to vírou v Krista Ježíše.“

Prostě pravdu nemáš, a pak je tu ještě jeden malý detail - k judaismu může i nežid konvertovat! Nežidovští konvertité k judaismu nejsou považováni za Židy, ale mají speciální výraz. Když tedy konvertuju k judaismu a zavrhnu Ježíše, tak dojdu spásy? Dojde spásy judaistický kovertita, který není z "vyvoleného národa"? Všechno je to nesmysl, jedinou cestou do nebe je Ježíš Kristus. Mluví z tebe pouze neznalost a hluboké omyly! Již se o tom s tebou nebudu bavit, protože nemáš argumenty, neumíš argumentovat, umíš jenom lhát a překrucovat. Slova Bible ignoruješ a snažíš se téma bagatelizovat, odvádět jej jinam a ze mě dělat antisemitu, přestože tu nikde o židovském národu nebo rase nepadlo ani jediné slovo! Takže i to tvrzení ohledně nevpuštění Ježíše do Templu je úplně mimo, jen ubohá nepravdivá provokace, která má celé toto téma pouze dehonestovat. Lžeš dokonce i v tom, že jsi z Templu odešel, protože nikdo neodsoudil moje slova. Jak by také mohl, když tu v poslední dnech kromě mě a tebe nikdo z templářů nebyl? Je mi z tebe špatně. Že se nestydíš považovat se za rytíře.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sabateus Infernus
nezvěstný/á (dlouhodobě neaktivní)
nezvěstný/á (dlouhodobě neaktivní)
avatar

loajalita :
počet příspěvků : 9
renomé : -18
vyznání : neznámé nebo bez vyznání
přesvědčení : neznámé

PříspěvekPředmět: Re: Proč papež František podlézá nepřátelům Krista?    08.05.13 22:49

Ta bible z vás udělala otroky pouštního Boha a nedáte si pokoj a nedáte,
posedlost Bohem je horší než posedlost ďáblem, kážete báchorky z bible a pak by jste rádi
znásilňovali malý děti. To Bůh je ten zlý, navádí svoje otroky ke zlu, k vraždění a krvavým obětem.
Samozvaní pohůnci Boha způsobili ve světě nesrovnatelně víc zla a škody než "původce všeho zla" Satan.
Bůh požaduje modlitby, ale je lhostejný ke všemu, co se ve světě děje, nikdy nic dobrýho pro nikoho
neudělal, jenom zarytě mlčí, to protože je už dávno mrtvý a jeho otroci jenom kradou, lžou a ničí,
všechno pak svedou na Satana, bez Boha a jeho pohůnků by na světě bylo mnohem líp.
To Bůh je ten špatný! Kdo miluje dobro a pravdu následuje Satana, Světlonoše a knížete pravdy!
Bůh svrhl Satana jenom proto, že Satan chtěl taky tvořit, Bůh měl jenom strach z konkurence.
Vy všichni půjdete do pekla, tam si Satan vychutná všechny Kristovi otroky. ďábelský

Bůh je mrtvý, ať žije Satan!

666 zlý

Ave Satanas!


Naposledy upravil Sabateus Infernus dne 09.05.13 0:28, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Andreas von Aussig
nezvěstný/á (dlouhodobě neaktivní)
nezvěstný/á (dlouhodobě neaktivní)
avatar

loajalita :
počet příspěvků : 190
renomé : 106
věk : 25
vyznání : římskokatolictví
přesvědčení : neznámé

PříspěvekPředmět: Re: Proč papež František podlézá nepřátelům Krista?    09.05.13 0:27

Ty máš velký problém... A to myslím smrtelně vážně, neboť to bude nepochybně psychologický problém. Sám jej odhaduji na příliž nízké ego, či zkrátka jen komplexy z dětství či vlastní slabosti. Ať již ty ubohosti a nesmyslnosti co zde píšeš, píšeš z jakéhokoli důvodu, kdybych Tebou tolik nepohrdal, snad bych Tě i politoval... Jen by mě zajímalo, když jsi nyní tak strašlivě zlý a drsný, až se z tebe každý nepochybně třese, jak by jsi reagoval ve vypjaté a krizové situaci. Je více než zřetelné, že lidé, kteří se snaží působit co nejsilněji jsou nejslabší a nejubožejší ve svém nitru. Jsi exemplární příklad... A teď hurá do mě kozlíku, očekávám jen ta "nejdrsnější" slova... usměvavý
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sabateus Infernus
nezvěstný/á (dlouhodobě neaktivní)
nezvěstný/á (dlouhodobě neaktivní)
avatar

loajalita :
počet příspěvků : 9
renomé : -18
vyznání : neznámé nebo bez vyznání
přesvědčení : neznámé

PříspěvekPředmět: Re: Proč papež František podlézá nepřátelům Krista?    09.05.13 23:46

Andreas von Aussig napsal:
Ty máš velký problém... A to myslím smrtelně vážně, neboť to bude nepochybně psychologický problém. Sám jej odhaduji na příliž nízké ego, či zkrátka jen komplexy z dětství či vlastní slabosti. Ať již ty ubohosti a nesmyslnosti co zde píšeš, píšeš z jakéhokoli důvodu, kdybych Tebou tolik nepohrdal, snad bych Tě i politoval... Jen by mě zajímalo, když jsi nyní tak strašlivě zlý a drsný, až se z tebe každý nepochybně třese, jak by jsi reagoval ve vypjaté a krizové situaci. Je více než zřetelné, že lidé, kteří se snaží působit co nejsilněji jsou nejslabší a nejubožejší ve svém nitru. Jsi exemplární příklad... A teď hurá do mě kozlíku, očekávám jen ta "nejdrsnější" slova... usměvavý

Tos mě teda fakt pobavil ty blázne, máš to úplně pomotaný, páč ubožáci nízkého ega následují
vždy Boha, stávají se z nich otroci, protože jsou slabí a nedokážou se postarat ani sami o sebe
a proto se poníženě klaní Bohu s nadějí že je zachrání, nebo že když nejsou odměněni během
toho svýho ubohýho života, tak aby aspoň byli odměněni Bohem po smrti nebeským královstvím,
směšní otroci, Bůh je klidně nechá chcípnout, ale stoupenci Satana si berou vše, co se jim zamane,
porážet a požírat slabé kusy je ctnost. Slabí musí tpět a umírat, aby silní mohli žít, život plnými doušky,
život plný slastí, protože Satan znamená ukájení choutek, nikoli odříkání. Člověk je jen pouhé zvíře a
království nebeské si zařizuje každý sám, až to pochopí celé lidstvo, bude Satana velebit jako svého
Pána, Světlonoše, a ten ho uvede do svého vlastního království, zlatem zdobené chrámy všech falešných
bohů budou strženy nebo se obrátí v prach a všichni budou žít v pravdě. Zástupy hamižných a
prolhaných Kristových pohůnků a neschopných slabochů budou prosit o smilování, budou se klanět
před zlatou modlou Satana a líbat jí zadek, prosit Satana o otroctví, aby nebyli jako jateční zvířata
utraceni, protože žili ve lži a bez svobodné vůle poslouchali falešného Boha a jeho vyžraní kněží si
z nich udělali své sluhy, proto bude lidstvo oslavovat Satana jako svého osvoboditele, na znamení
budou svátosti nahrazeny satanskými orgiemi a všichni budou proklínat lháře Ježíše jako čaroděje,
podvodníka a divotvůrce-iluzionistu a naopak oslavovat Lucifera jako knížete světla a pravdy a
chvalořečit děvku babylónskou, tak to zůstane navěky. zlý
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Andreas von Aussig
nezvěstný/á (dlouhodobě neaktivní)
nezvěstný/á (dlouhodobě neaktivní)
avatar

loajalita :
počet příspěvků : 190
renomé : 106
věk : 25
vyznání : římskokatolictví
přesvědčení : neznámé

PříspěvekPředmět: Re: Proč papež František podlézá nepřátelům Krista?    10.05.13 1:49

Směšné, ubohé... Jak se dalo čekat. usměvavý Nu což... Tak až Tě jednou smrt navštíví a postupně Ti vezme to nejcennější, doufám, že si vzpomeneš, jaké trapné ubožárně jsi to věřil a věříš, snad pak i prozřeš, že hlavní je být upřímný k sobě samému. Když Ti totiž někdo vrazí nůž do břicha, nezlomí se proto, že věříš v nějakého svého ďáblíka kozlíka, povolí Ti svěrače a vnikající obsah střev do krve Tě vrhne do stejné agonie, ať už jsi křesťan, nebo kdoví co to ty vlastně jsi... Nejsi víc, než kdokoli jiný, ty silný kuse... šťastný Těmito svými výstupy jen dokazuješ nejen svou slabost, ale hlavně i ubohost, když věříš, že tomu co si tu taháš kdoví odkud kdokoli kdo má mozek uvěří... Ale jen tak dál, zabav mě na dlouhé večery. šťastný
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sabateus Infernus
nezvěstný/á (dlouhodobě neaktivní)
nezvěstný/á (dlouhodobě neaktivní)
avatar

loajalita :
počet příspěvků : 9
renomé : -18
vyznání : neznámé nebo bez vyznání
přesvědčení : neznámé

PříspěvekPředmět: Re: Proč papež František podlézá nepřátelům Krista?    10.05.13 8:57

Andreas von Aussig napsal:
Směšné, ubohé... Jak se dalo čekat. usměvavý Nu což... Tak až Tě jednou smrt navštíví a postupně Ti vezme to nejcennější, doufám, že si vzpomeneš, jaké trapné ubožárně jsi to věřil a věříš, snad pak i prozřeš, že hlavní je být upřímný k sobě samému. Když Ti totiž někdo vrazí nůž do břicha, nezlomí se proto, že věříš v nějakého svého ďáblíka kozlíka, povolí Ti svěrače a vnikající obsah střev do krve Tě vrhne do stejné agonie, ať už jsi křesťan, nebo kdoví co to ty vlastně jsi... Nejsi víc, než kdokoli jiný, ty silný kuse... šťastný Těmito svými výstupy jen dokazuješ nejen svou slabost, ale hlavně i ubohost, když věříš, že tomu co si tu taháš kdoví odkud kdokoli kdo má mozek uvěří... Ale jen tak dál, zabav mě na dlouhé večery. šťastný

Co to kecáš o agonii, myslíš jako že Bůh ti pomůže když ti vrazí někdo nůž do břicha? jsi normální?
Kolikrát nějakýho obyčejnýho ňoumu oddělá nějaký vyvrhel a ten třeba vyvázne i bez trestu, běhá po světě a oddělává další lidi, můžeš se spolehnout jenom na právo silnějšího, je to zákon džungle, jeho platnost vidíme každý den a proto ho taky zvěstuje Satanistická bible, jenom slepý to nevidí a že podle tebe právo silnějšího je slabost, no to je dobrej kec, tak snad ti pomůžou modlitby až se před tebou objeví nějaký hromotluk s kudlou, to bych chtěl vidět.
Tvůj Bůh tě nechá klidně chcípnout a co je ubohýho na tom, když logicky rozdělíš všechny podle jejich zásluh? Směšný a ubohý je se spoléhat na všemohoucího Boha, který lidstvo nechává klidně trpět, je to děsnej břídil a lajdák, a nebo se mu líbí, když lidi trpí, ale to by byl asi zvrhlík, tak proč se k němu modlit a klanět se mu? Je všemohoucí a nevykonává svojí funkci, měl by být potrestán. Vy křesťani o něm řikáte, že je všemohoucí, ale vůbec se k ničemu nepřičiní i když svět zrovna sužují války a nemoce. Statisíce lidí zhebnou úplně bezdůvodně a ten všemohoucí všemocný Bůh se na to všechno kouká a nic neudělá. Nezaslouží si chrámy ze zlata, měl by upadnout do zapomnění a ať lidi radši uctívaj Satana. Až mě navštíví smrt, tak jí řeknu, že všeho co jsem v životě dokázal jsem dosáhl sám bez cizího přičinění a že Bůh mi může klidně políbit prdel, že se klidně můžu vykálit na ta jeho přikázání, protože lepší je si tenhle život dosyta užít a všeho si dopřát, spoustu alkoholu a hafo příjemnýho sexu s krásnýma hříšnicema. usměvavý
Zřejmě asi nemáš žádnou ženskou když tě musim zrovna já Sabateus zabavovat po dlouhých večerech a ani trochu se nedivim, že tě žádná nechce, s pánbíčákářem si žádná moc neužije, zvlášť ne s takovym, který nosí roucho z dvanáctého století. škodolibý
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Andreas von Aussig
nezvěstný/á (dlouhodobě neaktivní)
nezvěstný/á (dlouhodobě neaktivní)
avatar

loajalita :
počet příspěvků : 190
renomé : 106
věk : 25
vyznání : římskokatolictví
přesvědčení : neznámé

PříspěvekPředmět: Re: Proč papež František podlézá nepřátelům Krista?    10.05.13 10:30

Ne, mě bůh nepomůže v případě, že se střetnu s nějakým hromotlukem, jak Ty říkáš, ale tobě ten tvůj satáneček ano? Abych mluvil tvou řečí, z vysoka se na tebe vybodne a spolu s ním i ostatní, normální lidé. Já si zase neumím představit, které hříšnice by měly něco s tebou, tedy hříšnice, kterým by jsi nemusel zaplatit. Že obskakuješ děvky a chlastáš krabicové víno z tebe rozhodně nadčlověka nedělá. šťastný Já žiju spokojeným a po všech stránkách naplněným životem, ale nehodlám Ti byť jen sebemenší částečku z něj představovat, neboť dívky i lidé s kterými se já stýkám, by se stejně jako já nad tvou ubohostí a tupostí z plna hrdla zasmáli. A co se týče zabavování na dlouhé večery, jsi jen taková malá vtipná vložka, která mě však přestala bavit. Je pod mou úroveň na Tvé příspěvky vůbec reagovat, neboť kromě dlouhých litánií o tom jak tvůj kozlík udělá tohle bohu a jak zase bůh neudělá tohle, protože je nějakej kozlíček támhle, se o ničem konstruktivním nebavíme... Jednoduše řečeno, až budu potřebovat někomu ukázat, jak vypadá skutečná debilita jako nemoc v praxi, pak se Tě zeptám. Tak se v tom svém marném životě bav, dokud máš čas. Sbohem. mrknutí
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sabateus Infernus
nezvěstný/á (dlouhodobě neaktivní)
nezvěstný/á (dlouhodobě neaktivní)
avatar

loajalita :
počet příspěvků : 9
renomé : -18
vyznání : neznámé nebo bez vyznání
přesvědčení : neznámé

PříspěvekPředmět: Re: Proč papež František podlézá nepřátelům Krista?    10.05.13 13:25

Andreas von Aussig napsal:
Ne, mě bůh nepomůže v případě, že se střetnu s nějakým hromotlukem, jak Ty říkáš, ale tobě ten tvůj satáneček ano? Abych mluvil tvou řečí, z vysoka se na tebe vybodne a spolu s ním i ostatní, normální lidé. Já si zase neumím představit, které hříšnice by měly něco s tebou, tedy hříšnice, kterým by jsi nemusel zaplatit. Že obskakuješ děvky a chlastáš krabicové víno z tebe rozhodně nadčlověka nedělá. šťastný Já žiju spokojeným a po všech stránkách naplněným životem, ale nehodlám Ti byť jen sebemenší částečku z něj představovat, neboť dívky i lidé s kterými se já stýkám, by se stejně jako já nad tvou ubohostí a tupostí z plna hrdla zasmáli. A co se týče zabavování na dlouhé večery, jsi jen taková malá vtipná vložka, která mě však přestala bavit. Je pod mou úroveň na Tvé příspěvky vůbec reagovat, neboť kromě dlouhých litánií o tom jak tvůj kozlík udělá tohle bohu a jak zase bůh neudělá tohle, protože je nějakej kozlíček támhle, se o ničem konstruktivním nebavíme... Jednoduše řečeno, až budu potřebovat někomu ukázat, jak vypadá skutečná debilita jako nemoc v praxi, pak se Tě zeptám. Tak se v tom svém marném životě bav, dokud máš čas. Sbohem. mrknutí

Tak hele, bacha na jazyk, to s těma děvkama a krabicovým vínem si trochu přepísknul ne?
Mě ty tvoje stařecký úzkoprsý předsudky vůbec nedojímají, ani to tvoje nudné moralizování, s tím
můžeš jít třeba do království nebeského, které ti slíbil tvůj farář. Vidím, že tě začíná ovládat Satan,
protože se tě zmocňuje vztek, závist a mindrák a proto začínáš kousat, ale vůbec si satanismus
nepochopil, smysl satanismu není o tom, že se satanisti budou spoléhat na Satana, to by bylo jako
se spoléhat na Boha a byli bychom stejní jako vy. ďábelský
Když máš prachy a chce se ti, tak můžeš mít cokoli co si zamaneš, třeba i ty děvky i to krabicový
víno když na to dostaneš chuť a žádnej Bůh i se svýma přikázáníma ti nemá do toho co kecat, o tom to je.
Satanismus je o lidský přirozenosti a je přirozené svoje touhy naplňovat. Pravidla a předsudky jsou
pro omezený Boží otroky, takže když dostaneš třeba chuť se vyspat s pořádným chlapem, tak zajdeš
do klubu a zbalíš prvního gaye který se ti bude líbit. Na pravidla a předsudky i na Boha se z vysoka
pěkně... Bůh nemá nárok. Třeba účty, nájem, poplatky, internet, žrádlo atd. si musíš zaplatit sám,
tvůj Bůh to za tebe neudělá, a tak je to se vším, Bůh se nestará, tak se o něj taky nestarej, prostě nemá
nárok. Satan ti říká, že si můžeš dělat co chceš a žádnej Bůh se svýma přikázáníma ti do toho nemá co kecat,
Satan je svoboda, když dostanu chuť na krabicový víno, tak si ho koupím, stejně jako na tu děvku, ale když
chceš být Kristovým otrokem, celej život poslouchat Boha a mít sex až po svatbě, tak to je tvoje mínus,
páč si nic neužiješ. Všechny příležitosti promarníš a celý život tě to pak bude žrát. Na smrtelný posteli
budeš řvát, že sis nic neužil, ale bude už pozdě, protože vitalita i mládí budou nenávratně pryč, smích
a pak budeš závidět někomu ty děvky i to krabicový víno. Klidně mě ukazuj svým kamarádům jako
nějaký úkaz debility, nevadí mi to, páč to jistě jsou stejně nudní Kristovi otroci jako jsi ty sám, zaplnění
předsudky, chorobnou závistí a spoustou neukojených tužeb, protože ty se svým moralizováním a
předsudky bys nebyl schopný zaujmout kohokoli jiného, takže jsem ti fakt vděčný, že mě nechceš
obohacovat svými oslnivými zážitky z bohoslužeb a seminářů, páč o to vůbec nestojím a nezajímá mě to...
...i když možná ve svém nitru bys byl rád, aby mě to zajímalo a abych padnul na hubu z toho, jak moc
umíš být skromný, nesobecký a nezištný skoro jako nějaký podělaný světec, ale tím radši oslňuj svého
nevidomého Boha a svou církev a nebo zde přítomné. pfft
Kdejaký svatý muž se tváří jako světec a stejně někde v ústraní páchá nemravnosti a hlavu má plnou
sexu i při bohoslužbě, podobně jako ten pravoslavný metropolita, který si vydržoval naráz několik milenek,
dokonce i on, který je vázán slibem celibátu ukájí někde své přirozené pudy s nemravnými děvuchami,
jak je to možný? Nepracovat, jenom kázat o Bohu a smilnit, tomu říkám slastný život, má život slastnější než
i ten nejhříšnější satanista a děvkař, ale ženský na něj letěj, protože má zlatý pektorál vykládaný drahokamy
ověšený kolem krku, ale stejně jeho ovečky na něj nedají dopustit, takže mu to všechno projde a bude moct
smilnit dál a tohle že je ta Boží spravedlnost? zlý
Ne, je přirozené ukájet své přirozené pudy a oddávat se své přirozenosti, takové nesmyslné nepřirozené
věci jako je celibát, církev a manželství měli být už dávno zrušeny, jsou to všechno blbosti a vůbec to
nepatří do naší doby, všichni by se měli oddávat svým přirozeným tužbám, choutkám a prožitkům přesně
tak, jak nám velí naše zvířecí přirozenost. zlý
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Ithron von Kremsier
císař Římské říše, král římský, italský, český, španělský a uherský, vévoda rakouský
císař Římské říše, král římský, italský, český, španělský a uherský, vévoda rakouský
avatar

loajalita :

skupiny :
počet příspěvků : 1649
renomé : 478
věk : 40
vyznání : římskokatolictví
přesvědčení : klerikalismus

PříspěvekPředmět: Re: Proč papež František podlézá nepřátelům Krista?    10.05.13 16:37

Fredericusi, já nikdy nikde nepsal že Židé mohou dojít spásy bez Ježíše, psal jsem opak a to že Židé přijímají Ježíše skrze Otce (JHVH) protože Otec je v Synu a Syn je v Otci, jsou JEDNO.
Také se pleteš když tvrdíš že můžeš oddělit Žida od judaismu, že to jsou na sobě dvě nezávislé entity, protože judaismus je židovské náboženství a Žid je stělesněním judaismu, bez Žida by judaismu neexistoval a Žid bez judaismu také, neboť judaismus=židoismus.
A lžeš že když tvrdíš že nemáš nic proti Židům ale jen proti judaismu, stačí přečíst co píšeš nejen v tomto topicu ale i v jiných kde odsuzuješ Židy a co hůř dokonce židy kteří nepraktikují judaismus, třeba Lady Gagu atd.
Já mluvím pravdu, nelžu v Bohu, nevymýšlím si lživé argumenty proti Židům nebo jak ty říkáš proti judaismu, já to nejsem kdo tu zveřejňuje o nich lži, ty ale ano a Bůh to vidí a nesnese tě v ústech.
Napsal jsem pravdu, pravdu kterou vůbec nechápeš, nechápeš protože tě oslepuje nenávist a touha vyvyšovat se nad druhé, vyvyšovat se nad Židy, vyvyšovat se nade mne.
Uvědom si že v templu máš dost nízkou hodnost, já narozdíl od tebe měl dost vysokou, přesto tvá arogance a pýcha to ignorovala, cítil ses větší než-li já, snad se cítíš rovnou na velmistra. Je to tvá věc, já s tebou soupeřit v templu nebudu. Snad tam uděláš kariéru, a nebo si nabiješ pusu.
Každopádně jsi společenství templářů pošpinil svým hříchem, ale já tvůh hřích neponesu.
Nemám ti k tomu již víc co říci, Bůh sám ti po tvé smrti připomene tvůj hřích a tak jak je psáno v Písmu, nebude tě soudit podle toho čemu jsi věřil ale podle toho jak jsi jednal. Křívě jsi lhal o Židech, lží je pošpiňoval, snažil se proti nim poštvat druhé. Jen opravdu pyšný jedinec si může myslet že jej za takové chování Bůh odmění rájem.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Friedrich von Czeikowitz
komtur
avatar

loajalita :
skupiny :
počet příspěvků : 106
renomé : 150
vyznání : římskokatolictví
přesvědčení : neznámé

PříspěvekPředmět: Re: Proč papež František podlézá nepřátelům Krista?    11.05.13 0:30

Ithron von Kremsier napsal:
Fredericusi, já nikdy nikde nepsal že Židé mohou dojít spásy bez Ježíše, psal jsem opak a to že Židé přijímají Ježíše skrze Otce (JHVH) protože Otec je v Synu a Syn je v Otci, jsou JEDNO.
Ano, to jsi skutečně napsal, ale také jsem žádal o zdroj a to jsi nechal bez povšimnutí. Měl bys doložit, kde konkrétně je toto psáno v Písmu svatém či která významná církevní osoba toto tvrdí. Pokud sis to vymyslel, pak logicky riskuješ, že můžeš být třeba považován za kacíře.

Ithron von Kremsier napsal:
Také se pleteš když tvrdíš že můžeš oddělit Žida od judaismu, že to jsou na sobě dvě nezávislé entity, protože judaismus je židovské náboženství a Žid je stělesněním judaismu, bez Žida by judaismu neexistoval a Žid bez judaismu také, neboť judaismus=židoismus.
Já se nepletu, ale to ty. Mluvíš tu o nějaké zákonitosti, že Žid a judaismus patří k sobě, ale tato zákonitost není podložena Písmem a tudíž nemůže pocházet Boha, ale od tebe, konkrétně od Židů, přesněji od ďábla. Přesně tohle judaisté chtějí, abychom si mysleli, že Židé a judaismus se bez sebe vzájemně neobejdou, ale je to ďábelská lež. Totéž by mohli říkat hinduisté, šintoisté, Řekové, Germáni, indiáni atd. Judaismus a židoismus jsou jen lidské výrazy a všechno co je vytvořené člověkem, je nedokonalé. To že v nich zaznívají slova Judea ještě zákonitě neznamená, že se jedná o židovskou víru a že každý Žid je proto předurčen ji vyznávat jen z toho důvodu, že je údajně židovská. To jen vyznavači si to tak přejí, aby mohli Židy a další generace Židů uvádět v tento klam, že judaismus k nim patří, ale je to sprostá lež, protože historické souvislosti mluví zcela jinak: linie áronovských kněží byla přerušena a starozákonní židovská víra izraelských kmenů byla zcela odlišná od soudobého rabínsko-talmudického judaismu, který vytvořili farizejci dávno po Ježíšově smrti pro své vlastní potřeby, takže se vlastně nejedná ani o víru židovskou, nýbrž víru ryze farizejskou - prostě farizeismus. V podstatě je rabínský judaismus mladší než křesťanství. Kniha Talmud je sice tlustší a dodává tedy jakýsi klamavý pocit legitimity, jenže celý její obsah pochází až z teprve mladší doby.

Ithron von Kremsier napsal:
A lžeš že když tvrdíš že nemáš nic proti Židům ale jen proti judaismu, stačí přečíst co píšeš nejen v tomto topicu ale i v jiných kde odsuzuješ Židy a co hůř dokonce židy kteří nepraktikují judaismus, třeba Lady Gagu atd.
Já mluvím pravdu, nelžu v Bohu, nevymýšlím si lživé argumenty proti Židům nebo jak ty říkáš proti judaismu, já to nejsem kdo tu zveřejňuje o nich lži, ty ale ano a Bůh to vidí a nesnese tě v ústech.
Napsal jsem pravdu, pravdu kterou vůbec nechápeš, nechápeš protože tě oslepuje nenávist a touha vyvyšovat se nad druhé, vyvyšovat se nad Židy, vyvyšovat se nade mne.
Uvědom si že v templu máš dost nízkou hodnost, já narozdíl od tebe měl dost vysokou, přesto tvá arogance a pýcha to ignorovala, cítil ses větší než-li já, snad se cítíš rovnou na velmistra. Je to tvá věc, já s tebou soupeřit v templu nebudu. Snad tam uděláš kariéru, a nebo si nabiješ pusu.
Každopádně jsi společenství templářů pošpinil svým hříchem, ale já tvůh hřích neponesu.
Nemám ti k tomu již víc co říci, Bůh sám ti po tvé smrti připomene tvůj hřích a tak jak je psáno v Písmu, nebude tě soudit podle toho čemu jsi věřil ale podle toho jak jsi jednal. Křívě jsi lhal o Židech, lží je pošpiňoval, snažil se proti nim poštvat druhé. Jen opravdu pyšný jedinec si může myslet že jej za takové chování Bůh odmění rájem.
Posláním židovského národa bylo přijmout židovského mesiáše přislíbeného Bohem, kterého jim zvěstoval Starý zákon, ten mluví na mnoha místech zcela jasně o tom, jak takový příchod židovského mesiáše měl probíhat, ovšem zákoníci a farizejové kvůli své satanské nenávisti se ke Starému zákonu postavili zády a Bohu se vzepřeli tím, že Syna Božího odmítli a ukřižovali. Poté Bůh roztrhl chrámovou oponu na znamení, že s Židy ruší svou smlouvu. Taková je pravda. Tito farizejští zrádci později vytvořili farizejsou víru zvanou rabínský judaismus - přesněji farizeismus. Židovský nacionalismus a farizejská nenávist ke Kristu jsou totiž to jediné, co rabínský judaismus farizejců drží při životě. Proto se farizejci dodnes snaží prosazovat tvé tvrzení, že Žid se bez judaismu neobejde a satansky ponouká všechny Židy k přijetí farizeismu a odmítnutí Krista, proto je jejich otcem ďábel jak to řekl ostatně sám Kristus. To že již nevycházíš z Písma, že vyjadřuješ jakási vymyšlená pravidla bez opory v Písmu a že zde interpretuješ tyto farizejské lži jako všeobecně platnou pravdu, to všechno svědčí pouze o tom, že jsi četbou Tóry a Talmudu již byl infikován farizejskou vírou a farizejským způsobem myšlení, které nemají původ ani v Písmu a ani v křesťanství. Přestáváš uvažovat jako křesťan a falešný judaismus farizejských bráníš jenom proto, že je ti v podvědomí sympatický kvůli tvému vlastnímu původu a je tedy vysoce pravděpodobné, že v budoucnu zavrhneš Krista a přijmeš farizejskou víru, jež je mylně označována jako judaismus. Nyní se pohybuješ na tenkém ledě a záleží pouze na tobě, zda budeš více věřit skutečnému Písmu svatému, nebo jen knihám které jsou pouhopouhými lidskými výtvory, byť se třeba jedná o umělecky hodnotná díla, přesto se ale pořád nejedná o skutečné Slovo Boží. To že jsi Templ opustil není rozhodně má vina, ani hodnosti v tom nehrají žádnou roli, za všechno si přeci můžeš sám, to jsou tvoje hříchy. Kdybys netvrdil nepravdy, které mají svést naše bratry z pravé cesty a uvést je ve zmatek, nemuseli bychom tuto debatu vůbec vést.

Ithron von Kremsier napsal:
...kde odsuzuješ Židy a co hůř dokonce židy kteří nepraktikují judaismus, třeba Lady Gagu atd.
Lady Gaga již použila celou škálu rouhačských a satanských scén a symbolů, některé převzala od luciferiánů. Není jisté, zda je vyznavačkou farizeismu, přesto její židovství se projevuje ve farizejské nenávisti k Ježíši Kristu, které nemá logické opodstatnění. Stejný úkaz bylo možno zpozorovat v dřívějších dobách u komunistických Židů ateistů, kteří ničili křesťanství fyzicky (např. pronásledováním křesťanů, vypalováním kostelů apod.) nebo vymýšlením různých ideologií a teorií, které měli za cíl vliv křesťanství oslabit či otupit.

Ithron von Kremsier by místo Tóry a Talmudu měl raději víc číst Písmo svaté, začíná ztrácet přehled. Zejména by si měl zopakovat ty pasáže ve Starém zákoně jako je kniha Izajáš, které mluví o výlučnosti mesiáše a nevyhnutelnosti jeho příchodu. Vyznavači farizeismu tyto pasáže díky své zaslepenosti a satanské nenávisti vytrvale ignorují.

Sabateus by měl přestat číst Satanistickou bibli, očividně mu to leze na mozek a následky by mohly být trvalé. Ve svých příspěvcích se v nás snaží vyvolávat pochybnosti a odvrátit nás tak od Boha, bylo by tedy nejlepší jeho příspěvky vůbec nečíst. Tolik zahořklosti jsem dlouhou dobu neviděl a myslím, že v soukromí je to velmi nešťastný člověk.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Ithron von Kremsier
císař Římské říše, král římský, italský, český, španělský a uherský, vévoda rakouský
císař Římské říše, král římský, italský, český, španělský a uherský, vévoda rakouský
avatar

loajalita :

skupiny :
počet příspěvků : 1649
renomé : 478
věk : 40
vyznání : římskokatolictví
přesvědčení : klerikalismus

PříspěvekPředmět: Re: Proč papež František podlézá nepřátelům Krista?    11.05.13 16:23

Píšeš hlouposti, a ty z Boha nepocházejí.
Jsi to ty kdo nezná Písmo.
Čteš jej sice, ale jeho obsahu nerozumíš, a svým rozumem si do něj vkládáš význam jaký v něm není.
Bůh je pravdou a jedině od něj pravda pochází.
Nic víc ti k tomu nemám co říci.

A těší mne že alespoň bratr Andreas se nebál postavit na stranu pravdy.
Jsou tací kteří dávají přednost lži, která jim vyhovuje, před pravdou, která se jim nelíbí.
A jsou tací kteří sice v nitru volí pravdu ale zevně se za ni bojí postavit, ze srachu že by se jim druzí smáli nebo je napadali.
Blaze však tomu kdo se nebojí postavit za srávnou věc i když mu z toho žádný prospěch nevyvstane.
Tak jako láska bez skutků je mrtvá, tak též pravda bez skutků mrtvou jest.
Dobro které nebylo uvedeno ve skutek je dobro neplodné - a díky této neplodnosti se zlo může šířit.

Tím uzavírám svou účást na diskuzi k tomuto tématu.


Naposledy upravil Ithron von Kremsier dne 11.05.13 16:31, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Indiges von Böhmen
svobodný pán (Freiherr), Excelence
svobodný pán (Freiherr), Excelence
avatar

loajalita :
počet příspěvků : 232
renomé : 116
vyznání : římskokatolictví
přesvědčení : neznámé

PříspěvekPředmět: Re: Proč papež František podlézá nepřátelům Krista?    11.05.13 16:30

Ve svém vlastním zájmu nechci nijak vstupovat na Vaše „horké templářské kolbiště", ale musím zde jen připomenout, že bez Židů by nebylo ani křesťanství.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Friedrich von Czeikowitz
komtur
avatar

loajalita :
skupiny :
počet příspěvků : 106
renomé : 150
vyznání : římskokatolictví
přesvědčení : neznámé

PříspěvekPředmět: Re: Proč papež František podlézá nepřátelům Krista?    11.05.13 19:07

Ithron von Kremsier napsal:
Jsou tací kteří dávají přednost lži, která jim vyhovuje, před pravdou, která se jim nelíbí.Píšeš hlouposti, a ty z Boha nepocházejí.
Zajímavé, to mluvíš o sobě? usměvavý

Ithron von Kremsier napsal:
Jsi to ty kdo nezná Písmo.
Čteš jej sice, ale jeho obsahu nerozumíš, a svým rozumem si do něj vkládáš význam jaký v něm není.
Bůh je pravdou a jedině od něj pravda pochází.
Nic víc ti k tomu nemám co říci.

A těší mne že alespoň bratr Andreas se nebál postavit na stranu pravdy.
Jsou tací kteří dávají přednost lži, která jim vyhovuje, před pravdou, která se jim nelíbí.
A jsou tací kteří sice v nitru volí pravdu ale zevně se za ni bojí postavit, ze srachu že by se jim druzí smáli nebo je napadali.
Blaze však tomu kdo se nebojí postavit za srávnou věc i když mu z toho žádný prospěch nevyvstane.
Tak jako láska bez skutků je mrtvá, tak též pravda bez skutků mrtvou jest.
Dobro které nebylo uvedeno ve skutek je dobro neplodné - a díky této neplodnosti se zlo může šířit.

Tím uzavírám svou účást na diskuzi k tomuto tématu.
Bratra Andrease jsi možná oblbnul, ale u nás inteligentních a vzdělaných se ti to nepodaří. Tvoje názory a postoje jsou v rozporu s křesťanstvím, Písmem svatým, věroukou a i se samotným Apoštolským vyznáním víry. Byl jsi slušně požádán, aby jsi svá tvrzení podložil argumenty a zdroji, odkud čerpáš. Bohužel jsi tak neučinil a ignoroval jsi to, takže jsi své postoje a názory obhájit nedokázal a naopak jsi se snížil k neetickým osobním atakům a trapným citovým výlevům, které do věcné diskuse rozhodně nepatří, takže i ty svoje závěrečné emotivně naladěné poetické cancy o skutcích, pravdě a lásce sis mohl nechat např. pro básnířský kroužek, protože tady tahle laciná hra na city nefunguje a vyvolává spíše úsměv. kroutí očima
Na tvé chování jsem upozornil správce Engela.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Andreas von Aussig
nezvěstný/á (dlouhodobě neaktivní)
nezvěstný/á (dlouhodobě neaktivní)
avatar

loajalita :
počet příspěvků : 190
renomé : 106
věk : 25
vyznání : římskokatolictví
přesvědčení : neznámé

PříspěvekPředmět: Re: Proč papež František podlézá nepřátelům Krista?    11.05.13 21:46

Jediné, co bratr Andreas řekl bylo, že je špatné rozdmíchávat doslova nenávistné diskuse o jiných odnoších náboženství... Ať si věří čemu chtějí, pletou se a těžko jim to lze vyvrátit, ale skutečně nechápu jakou má cenu a význam to zde tak plamenně rozebírat a hlásat, že ti jsou špatní a tihle také, protože věří tomu a tomu... Ať si třeba věří v reinkarnaci, mýlí se, ale budiž, říkám, že je každého svobodnou vůlí věřit čemu kdo chce. A vyprošuji si Tvůj tón příteli, víš o mě příliš málo, než aby sis mohl dovolit tvrdit, že jsem nevzdělaný a neinteligentní, jak zde nádherně, nápadně, nenápadně naznačuješ... Podívej se, jak jsi začal na počátku diskuse. To je doslova útočný vzkaz všem, kdož si dovolují věřit něčemu jinému. Nevím, co navíc čekáš, že vzdejde z této diskuse? To je všechny konvertujeme na správnou cestu? Pokud jsi alespoň trochu inteligentní Ty, pak tuto diskusi ukončíš a nebudeš zde rozdmýchávat diskuse podobného tónu, to opravdu nemusím... Na závěr tedy říkám, ať si každý věří čemu chce, on žije v omylu a plete se, ne já, ne Ty. A jelikož už mě absolutně nebaví do této diskuse přispívat, žádám Tě, abys mě přestal citovat či nepřímo oslovovat... Diskuse se již nezúčastním...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Jürgen von Lichtenstein
velkošpitálník (Großspittler)
avatar

loajalita :
skupiny :
počet příspěvků : 301
renomé : 239
vyznání : tradiční katolictví
přesvědčení : monarchismus

PříspěvekPředmět: Re: Proč papež František podlézá nepřátelům Krista?    11.05.13 23:54

Ithron von Kremsier nebetyčně prohlásil jiného za kacíře a přitom on sám je kacíř, který káže kacířské bludy neslučitelné s katolickou vírou.

Pouze skrze našeho Pána Ježíše Krista, pravé víry a církve je možno dojít spásy, kdo tvrdí opak je kacíř.

Ithron usvědčil sám sebe z kacířství, protože prohlásil, že křesťané a Židé uctívají stejného Boha (kacířský blud) a že skrze judaismus mohou Židé dojít spásy (kacířský blud), Magisterium církve tvrdí opak v těchto konkrétních bodech:

 • Odpadlíci Židé neuctívají jediného pravého Boha. - Řehoř XVI., SJS
 • Odpadlíci Židé nemají spásnou víru. - St Gregory I., ETC
 • Židé nejsou “naši nejdražší bratři.” - Innocent III, ETN
 • Jen katolíci mohou uctívat Boha. - Řehoř XVI., SJS
 • Mimo katolickou církev není spásy. - Eugene IV, D: 714
 • Mimo církev není žádné naděje na spásu. - Pius IX, D.1717
 • Spása se nachází pouze v katolické církvi. - Boniface VIII, D.468-469
 • Bez katolické víry není možné zalíbit se Bohu. - Paul III, D.787
 • Židé odmítají jedinou víru v Ježíše Krista. - Gregory I., ETC
 • Pravé víry nelze nalézt mimo (katolickou) církev. - Pius IX, SQI
 • Katolická církev je jedinou cestou spásy. - Eugene IV, D.714
 • Pravda, morálka a spása jsou jen v církvi. - Řehoř XVI., D.1613
 • Mimo církev pravda nebyla nalezena. - Řehoř XVI., D.1617
 • Nikdo nemůže být spasen, kdo není v církvi. – Pius IX, D.1716
 • Nikdo nemůže být spasen mimo pravou víru. - Pius IV, D.1000
 • Mimo církev není odpuštění hříchů. - Boniface VIII, D.468
 • Jen katolíci mohou být křesťany. - Pius VI, D. 1500
 • Křesťanská jednota je katolická církev. - Pius XI, MA: 7
 • Všichni nevěřící jsou zatraceni! - Sv. Pius X., GOH: 13
 • Falešná náboženství uctívají ďábla. - Řehoř XVI., SJS
 • Stát musí zakázat nekatolická náboženství. - Pius IX, D.1777, 1778
 • Tvrzení, že všichni mají právo na náboženskou svobodu je hereze. - Pius IX, D.1690, 99
 • Pouze katolíci mají právo na náboženskou svobodu. - Pius IX, D.1690, 1699
 • Je blud říkat, že všechna náboženství jsou pravdivá. - Sv. Pius X., P: 14
 • Je blud říkat, že všechna náboženství jsou dobrá. - Pius XI, MA: 2
 • Modernismus se pokouší zničit církev. - Sv. Pius X., P: 23

Musíme Ithrona von Kremsier odsoudit jako kacíře z těchto důvodů:
 • Kacíři jsou našimi nepřáteli. - St Clement I., EIC: 42,46
 • Kacíři hanobí Písmo svaté.- Pius IX, D.1788
 • Katolíci musejí odsoudit všechny kacíře. - Sv. Martin I, D.271-272
 • Katolická církev odsuzuje, když kacíři kážou. - Paul IV, ACA
 • Odsoudit kacíře je v souladu s evangeliem. - Sv. Martin I, D.271-272
 • Pokud někdo neodsuzuje kacíře, budiž proklet. - Vigilius, D.223
 • Pokud někdo žehná kacířům, je kacíř. - Innocent III, RCH: I: 441
 • Kacíři nemohou legálně přijímat svátosti. - Leo XIII, ENL
 • Dnešní kacíři pohrdají pravou vírou. - Pius XI, MA: 16
 • Herezí je, když se spojujeme v modlitbě s kacíři. - Piux XI, D.2199
 • Všichni kacíři, kteří prolili svou krev, jdou do pekla! - Eugene IV, D.714
 • Kacíři jsou odděleni od katolické církve. - Pius XII, D.2286
 • Jen katolíci jsou členy církve. - Pius XII, D.2286
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Ithron von Kremsier
císař Římské říše, král římský, italský, český, španělský a uherský, vévoda rakouský
císař Římské říše, král římský, italský, český, španělský a uherský, vévoda rakouský
avatar

loajalita :

skupiny :
počet příspěvků : 1649
renomé : 478
věk : 40
vyznání : římskokatolictví
přesvědčení : klerikalismus

PříspěvekPředmět: Re: Proč papež František podlézá nepřátelům Krista?    12.05.13 11:09

Já nikde nepsal že je možné dojít spásy bez Krista ani jsem nepsal že Židé mohou dosáhnout spásy skrze judaismus, psal jsem pouze že mohou dosáhnout spásy vírou v pravého Boha a dobrým životem.
To že Židé uctívají biblického Boha JHVH (v latině Dominus, v češtině Hospodin) je fakt. Pokud vy tohoto biblického Boha neuctívate ale uctívate něco jiného pak jste kacíři vy a ne já.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Jürgen von Lichtenstein
velkošpitálník (Großspittler)
avatar

loajalita :
skupiny :
počet příspěvků : 301
renomé : 239
vyznání : tradiční katolictví
přesvědčení : monarchismus

PříspěvekPředmět: Re: Proč papež František podlézá nepřátelům Krista?    12.05.13 11:53

Ithron von Kremsier napsal:
Já nikde nepsal že je možné dojít spásy bez Krista ani jsem nepsal že Židé mohou dosáhnout spásy skrze judaismus, psal jsem pouze že mohou dosáhnout spásy vírou v pravého Boha a dobrým životem.
To že Židé uctívají biblického Boha JHVH (v latině Dominus, v češtině Hospodin) je fakt. Pokud vy tohoto biblického Boha neuctívate ale uctívate něco jiného pak jste kacíři vy a ne já.

Židé mohou dosáhnout spásy jen skrze jedinou pravou katolickou víru v Ježíše Krista a svatou církev obecnou.

Židé neuctívají biblického Boha JHVH, ale ďábla, protože jediný pravý Bůh je pouze v katolické víře a církvi. usměvavý
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Ithron von Kremsier
císař Římské říše, král římský, italský, český, španělský a uherský, vévoda rakouský
císař Římské říše, král římský, italský, český, španělský a uherský, vévoda rakouský
avatar

loajalita :

skupiny :
počet příspěvků : 1649
renomé : 478
věk : 40
vyznání : římskokatolictví
přesvědčení : klerikalismus

PříspěvekPředmět: Re: Proč papež František podlézá nepřátelům Krista?    12.05.13 18:18

A Bůh tvůj názor sdílí?
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Indiges von Böhmen
svobodný pán (Freiherr), Excelence
svobodný pán (Freiherr), Excelence
avatar

loajalita :
počet příspěvků : 232
renomé : 116
vyznání : římskokatolictví
přesvědčení : neznámé

PříspěvekPředmět: Re: Proč papež František podlézá nepřátelům Krista?    12.05.13 18:46

Jürgen von Liechtenstein napsal:
Ithron von Kremsier nebetyčně prohlásil jiného za kacíře a přitom on sám je kacíř, který káže kacířské bludy neslučitelné s katolickou vírou.

Pouze skrze našeho Pána Ježíše Krista, pravé víry a církve je možno dojít spásy, kdo tvrdí opak je kacíř.

Ithron usvědčil sám sebe z kacířství, protože prohlásil, že křesťané a Židé uctívají stejného Boha (kacířský blud) a že skrze judaismus mohou Židé dojít spásy (kacířský blud), Magisterium církve tvrdí opak v těchto konkrétních bodech:

 • Odpadlíci Židé neuctívají jediného pravého Boha. - Řehoř XVI., SJS
 • Odpadlíci Židé nemají spásnou víru. - St Gregory I., ETC
 • Židé nejsou “naši nejdražší bratři.” - Innocent III, ETN
 • Jen katolíci mohou uctívat Boha. - Řehoř XVI., SJS
 • Mimo katolickou církev není spásy. - Eugene IV, D: 714
 • Mimo církev není žádné naděje na spásu. - Pius IX, D.1717
 • Spása se nachází pouze v katolické církvi. - Boniface VIII, D.468-469
 • Bez katolické víry není možné zalíbit se Bohu. - Paul III, D.787
 • Židé odmítají jedinou víru v Ježíše Krista. - Gregory I., ETC
 • Pravé víry nelze nalézt mimo (katolickou) církev. - Pius IX, SQI
 • Katolická církev je jedinou cestou spásy. - Eugene IV, D.714
 • Pravda, morálka a spása jsou jen v církvi. - Řehoř XVI., D.1613
 • Mimo církev pravda nebyla nalezena. - Řehoř XVI., D.1617
 • Nikdo nemůže být spasen, kdo není v církvi. – Pius IX, D.1716
 • Nikdo nemůže být spasen mimo pravou víru. - Pius IV, D.1000
 • Mimo církev není odpuštění hříchů. - Boniface VIII, D.468
 • Jen katolíci mohou být křesťany. - Pius VI, D. 1500
 • Křesťanská jednota je katolická církev. - Pius XI, MA: 7
 • Všichni nevěřící jsou zatraceni! - Sv. Pius X., GOH: 13
 • Falešná náboženství uctívají ďábla. - Řehoř XVI., SJS
 • Stát musí zakázat nekatolická náboženství. - Pius IX, D.1777, 1778
 • Tvrzení, že všichni mají právo na náboženskou svobodu je hereze. - Pius IX, D.1690, 99
 • Pouze katolíci mají právo na náboženskou svobodu. - Pius IX, D.1690, 1699
 • Je blud říkat, že všechna náboženství jsou pravdivá. - Sv. Pius X., P: 14
 • Je blud říkat, že všechna náboženství jsou dobrá. - Pius XI, MA: 2
 • Modernismus se pokouší zničit církev. - Sv. Pius X., P: 23

Musíme Ithrona von Kremsier odsoudit jako kacíře z těchto důvodů:
 • Kacíři jsou našimi nepřáteli. - St Clement I., EIC: 42,46
 • Kacíři hanobí Písmo svaté.- Pius IX, D.1788
 • Katolíci musejí odsoudit všechny kacíře. - Sv. Martin I, D.271-272
 • Katolická církev odsuzuje, když kacíři kážou. - Paul IV, ACA
 • Odsoudit kacíře je v souladu s evangeliem. - Sv. Martin I, D.271-272
 • Pokud někdo neodsuzuje kacíře, budiž proklet. - Vigilius, D.223
 • Pokud někdo žehná kacířům, je kacíř. - Innocent III, RCH: I: 441
 • Kacíři nemohou legálně přijímat svátosti. - Leo XIII, ENL
 • Dnešní kacíři pohrdají pravou vírou. - Pius XI, MA: 16
 • Herezí je, když se spojujeme v modlitbě s kacíři. - Piux XI, D.2199
 • Všichni kacíři, kteří prolili svou krev, jdou do pekla! - Eugene IV, D.714
 • Kacíři jsou odděleni od katolické církve. - Pius XII, D.2286
 • Jen katolíci jsou členy církve. - Pius XII, D.2286Trestný čin: Hanobení národa, rasy, etnické nebo jiné skupiny osob - § 355 trestního zákoníku, hlava X. (trestné činy proti pořádku ve věcech veřejných)


Definice, skutková podstata a sankce:

(1) Kdo veřejně hanobí
a) některý národ, jeho jazyk, některou rasu nebo etnickou skupinu, nebo
b) skupinu osob pro jejich skutečnou nebo domnělou rasu, příslušnost k etnické skupině, národnost, politické přesvědčení, vyznání nebo proto, že jsou skutečně nebo domněle bez vyznání,
bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta.

(2) Odnětím svobody až na tři léta bude pachatel potrestán, spáchá-li čin uvedený v odstavci 1
a) nejméně se dvěma osobami, nebo
b) tiskem, filmem, rozhlasem, televizí, veřejně přístupnou počítačovou sítí nebo jiným obdobně účinným způsobem.


Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Andreas von Aussig
nezvěstný/á (dlouhodobě neaktivní)
nezvěstný/á (dlouhodobě neaktivní)
avatar

loajalita :
počet příspěvků : 190
renomé : 106
věk : 25
vyznání : římskokatolictví
přesvědčení : neznámé

PříspěvekPředmět: Re: Proč papež František podlézá nepřátelům Krista?    12.05.13 19:09

Indiges tleskám Ti. Navíc mi naprosto nepřijde spravedlivé označit Ithrona za kacíře. Pro řád Templářský vykonal mnoho dobrého a zde na foru, co jsem tak četl se vždy choval správně a spravedlivě, kupříkladu ochrana žen, které zavítaly na forum a bezbožní uživatelé je začali urážet či se jim vysmívat. Tomu, že je přínosným uživatelem podle mě svědčí i jeho věhlas i bývalá hodnost, které se sám a dobrovolně vzdal. Zde si běžný bratr Templářského řádu dovolí bývalého komtura označit za kacíře a okolí jej ochotně vyslyší... Ať již má názor jakýkoli, toto je silně nespravedlivé a zahanbující...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Friedrich von Czeikowitz
komtur
avatar

loajalita :
skupiny :
počet příspěvků : 106
renomé : 150
vyznání : římskokatolictví
přesvědčení : neznámé

PříspěvekPředmět: Re: Proč papež František podlézá nepřátelům Krista?    13.05.13 9:09

Andreas von Aussig napsal:
Indiges tleskám Ti. Navíc mi naprosto nepřijde spravedlivé označit Ithrona za kacíře. Pro řád Templářský vykonal mnoho dobrého a zde na foru, co jsem tak četl se vždy choval správně a spravedlivě, kupříkladu ochrana žen, které zavítaly na forum a bezbožní uživatelé je začali urážet či se jim vysmívat. Tomu, že je přínosným uživatelem podle mě svědčí i jeho věhlas i bývalá hodnost, které se sám a dobrovolně vzdal. Zde si běžný bratr Templářského řádu dovolí bývalého komtura označit za kacíře a okolí jej ochotně vyslyší... Ať již má názor jakýkoli, toto je silně nespravedlivé a zahanbující...
Kacířem se člověk stává svým chováním a postoji a ne proto, že ho za kacíře jen někdo označí.

Indiges napsal:
Trestný čin: Hanobení národa, rasy, etnické nebo jiné skupiny osob - § 355 trestního zákoníku, hlava X. (trestné činy proti pořádku ve věcech veřejných)

Definice, skutková podstata a sankce:

(1) Kdo veřejně hanobí
a) některý národ, jeho jazyk, některou rasu nebo etnickou skupinu, nebo
b) skupinu osob pro jejich skutečnou nebo domnělou rasu, příslušnost k etnické skupině, národnost, politické přesvědčení, vyznání nebo proto, že jsou skutečně nebo domněle bez vyznání,
bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta.

(2) Odnětím svobody až na tři léta bude pachatel potrestán, spáchá-li čin uvedený v odstavci 1
a) nejméně se dvěma osobami, nebo
b) tiskem, filmem, rozhlasem, televizí, veřejně přístupnou počítačovou sítí nebo jiným obdobně účinným způsobem.
Já nevím, podle čeho se tu tedy chceme řídit. Zda v Militia Dei prosazovat autenticitu a jednotu víry, nebo zda si přejeme raději anarchii, kdy si může každý říkat cokoli, třeba i sebevětší blbosti, už tu chybí snad jen Vesmírní lidé. V minulosti jsme ztratili pár dobrých lidí z důvodu, že natož že je toto katolické fórum, tak že je tu prý až příliš mnoho volnomyšlenkářů, pohanů a nevěrců a že o katolické víře víme s prominutím houby, takže se rozhodněme, obojí mít asi nemůžeme. Zákony ČR musíme respektovat, ale je vhodné je zrovna zmiňovat v tématu v souvislosti s věroukou a Magisteriem neboli výroky papežů? Nechápu, proč třeba na fóru TRADITIO můžou probíhat mezi katolíky věcné a kvalitní diskuse, zatímco tady zůstáváme u podprůměrného jalového přemítání často se zvrhávající v osobní útoky a podpásovky, a když tady musím zhruba třikrát pracně vysvětlovat, že se tu židovskou národnost ani rasu v žádném případě nejedná, tak mám pocit, že tu mnozí ani neumí číst.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Andreas von Aussig
nezvěstný/á (dlouhodobě neaktivní)
nezvěstný/á (dlouhodobě neaktivní)
avatar

loajalita :
počet příspěvků : 190
renomé : 106
věk : 25
vyznání : římskokatolictví
přesvědčení : neznámé

PříspěvekPředmět: Re: Proč papež František podlézá nepřátelům Krista?    13.05.13 10:35

A to, co pro katolickou víru zde na foru a věřím, že i v osobním životě Ithron vykonal je rázem za jeden subjektivní názor ztraceno? To je nepřístojné. Minimálně měla proběhnout před označením za kacíře, tak významné osoby jakou je, či v minulosti byl Ithron, společná porada, nejvýše postavených uživatelů zde na foru i ostatních, kteří k tomu budou schopni kvalitně přispět a jsou správné víry. I kdyby výsledek setrval na označení kacířem, bylo by to rozhodně spravedlivější gesto. Mým názorem však je, že ponechání Ithrona ve stavu rytířském, ve službách svaté říše římské, třeba i s pokáráním by bohatě stačilo, vzhledem k dřívějším skutkům, jež spolehlivě jeho současný omyl vyvažují.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Engel
administrátor
administrátor
avatar

loajalita :
počet příspěvků : 190
renomé : 73
vyznání : neznámé nebo bez vyznání
přesvědčení : neznámé

PříspěvekPředmět: Re: Proč papež František podlézá nepřátelům Krista?    13.05.13 10:46

Dobrý den,

chtěl bych se omluvit uživateli Ithron von Kremsier za unáhlené udělení postu „kacíř“ a navrátit mu jeho předešlý, neboť jsem podlehl argumentačnímu břemenu uživatelů Fredericus de Scheykwiz a Jürgen von Liechtenstein, ale také s vážným upozorněním k jeho osobě, že k diskuznímu konfliktu sám vydatně přispěl.

Tomuto tématu já osobně nerozumím a neznám dostatečně věrouku katolické církve, nicméně se domnívám, že současná církev zastává poněkud odlišné názory, než jak tomu bylo před rokem 1962, před druhým vatikánským koncilem. Je tedy těžké rozhodnout, co je ve skutečnosti kacířské či nekatolické, když jeden uživatel zastává novodobý pohled, zatímco jiní citují názory starší, které mohou dokonce pocházet z úst některých papežů.

Proto si vás dovoluji zároveň vyzvat, aby jste se v tomto tématu chovali slušně a mírně, nezatěžovali sebe i ostatní diskutující zbytečně vyhrocenými emocemi. Téma možná rozdělím do několika různých topiců, protože se tématicky neshodují.
Děkuji a přeji příjemný zbytek dne.


Administrátor
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Andreas von Aussig
nezvěstný/á (dlouhodobě neaktivní)
nezvěstný/á (dlouhodobě neaktivní)
avatar

loajalita :
počet příspěvků : 190
renomé : 106
věk : 25
vyznání : římskokatolictví
přesvědčení : neznámé

PříspěvekPředmět: Re: Proč papež František podlézá nepřátelům Krista?    13.05.13 10:51

Bene, Bene... Těší mě, že správce a administrátor fora je spravedlivý člověk, a nedá pouze na štvaní ze strany několika uživatelů, kteří momentálně nesouhlasí.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Jürgen von Lichtenstein
velkošpitálník (Großspittler)
avatar

loajalita :
skupiny :
počet příspěvků : 301
renomé : 239
vyznání : tradiční katolictví
přesvědčení : monarchismus

PříspěvekPředmět: Re: Proč papež František podlézá nepřátelům Krista?    13.05.13 12:51

To jsme to teda na tom středověkém křižáckém fóru o rytířských řádech pěkně dopracovali, když se tu musíme podřizovat Židům a sionistům. Ještě zbývá přijmout do Templu buddhisty, ať se můžete bít v prsa, jak moc jsme tolerantní a kulturně rozmanití a rozebírat pak vášnivé obohacující diskuse o tom, zda ta Bafometova vousatá hlava nemohla být ve skutenosti hlava Buddhova. Inteligence a rozumu na to máme dost. usměvavý

V této diskusi se neprobírá správnost katolické nauky, ale pouze povrchně vztah Západu k Židům, vlastně tu chybí už jen pouze nekritcké konstatování, že Izrael je náš kamarád. Nenamlouvejme si, že tu jde o nějakou náboženskou toleranci apod., ten způsob jakým se to tu vyřešil nynější spor je jen ukázkový případ toho, co všechno dokáže sionistický fašismus a kam až dalece dokáže zajít, kdy je vlastně možno jakkoli kritizovat islám a jejich proroka takřka bez omezení, ale říct o Židech a judaismu jediné negativní slůvko je nepřípustné a zakázané, a to dokonce i v takové míře, že Židé prý uctívají stejného Boha jako my, ale muslimové prý nikoli, přitom se to neshoduje se současným pojetím církve, protože i papež Jan Pavel II. veřejně políbil Korán a tvrdil, že muslimové také uctívají jediného pravého Boha (byť vidíme, že tomu tak není - má drobná pozn.). Takže jestli chceme být spravedliví, pokrokoví a v souladu se současným pokrokovým katolicismem, tak bychom se podle toho měli zařídit celkově a přestat kritizovat islám, "který uctívá pravého Boha", ale se mnou pak už nepočítejte, já sem chodit nebudu.

Jen pro ukázku ještě uvádím slova Magisteria, aby bylo možné porovnání:
 • Odpadlíci Židé neuctívají jediného pravého Boha. - Řehoř XVI., SJS
 • Odpadlíci Židé nemají spásnou víru. - St Gregory I., ETC
 • Je blud říkat, že muslimové mohou poznat Boha. - Sv. Pius X., P: 14
 • Je blud říkat, že hinduisté mohou poznat Boha. - Sv. Pius X., P: 14
 • Je blud říkat, že buddhisté mohou poznat Boha. - Sv. Pius X., P: 14
 • Je blud říkat, že animisté mohou poznat Boha. - Sv. Pius X., P: 14
 • Ju blud říkat, že spása je i pro muslimy. - Řehoř XVI., VM: 13
 • Buddhismus je falešné pohanské náboženství. - Sv. Pius X., P: 14
 • Falešná náboženství uctívají ďábla. - Řehoř XVI., SJS
 • V Assisi 150 falešných náboženství uctívalo ďábla. - Řehoř XVI., SJS

Ekumenismus, jednota křesťanů a jednota náboženství:
 • Katolická církev zakazuje jednání o “jednotě”. - Pius XI, MA: 15
 • Tyto shromáždění za “jednotu” jsou odsouzeny. - Pius XI, MA: 15
 • Mimo katolickou církev není svatá jednota. - St Leo I, DJP: 129, II: 3
 • Křesťanská jednota je katolická církev. - Pius XI, MA: 3,15.
 • Nový světový řád je zlo. - Pius XI, MA :1-2
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Andreas von Aussig
nezvěstný/á (dlouhodobě neaktivní)
nezvěstný/á (dlouhodobě neaktivní)
avatar

loajalita :
počet příspěvků : 190
renomé : 106
věk : 25
vyznání : římskokatolictví
přesvědčení : neznámé

PříspěvekPředmět: Re: Proč papež František podlézá nepřátelům Krista?    13.05.13 13:41

Islám, nejsou židé, stejně tak buddhismus s muslimskou vírou srovnávat není možné. Jde mi teď čistě o to, jak se příslušníci daného náboženství chovají a co prosazují. Muslimové zcela běžně a otevřeně napadají křesťanské obyvatelstvo zde v evropě za to, že vyznávají jiné hodnoty a chovají se dle toho. Nevím jak Ty, ale já ještě žida nebo buddhistu napadat běžně oblečené dívky neviděl. Proto se s islámem nikdy nehodlám smířit a pokud zde benevolence dospěje do té fáze, jakou předvídáš, budu Tě následovat a už se zde rovněž neobjevím. Co se však týče židů a třeba těch buddhistů, ať si věří, čemu chtějí, věří bludu, ale je to pouze na nich, a já rozhodně nebudu nijak brojit ani proti jednomu ze zmíněných dvou náboženství.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sabateus Infernus
nezvěstný/á (dlouhodobě neaktivní)
nezvěstný/á (dlouhodobě neaktivní)
avatar

loajalita :
počet příspěvků : 9
renomé : -18
vyznání : neznámé nebo bez vyznání
přesvědčení : neznámé

PříspěvekPředmět: Re: Proč papež František podlézá nepřátelům Krista?    13.05.13 14:56

Sami kážete bludy, jenom satanismus je jediný pravý náboženství,
protože byste popřeli pravdu, vidíme to každý den a máme tu spousty
důkazů, že Satanův zákon funguje a platí a že neni jinýho zákona!
Silní jsou odměněni blahobytem a hojností, ale slabí a neschopní jsou
nuceni brodit se špinavou stokou a kanály. Silný má množství peněz
a může si užít spoustu krásných žen, ze strany žen je o něj vždy
neutuchající zájem, protože peníze mu zvyšují sexeappeal, lidské samice
jen nemůžou odolat a toužebně sténají jako nadržené feny, jejich
hříšná těla se nervózně třesou a okamžitě podléhají milostnému objetí,
nadsamec si může dovolit všechno,i když podvádí svou partnerku a ani
Bůh ani církev mu v tom nemůžou zabránit, protože nadbytek mamonu
z něj dělá svobodné individum, sebevědomého nadsamce, ale o slabého
ani ošklivá nezakopne, prostě pravidlo silnějšího je navždy platný
Satanův svatý zákon, ale křesťanství je jen náboženství slabých a
nemohoucích ovcí určených na porážku, my jsme Satanovi vlci!

Silný dosahuje nebeských výšin a Bůh mu v tom nedokáže zabránit,
ale slabý je pořád na dně a tomu ani Bůh nepomůže, směšná je vaše víra.

Blahoslaveni buď silní, neboť pokoří slabé a budou jim vládnout! ďábelský

Lucifer jest kníže moudrých. Ave Satanas!!! zlý

666
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Marian Chose Ortega
bratr rytíř
avatar

loajalita :
počet příspěvků : 53
renomé : 0
vyznání : luteránství
přesvědčení : konzervatismus

PříspěvekPředmět: Re: Proč papež František podlézá nepřátelům Krista?    13.05.13 18:21Naposledy upravil Marian Chose Ortega dne 13.05.13 18:42, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Indiges von Böhmen
svobodný pán (Freiherr), Excelence
svobodný pán (Freiherr), Excelence
avatar

loajalita :
počet příspěvků : 232
renomé : 116
vyznání : římskokatolictví
přesvědčení : neznámé

PříspěvekPředmět: Re: Proč papež František podlézá nepřátelům Krista?    13.05.13 18:22

Jürgen von Liechtenstein napsal:
To jsme to teda na tom středověkém křižáckém fóru o rytířských řádech pěkně dopracovali, když se tu musíme podřizovat Židům a sionistům. Ještě zbývá přijmout do Templu buddhisty, ať se můžete bít v prsa, jak moc jsme tolerantní a kulturně rozmanití a rozebírat pak vášnivé obohacující diskuse o tom, zda ta Bafometova vousatá hlava nemohla být ve skutenosti hlava Buddhova. Inteligence a rozumu na to máme dost. usměvavý

V této diskusi se neprobírá správnost katolické nauky, ale pouze povrchně vztah Západu k Židům, vlastně tu chybí už jen pouze nekritcké konstatování, že Izrael je náš kamarád. Nenamlouvejme si, že tu jde o nějakou náboženskou toleranci apod., ten způsob jakým se to tu vyřešil nynější spor je jen ukázkový případ toho, co všechno dokáže sionistický fašismus a kam až dalece dokáže zajít, kdy je vlastně možno jakkoli kritizovat islám a jejich proroka takřka bez omezení, ale říct o Židech a judaismu jediné negativní slůvko je nepřípustné a zakázané, a to dokonce i v takové míře, že Židé prý uctívají stejného Boha jako my, ale muslimové prý nikoli, přitom se to neshoduje se současným pojetím církve, protože i papež Jan Pavel II. veřejně políbil Korán a tvrdil, že muslimové také uctívají jediného pravého Boha (byť vidíme, že tomu tak není - má drobná pozn.). Takže jestli chceme být spravedliví, pokrokoví a v souladu se současným pokrokovým katolicismem, tak bychom se podle toho měli zařídit celkově a přestat kritizovat islám, "který uctívá pravého Boha", ale se mnou pak už nepočítejte, já sem chodit nebudu.

Jen pro ukázku ještě uvádím slova Magisteria, aby bylo možné porovnání:
 • Odpadlíci Židé neuctívají jediného pravého Boha. - Řehoř XVI., SJS
 • Odpadlíci Židé nemají spásnou víru. - St Gregory I., ETC
 • Je blud říkat, že muslimové mohou poznat Boha. - Sv. Pius X., P: 14
 • Je blud říkat, že hinduisté mohou poznat Boha. - Sv. Pius X., P: 14
 • Je blud říkat, že buddhisté mohou poznat Boha. - Sv. Pius X., P: 14
 • Je blud říkat, že animisté mohou poznat Boha. - Sv. Pius X., P: 14
 • Ju blud říkat, že spása je i pro muslimy. - Řehoř XVI., VM: 13
 • Buddhismus je falešné pohanské náboženství. - Sv. Pius X., P: 14
 • Falešná náboženství uctívají ďábla. - Řehoř XVI., SJS
 • V Assisi 150 falešných náboženství uctívalo ďábla. - Řehoř XVI., SJS

Ekumenismus, jednota křesťanů a jednota náboženství:
 • Katolická církev zakazuje jednání o “jednotě”. - Pius XI, MA: 15
 • Tyto shromáždění za “jednotu” jsou odsouzeny. - Pius XI, MA: 15
 • Mimo katolickou církev není svatá jednota. - St Leo I, DJP: 129, II: 3
 • Křesťanská jednota je katolická církev. - Pius XI, MA: 3,15.
 • Nový světový řád je zlo. - Pius XI, MA :1-2Tady jde hlavně o to, jaká slova a v jakém kontextu člověk použije.
Také by se mělo přihlédnout k tomu, jestli se mluví za postavu středověku nebo za uživatele. To bych řekl, že je v tomto problému velice zásadní a mělo by k tomu býti přihlíženo. Jen je pro zúčasněné velice nesnadné to vyhodnotit, tak by měl pisatel dopředu upozornit, kdy se účastní debaty jako uživatel a kdy jako postava. Potom by se dalo těmto případným problémům a nedorozumněním velice snadno předejít.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Ithron von Kremsier
císař Římské říše, král římský, italský, český, španělský a uherský, vévoda rakouský
císař Římské říše, král římský, italský, český, španělský a uherský, vévoda rakouský
avatar

loajalita :

skupiny :
počet příspěvků : 1649
renomé : 478
věk : 40
vyznání : římskokatolictví
přesvědčení : klerikalismus

PříspěvekPředmět: Re: Proč papež František podlézá nepřátelům Krista?    13.05.13 21:00

Hlavně je třeba si uvědomit, že: 1) má první reakce nebyla na Fredericuse ale na autora článku kterého zde citoval a 2) odsuzoval jsem lhaní o Židech, konkrétně vymyšlené statě talmudu a smyšlenky konspirační, a také neúctu k současnému papeži Františku, který zde byl označen za toho kdo podlézá nepřátelům Krista, což je urážka Jeho Svatosti a jelikož je papež hlavou církve, je to i urážka celé církve. 3) mé názory ohledně Židů a judasmu se neliší od těch které jsou obsaženy v papežově knize o dialogu mezi křesťastvím a judaismem, onu knihu jsem zde též doporučil, a jsou-li mé názory shodné s názory současného papeže a tedy současné římskokatolické církve, pak nemohu být kacířem.

Velmi mne těší že to někteří pochopili a že se zástup mužů s chrastím na podpal hranice nerozrostl.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Indiges von Böhmen
svobodný pán (Freiherr), Excelence
svobodný pán (Freiherr), Excelence
avatar

loajalita :
počet příspěvků : 232
renomé : 116
vyznání : římskokatolictví
přesvědčení : neznámé

PříspěvekPředmět: Re: Proč papež František podlézá nepřátelům Krista?    13.05.13 21:27

Ithron von Kremsier napsal:
Hlavně je třeba si uvědomit, že: 1) má první reakce nebyla na Fredericuse ale na autora článku kterého zde citoval a 2) odsuzoval jsem lhaní o Židech, konkrétně vymyšlené statě talmudu a smyšlenky konspirační, a také neúctu k současnému papeži Františku, který zde byl označen za toho kdo podlézá nepřátelům Krista, což je urážka Jeho Svatosti a jelikož je papež hlavou církve, je to i urážka celé církve. 3) mé názory ohledně Židů a judasmu se neliší od těch které jsou obsaženy v papežově knize o dialogu mezi křesťastvím a judaismem, onu knihu jsem zde též doporučil, a jsou-li mé názory shodné s názory současného papeže a tedy současné římskokatolické církve, pak nemohu být kacířem.

Velmi mne těší že to někteří pochopili a že se zástup mužů s chrastím na podpal hranice nerozrostl.Vítej zpět rytíři.
Kdyby Jan Hus měl svého Andrease von Aussiga, mohl se také vyhnout plamenům.......
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Proč papež František podlézá nepřátelům Krista?    

Návrat nahoru Goto down
 
Proč papež František podlézá nepřátelům Krista?
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Militia Dei Imperii Romani :: Diaspora :: Synagoga-
Přejdi na: